Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 136 864
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 338
Добре дошли в новата тема newsm71

Полезни страници с информация, относно продуктите и фирмите, които са на пазара
(благодарение на Mikkey   Hug ):


Българска агенция по безопасност на храните

Проверка на производителите на продукти с животински произход
- за повече информация, прочетете help секцията в страницата

Закон за защита на потребителите
- добре е да си знаем правата ...

Моля, без "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - букетчета, усмивки и целувки  и всички техни производни ... - просто използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо, ще получавате винаги известия при нов отговор и ще можете да се включите по всяко едно време в забавата Hug   bouquet  

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 22:41 от Moringa

# 1
  • София
  • Мнения: 7 924
Ади да севтосам новата тема.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 4 548
Фантастико определено не ми е любим магазин, а ми е и далече, но в новата брошура си харесах много неща Hug Днес специално ходих до там за последното намаление на котешка манджа, но явно и утре ще се разходя след работа. Даже с някакви стреч карти, косматко изкяри още три пауча. Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 8 127
В брошурата на Била, пише, че Якобс ще е -25 %, но не разбрах кога. Дали през цялата брошура или само един ден?

# 5
  • Мнения: X
Нямаме брошура на Била -а видях  в кутии из града.
Има ли нещо интересно?

# 6
  • София
  • Мнения: 13 179
В брошурата на Била, пише, че Якобс ще е -25 %, но не разбрах кога. Дали през цялата брошура или само един ден?

Важи за цялата брошура.

Жармен, ето - https://www.billa.bg/%d0%90%d0%ba%d1%86%d0%b8%d1%8f/%d0%a1%d0%b5 … b0/pdf/Flyer.aspx

Моринга, заглавието е много дълго и има проблем с публикуването в темата. Ако можеш махни някое интервалче или съкрати "други" на "др.". Hug

# 7
  • Мнения: 13 197
Във Фантастико съм си заплюла препарата за съдомиялни и зехтин с балсамико.

# 8
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Еха, и  нашият Триумф е е вече в заглавието! Супер!  Party
Морингаbouquet

# 9
  • Русе
  • Мнения: 7 071
Благодаря за темата! bouquet
Нищо не харесах от новата брошура на БИЛЛА. И без това ММ мърмори, че до сега от БИЛЛА почти не сме пазарували, а сега и там го карам да ходим Mr. Green

# 10
  • Мнения: 577
В брошурата на Била, пише, че Якобс ще е -25 %, но не разбрах кога. Дали през цялата брошура или само един ден?
В Билла и след 25% намаление пак е скъпо. Weary

# 11
  • Мнения: 20 181
Във Фантастико има Чибо ексклузив 2х250 гр. за 6,70 лв.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 898
В Пловдив в Триумфа 3 пакета Лаваца густо  струват 12 лв
Т.е 2+1

# 13
  • Мнения: 1 338
Махнах и Кауфланд, нали си има отделна тема за него, но лично аз нямам против да се пише и за тях  Peace

В Била до днес имаше що годе добра промоция на малкото бурканче Якобс Миликано 100г + 75г гратис пакет залепен, но си беше до днес. Иначе аз си взех вече няколко пъти споменаваното веро Фери за 2,49лв.

От новата брошура съм набелязала млякото Домлян, мооооже би и вафли Мура от по 29ст ... Обаче на същите вафли каквато промоция имаше в Май Маркет - никъде не съм видяла, що бройки изядохме - 4бр залепени заедно имаше за 99ст.  Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 13 179
Махнах и Кауфланд, нали си има отделна тема за него, но лично аз нямам против да се пише и за тях  Peace

 bouquet  И 2-3 символа бяха достатъчни, за да се публикува без проблем.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт