имам проблем с ходенето до тоалетна

  • 4 863
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 269
Пробвай с чаша доматен сок на гладно.
Друг лек който ми препоръчаха от ЖК е чаша топла и след това чаша студена вода пак на гладно.

# 31
  • Мнения: 2 471
Пиеш ли някакви витамини?

# 32
на мен ми десйства топло мляко с кафе и лъжичка мед сутрин и мноооого ябълки

# 33
  • Мнения: 313
На 1-во място много движение и....всичко останало, което са ти предложили.

# 34
  • Мнения: 300
хляб Бонус! Ако не ти понася студен, си го препечи, действа безотказно! А ако всеки ден си налагаш да изяждаш поне по една филийка от него, ще си регулираш стомаха

# 35
  • Мнения: 506
На мен най-много ми помогна кивито, ям го и на гладно и не на гладно и всякак, иначе ми изписаха Дуфалак, ама не съм го пробвала, рядко ама все пак ми помогна и топло мляко с мед, мюсли с мед и кисело мляко, черен хляб, плодове на гладно, кафе с мед отново на гладно и друго не се сещам май. Аз си бях внушила, че от Матерната съм се запекла и я спрях след едноседмично приемане, не знам дали е така, но се чувствам по-добре без нея.

# 36
  • Мнения: 153
Пробвай рициново масло.Аз имах същия проблем след раждането.Препоръча ми го лекар и съм доволна!
В никакав случаи недеи да взимаш рициново масло докато си бременна,защото предизвиква контракций.За след раждане може даже знам че ако не можеш да отидеш 2 дни до 00 още до като си в болницата ти го дават там.Аз имах същия проблем в началото на бременноста и само Дуфалак ме оправи.

# 37
  • Мнения: 5 317
Киви на гладно или чаша мляко/вода с мед.Успех! Peace

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 01:01 от brianna

# 38
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ако не пиеш кафе - овесени ядки. На мен ми станаха като кафен навик.  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз имах същия проблем като почнах Магнерот-а. Уж действал слабително, а на мен - в другата крайност ми подейства.  #2gunfire
Най - много ме разхлабва кафе, прясно мляко /студено/, доматен сок, компот от сини сливи/круши. Сега е сезона и на копривата, знам, че и тя разхлабва много.  Peace

# 40
  • Мнения: 209
Мляко с кафе на гладно и една активиа на ден
Аз имам проблемен стомах но това ми помага
А и сега не трябва да се запичаш защото първо натрупваш отрови и второ не е хубаво да се напъваш
Успех newsm10

# 41
  • Мнения: 292
Моя гинеколог ме светна още по време на първата ми бременност да вземам по една или две чаени  лъжички течен парафин (има такъв за пиене) - сутрин или сутрин и вечер. На мене лично ми беше достатъчно и една лъжичка сутрин. Действа безотказно, но трябва да знаеш, че ефекта е след като минат първите три дни. И двата пъти действаше безотказно - пих го през цялото време и не е вреден, няма странични ефекти. Не съм имала проблеми и го препоръчвам горещо на всички.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ама що пък да не се яде спанак, вместо разни други дивотии - кафета, гладна вода, парафин и зехтин.. В спанакът е истината!! Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 771
Моля, помогнете, никога не съм имала проблем с ходемето по голяма нужда. Знам, че немога да пия разхлабителни. Какво да правя? А иначе сам в 13 седмица  javascript :void(0); Sad

При мен нещата в 7-ми, 8-ми месец се задълбочиха и положението беше много зле.
На мен страхотно ми действаха салатите. Всеки ден салата и на обяд и на вечеря.
Друго което ядях са овесени ядки накиснати в прясно или кисело мляко.
Също при мен действа безотказно.

# 44
  • Мнения: 532
Консултирай се с лекар , но аз взимах Лаксит на д-р Тошков ( уж са на билкова основа ).След това се оправих.Успех и дано се оправиш.

Общи условия

Активация на акаунт