~Аромат на ягоди~

  • 66 578
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 381
Мис, аз нямам нищо против да създам нова тема Peace  но тъй като не следя ( засега Mr. Green ) "Селска госпожа" , едва ли ще пиша. А и на мен ми дай да права "сборни" теми hahaha  Тъй че може да комбинирам новите дизита на Юсуф и Демет Thinking
Има ли съгласни?
И аз съм за  Peace

# 736
  • Мнения: 5 591
Мераба   Hug Hug Hug

Мис, аз нямам нищо против да създам нова тема Peace  но тъй като не следя ( засега Mr. Green ) "Селска госпожа" , едва ли ще пиша. А и на мен ми дай да права "сборни" теми hahaha  Тъй че може да комбинирам новите дизита на Юсуф и Демет Thinking
Има ли съгласни?
И аз съм за  Peace
+ 1  Peace  аз също  .

# 737
  • Мнения: 7 006
До ден-два ще потърся малко инфо и ще пусна новата Обща тема Peace
Сега видях, че новият сериал с Демет ще се излъчва по Fox tv, но все още не се знае в кой ден. И е трябвало да се казва "Летен дъжд" , но после го прекръщават на "No 309" Laughing

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Мераба   Hug Hug Hug

Мис, аз нямам нищо против да създам нова тема Peace  но тъй като не следя ( засега Mr. Green ) "Селска госпожа" , едва ли ще пиша. А и на мен ми дай да права "сборни" теми hahaha  Тъй че може да комбинирам новите дизита на Юсуф и Демет Thinking
Има ли съгласни?
И аз съм за  Peace
+ 1  Peace  аз също  .

+1 Бройте и мен!

# 739
  • Мнения: 7 006
Време е да се сбогуваме с Ягодките и да продължим да следим изявите на Демет и Юсуф в новата тема, в която ще обсъждаме настоящите им проекти. Peace

Малка справка относно сериала "Аромат на ягоди":
Сериалът стартира излъчването си по Star tv на 01.07.2015 год. и приключи с последна финална 23 серия на 27.11.2015 год.










Заповядайте в Новата тема  Hug


Общи условия

Активация на акаунт