Мюсли с вкус на сапун

  • 2 012
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 991
Не му е тука мястото но за втори път купувам мюсли Арива с вкус на сапун. Имаше на промоция в кварталния магазин, бях взела няколко пакета. Другите бяха със страхотен вкус, но 3-тия пакет не ставаше за ядене. Вчера пак взех от друг магазин, като се надявах, че само в този явно с нещо са ги полели и за това са сапунени, докато отворих пакета и пак познатия перилен мирис. Чудя се къде да се оплача, и как може да продават такова нещо.

# 1
  • Мнения: 900
Първо пробвай да го върнеш,ако пазиш касовият бон,явно по складовете е съхранявано неправилно.с перилни препарати,поело е миризми!

# 2
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Комисията за защита на потребителите + агенцията безопасност на храните според мен

# 3
  • Мнения: 9 991
Да го върна, но е купено от 2 магазина и все е същото. Проблема не е в магазина, а като е отворено, да не кажат аз съм сложила сапуна вътре? Агенция защита на потребителите ги мързи да гледат, в безопасност на храните да го занеса ли, как?

Последна редакция: чт, 05 ное 2015, 11:06 от adelinda

# 4
  • Мнения: 25 600
Оплачи се в магазините, за да знаят и да внимават какви стоки зареждат и от кого.
Питай кой е дистрибуторът и пусни жалба и към него.

# 5
  • Мнения: 9 991
Звънях в агенцията по безопасност на храните, уж приеха сигнала. Марката е много разпространена в Пловдив, пакетират какво ли не. Пита ме за партиден номер и срок на годност, в интерес на истината не виждам, може да е менте стока. Магазините предполагам слабо ги вълнувам, че да им казвам от кой да зареждат.

# 6
  • Мнения: 4 270
Звънях в агенцията по безопасност на храните, уж приеха сигнала. Марката е много разпространена в Пловдив, пакетират какво ли не. Пита ме за партиден номер и срок на годност, в интерес на истината не виждам, може да е менте стока. Магазините предполагам слабо ги вълнувам, че да им казвам от кой да зареждат.

Комисия за защита на потребителите вършат работа. Обади се на националния телефон и попитай как да процедираш, те ще ти кажат какъв е редът.

# 7
  • Мнения: 9 991
Защита на потребителите, трябва да ходя лично, да пиша оплаквания, да ми дадат входящ номер, който да потъне в небитието. Ходила съм при тях по друг повод, това беше развръзката.  Peace

# 8
  • Мнения: 4 270
Защита на потребителите, трябва да ходя лично, да пиша оплаквания, да ми дадат входящ номер, който да потъне в небитието. Ходила съм при тях по друг повод, това беше развръзката.  Peace

Аз имам други впечатления, но щом казваш...

# 9
  • Мнения: 9 991
Звънях им, но ми казаха в безопасност на храните да се обадя. Сега ще чакам, да видим. То не вярвам в целия Пловдив да е имало 2 такива пакета, а аз да съм ги улучила тях. newsm78 Другите хора си мълчат ли, или си ги ядат така, ми е чудно?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 238

Аз имам други впечатления, но щом казваш...
Аз също. ММ подаде сигнал по имейл, след около месец му отговориха също с мейл какво са предприели и какви са резултатите - бяха глобили магазина, имаше и предписания. Но случаят касаеше по-малък грамаж от обявения, тук може би наистина АБХ трябва да действа.

# 11
  • MI
  • Мнения: 11 803
Според мен подай и писмено, по-трудно ще го потулят:

http://rzi-sfo.com/?page_id=113

# 12
  • Мнения: 958
Както са ти отговорили БАБХ отговарят за проблеми като този, така че отнеси проблема си към тях!

И от мен да знаеш- мюслите с вкус на веро са много по-добри от тези с вкус на сапун!

# 13
  • Мнения: 9 991
Както са ти отговорили БАБХ отговарят за проблеми като този, така че отнеси проблема си към тях!
И от мен да знаеш- мюслите с вкус на веро са много по-добри от тези с вкус на сапун!


 Laughing Подадох сигнал, да видим.

# 14
  • Мнения: 9 991
Tokу що ми звъня някаква да ми обяснява как четири човека се занимавали с  МОЯ ПРОБЛЕМ. Как отворили 4 пакета мюсли с директора били там с не знам си кой си, да ми каже, че аз не съм наред. Аз им казах че ги пазя, да идват да си ги ядат. Да съм била звъннела, на фирмата, телефоните и адреса, които съм била дала са били грешни, нищо че са свалени от етикета. Да съм се обадила аз във фирмата, как те нищо не смесвали не били виновни.  ooooh! А какво са купили да пакетират, явно не е техен проблем и отговорност. И че нищо повече ЗА МЕН не можела да направи. Имало специфичен вкус и мисис на екзотични плодове, които явно аз не разпознавам.  Crazy Като обясних, че съм купила 3 пакета, от който единия е бил такъв, проблема мой си бил. Е да си живи и здрави. 

Общи условия

Активация на акаунт