Кого да избера?

  • 4 682
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 9
Здравейте, може би е пускана такава тема, но съм тук с един въпрос,който те ми дава спокойствие от известно време. Имам  връзка с мъж, който се държи добре с мен и би бил добър баща, но не показва чувствата си и винаги се държи студено с мен. От  скоро друг мъж има интерес към мен. Той е много добър,мил,възпитан, отзивчив и най-вече нежен, нещото което най-много ми липсва във връзката ми- докосването начинът по който ме гледа и говори.С приятелят ми имам сигурност,но пък липсва емоция е обратното. Объркана съм и ни знам какво да правя. Вие кое бихте предпочели- сигурността, с нещо което ви липсва или всичко което искате, но без сигурност?

# 1
  • Мнения: 3 031
Каква сигурност имаш с приятеля ти? Финансова ли?

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Здравейте, може би е пускана такава тема, но съм тук с един въпрос,който те ми дава спокойствие от известно време. Имам  връзка с мъж, който се държи добре с мен и би бил добър баща, но не показва чувствата си и винаги се държи студено с мен. От  скоро друг мъж има интерес към мен. Той е много добър,мил,възпитан, отзивчив и най-вече нежен, нещото което най-много ми липсва във връзката ми- докосването начинът по който ме гледа и говори.С приятелят ми имам сигурност,но пък липсва емоция е обратното. Объркана съм и ни знам какво да правя. Вие кое бихте предпочели- сигурността, с нещо което ви липсва или всичко което искате, но без сигурност?

Ama това че някой се държи добре, че е възпитан и кавалер  с теб не значи че има чуства Crazy
Ти сигурна ли си че има някакви чуства към теб и сериозни намерения ?!

Заедно  ли живеете  с този сигурен оП , подсигурен  приятел ?  Whistling

# 3
  • Мнения: 3 770
Какво значи "кого да избера'? И двамата са ти предложили брак, ти се чудиш чие предложение да приемеш и реши да питаш във форум??

# 4
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Трудно е да се отговори еднозначно. От една страна, този, който ти импонира емоционално, е за предпочитане, но пък от друга страна, още не си видяла истинската му същност.

Погледнато от съвсем различен ъгъл, вече си направила избор и не си имала намерение да се разделяте, докато не се е появил другият. Ключов момент. Защо ще го заменяш, щом вече си го избрала и си го приела такъв, какъвто е? Да го беше оставила, щом емоцията във връзката ти е по-важна от сигурността. Емоциите ти сега са на други честоти, защото си се поддала на влиянието от другия. Флиртувате и ви е безгрижно и сладко. На кантар си да направиш решителна крачка. Опитай. Помисли обаче за възможното развитие на събитията, за да не съжаляваш после. Запознай се с историята му (по възможност не от него) и реши.

Много ме е страх, че скоро няма да срещнеш подходящ. За да стане това, трябва на първо място да си готова да останеш сама, да си си самодостатъчна. Не че е някакво особено правило... понякога и късметът не е за пренебрегване. Пожелавам ти от сърце късмет  bouquet

Последна редакция: сб, 07 ное 2015, 07:55 от Райчун

# 5
  • Мнения: 1 765
Щом още от сега с приятеля ти ти липсва емоция, представи си как ще бъде след 5-10-15 години. Доколкото разбирам отношенията в твоята връзка не те удовлетворяват. Тогава нищо не те спира да опиташ и други връзки. Струва си да опиташ.

# 6
  • Мнения: 348
В една мъдра книжка пишеше, че любовта се изразява по 4 начина
- чрез думи
- физически ( докосване и т.н.)
- чрез дела
- чрез време, отделено за половинката.

Мъжете не са много по думите, също така не всеки е перфектният любовник, но последните 2 точки аз много ценя.
Всеки решава за себе си.
А върху първите 2 може да се работи за подобряване.

# 7
  • Мнения: 1 127
Трудно е да се отговори еднозначно. От една страна, този, който ти импонира емоционално, е за предпочитане, но пък от друга страна, още не си видяла истинската му същност.
...
Peace

Точно истинската същност е от значение. Ние жените като цяло сме по-емоционални.
Мъжете са по-сдържани. Има изключения, разбира се.  Но и съвсем без емоция не върви. Провокирай ги, убеди се в истинската им същност първо:


, а не думи.  Wink
 

# 8
  • Мнения: 1 793
би бил добър баща, но не показва чувствата си и винаги се държи студено с мен.

Странно твърдение.


Доколкото схващам, единият е богат, а другият еблив. Ми не знам какво да ти препоръчам честно казано.

# 9
  • Мнения: 1 136
А ти имаш ли деца ?

# 10
  • Мнения: 30 802
Имам дежа вю по тази тема, преди месеци пак имаше избиране между сигурен и надежден и някаква "тръпка".

Но винаги ми е смешно това за "добър баща". Не се знае кой какъв баща ще излезе, защото си е шок.

Иначе- тоя, дето е с по-перспективна професия, повече хъс и някакви активи. Щото на мъжа намалеят ли парите, намалява и либидото. И на жената също.

# 11
  • Мнения: 2 553
Ох, че сте ми смешни като се заколебаете между двама!  Joy

Щом се чудиш кой да избереш, отговорът е елементарно прост: Никой! Бий им шута и на двамата и намери онзи, за когото няма да имаш и капка съмнение твоят ли е.

# 12
  • Мнения: 4 418
Вие кое бихте предпочели- сигурността, с нещо което ви липсва или всичко което искате, но без сигурност?

whynotboth.gif  Mr. Green

2 > 1

Върти ги и двамата.

# 13
  • Мнения: 151
не можем хем душата в рая ,хем  х*я до края  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 650
Ох, че сте ми смешни като се заколебаете между двама!  Joy

Щом се чудиш кой да избереш, отговорът е елементарно прост: Никой! Бий им шута и на двамата и намери онзи, за когото няма да имаш и капка съмнение твоят ли е.

Абсолютно! И все пак -  "сигурност" в отношенията  е  ефимерно понятие,  и тръпката не му е антипод като "всичко останало". Можеш да имаш и двете с  всичките нюанси помежду им - с правилния човек ...за теб.

# 15
  • Мнения: 31 678


whynotboth.gif  Mr. Green

2 > 1

Върти ги и двамата.



Щом се чудиш кой да избереш, отговорът е елементарно прост: Никой! Бий им шута и на двамата и намери онзи, за когото няма да имаш и капка съмнение твоят ли е.

И двата варианта са добри   hahaha
Ама авторката ще си реши.
Първият вариант е до време. А после ще трябва да минава на втория.

Общи условия

Активация на акаунт