90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 313

  • 23 091
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 141
Добър вечер   bouquet  bouquet
Тинки, благодаря за темата Hug
Илианка, много хубави снимки си качила, разчувствах се Hug
Жули, (така вече се казваш, ако трябва и риза ще купувам, че ми е сложно да минавам на англ. И мани ми после продължавам да пиша и трябва да трия Mr. Green Mr. Green). Та сега забравих, какво щях да ти пиша, а да браво за огромния минус Hug.
Тами, както винаги много креативни идеи  bouquet
Браво за успешно изкараните водни и за свалените килца  bouquet  bouquet
Много хора не пишат, Лаура вече повече от седмица, Цвети и тя се загуби и Долче миле я няма ooooh! има и още.....
Аз днес бях по план на ориз със зеленчуци и зелена салата. За утре зелена салта и хляб за обяд, а вечеря нещо сладичко.
Хайде чакам Курдов да мине с юргана и лягам  bouquet

# 16
  • Мнения: 598
Благодаря за новата тема.   bouquet

Така ме наплашихте с тази леща, че чак се отказах от нея.  Laughing
Да ви питам и от боб ли имат големи плюсове?

Та тъй като махнах лещата, карах на ориз.
О: ориз и царевица от консерва
В: салатка с ориз на фурна

За утре съм решила ябълков щрудел, ама се чудя и за някоя тортичка.  Mr. Green

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 582
Тинки,благодаря  Hug но моля те и пиши как си!
Вангоби,то и аз се разчувствах,едната е от 1990,а другата от 1993 година-брей ,как минава това време.А бяхме млади и хубави,сега сме само "И" Wink
Изгарящата,как си?
Мими,кАжи му на човека да мине през Ерфтщат и че съм ти приятелка,да фърли едно чувалче  Joy
Скумрията днес беше страхотна,утре НАХУТ Wink

# 18
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
tinki_15 ,благодаря за новата тема


За утре съм решила ябълков щрудел, ама се чудя и за някоя тортичка.  Mr. Green
И аз съм заредила пастичката за утре.Преди малко довърших сосчето за спагетите за утре


Bobinaaa ,ще си направя и аз дробчета за следващия ми белтъчен

# 19
  • Мнения: 28 591
Мими,кАжи му на човека да мине през Ерфтщат и че съм ти приятелка,да фърли едно чувалче  Joy
Скумрията днес беше страхотна,утре НАХУТ Wink
Илянка ще му кажа, че си ми МНОГО добра приятелка, може и две чувалчета да даде....
Тъкмо се чудех как да преценя кога си била по хубава, сега или на снимките, които показа от младежките години Simple Smile....? newsm78
Вили , питаше за крем....то зависи от типа кожа, възрастта, но ето една универсална серия, която много харесвам....и която си купувам.....също харесвам кремовете на Галеник и Нюкс
http://www.vichy.bg/ID%C3%89ALIA/%D0%B3%D0%B0%D0%BC%D0%B0/r1668.aspx

Последна редакция: вт, 29 сеп 2015, 21:41 от mimi.7299

# 20
  • Мнения: 4 711
Гени, дай, дай  hahaha Искам да видя  bowuu

# 21
  • Мнения: 1 623
Илианка, добре съм, благодаря ти  Hug Готвя се да лягам и да видим кантарев какво ще мисли утре  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 28 591
Абе Курдов да не отиде да взима вълнените одеала Simple Smile...аз ще лягам...да ви кажа вън е студ, а у нас е още топло, по тениска и къси панталонки стоя....??? Но сега отивам да се завивам.... Joy Joy

# 23
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Тука съм девойки, но още съм на работа. Още половин час. Очите ми се затварят сами. Да си призная - тайничко пуснах една духалка в краката за половин час. Супер ми дойде. Ама - това е тайна! Ш-ш-шт!

# 24
  • Мнения: 2 107
Ха, добър вечер  Grinning

Блудната дъщеря се завръща- от утре четворки, че...........съм се окръглила  Joy

Четях ви редовно, но как да пиша като съм грешен дявол.
Поздрави на всички! Hug

# 25
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Лека ви нощ и от мен, приспах шилото с триста зора, пуснах си душ и съм просто капнала, да си идва вече ММ, че така да няма кой да те смени си е голям шит Crossing Arms
Днес хубаво си хапнах грах и сефте (освен и от елдата) не съм циментирана, незнам и вие ли сте така или само аз, дойде ли тоя ден с варивата тоя "бял кон" като избяга и забравя тотално моята къща. Сега знам елда и грах, и няма проблем, айде да видим и Кантарев дали ще е доволен утре, за утре аз съм на О-ПЗ спагети и доматен сос с гъби, В-сладко, чакам я 4 дена тая сладка вечеря, извадих си нещо като баница, не помня вътре май с ябълки беше, смятайте кога е замразена hahaha И имам един последен пакет с бисквитки Чок&Чок Милка от БГ, та си ги пазя, че ММ като седне и ги изяжда, та за утре и две такива бисквитки мисля да си хапна Heart Eyes +РЧШ.
Лекааа, при нас е 4 градуса вечер, през деня 8-9, доста е студено, ама ние одаааааавна сме с парно hahaha

# 26
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Цоппп и аз, тинки  Heart Eyes   bouquet
вангобиHeart Eyes мерси, викай ми както искаш  Flutter  Hug
Илианка и на мен ми стана миловидно от снимките...    Hug
Хееей, и аз искам чувал с нахут...  Mr. Green мноого го обичкам...
Христинче, браво за резултата!
изгарящата браво, че устиска, хайде утре един огрооомен минус....
Хайде лекинка на всички    Hug

# 27
  • софия
  • Мнения: 2 915
Тинки,   bouquet !

# 28
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Банда, най-после се прибрах и влизам да се къпя.

Лека нощ на всички   bouquet Hug  bouquet


Заната  Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 425
Тоя нахут как го правите? Никога не съм готвила и яла такова чудо, много съм задръстена  hahaha
За утре имам зелен боб с картофи и моркови, един компотен буркан заделих снощи от ММ, че има ли такава манджа удома и всичко се омита. Аз чак сега загрях да си тикам храна от неговата и да я ям в който ден ми е разрешено, къде блях до сега да ме пита човек. Готвих порция за мен и порция за него, все различни неща, шматка   chef

Тая вечер съгреших, признавам си, ядох пържен шаран, не беше много, 1 котлет, но беше в царевично брашно... После много ме хвана яд защото имах дробчета от обяд ама той като ме обладае дявола и ходи се разправяй. Аз с белия кон съм във вечен проблем, какво ли не опитах, казаха ми за сладко от рози, ще пробвам във ВГЛ ден.
Хайде лека нощ от мен, утре никакво 3 в 1, ще пия зелен чай на закуска с грозде.

Общи условия

Активация на акаунт