Лидл ::74::

  • 73 874
  • 733
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 2 701
velina_malina каква случайност, не си се припознала, ние бяхме  bouquet Книгата наистина е страхотна, преди малко я разгледах и си обещах да се опитам да приготвя всички рецепти.

# 526
  • София
  • Мнения: 841
Къде видяхте джегингси? Два пъти я гледам тая брошура, всичко друго видях, ама не и тях? Grinning

# 527
  • Мнения: 1 946
Къде видяхте джегингси? Два пъти я гледам тая брошура, всичко друго видях, ама не и тях? Grinning
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=32627

# 528
  • Варна
  • Мнения: 236
А пък аз тъкмо щях да попитам за формите за кекс и откопчаващите за торта. Пускали ли са ги преди, драскат ли се, съсипват ли се бързо? Бях се засилила на предишните силиконови и се радвам, че ме отказахте (отнемало повече време за изпичането). Сега се зарадвах, че ги пускат тези, надявам се да са по-качествени от тези по левчетата, че доста рецепти откога си чакат реда...

mimchoni , тези джегингси изглеждат като много тънки лъскави еластични панталони. Според мен нямат плътност, не стават за навън, а за някакво по-официално събитие. Има ги в раздела Мода при останалите дамски дрехи.

# 529
  • София
  • Мнения: 12 239
Обичам керамични ножове и отдавна искам да си купя още, благодаря много за информацията  bouquet
Аз пък забелязах в офертата от 4-6 ти декември обикновените риба тон консерви в зехтин, които ползвам за зелена салата, че са още по-намалени и ще накупя повечко.

# 530
  • Пловдив
  • Мнения: 23 725
Къде видяхте джегингси? Два пъти я гледам тая брошура, всичко друго видях, ама не и тях? Grinning
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=32627
Тези аз ги знам. Ако е това, което мисля плата някак лъскавее. Не е гладък, а има лъскави ефекти.

# 531
  • Мнения: 316
velina_malina каква случайност, не си се припознала, ние бяхме  bouquet Книгата наистина е страхотна, преди малко я разгледах и си обещах да се опитам да приготвя всички рецепти.
Ама наистина светът е малък! Така или иначе щях да споделя за случилото ми се днес, но не съм пред полагала,  че ще Ви срещна тук! Пожелавам повече хора да има като вас - да правим Добро, и че на човек му трябва малко, за да се усмихне! Благодаря Ви още веднъж от сърце!

# 532
  • София
  • Мнения: 3 855
А пък аз тъкмо щях да попитам за формите за кекс и откопчаващите за торта. Пускали ли са ги преди, драскат ли се, съсипват ли се бързо? Бях се засилила на предишните силиконови и се радвам, че ме отказахте (отнемало повече време за изпичането). Сега се зарадвах, че ги пускат тези, надявам се да са по-качествени от тези по левчетата, че доста рецепти откога си чакат реда...

Аз си купих подобна форма за кекс, но от Кауфланд и не съм доволна. Много по-бавно се изпича в нея, отколкото в силиконовата, много по-трудно се мие, пак си залепва, въпреки, че я бях намазала с олио. А силиконовата не я мажа с нищо, залепва си, но се мие без проблем, мога да я кривя във всички посоки и да не се страхувам да я надраскам. Определено съм ЗА силиконова форма!

# 533
  • Варна
  • Мнения: 903
Имам 2 точки излишни - гр Варна

# 534
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Имам 2 точки излишни - гр Варна
Къде се намирате във Варна?

# 535
  • Варна
  • Мнения: 903
Имам 2 точки излишни - гр Варна
Къде се намирате във Варна?
До Окръжна боница..."Габровски"...Руското училище
   Обещани

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 18:27 от SVU_D

# 536
  • София
  • Мнения: 1 966
Един тъп въпрос, при връщане на стока трябва ли да се връщат и точките за книга? Обещах ги вече на приятелка, а на мъж ми май грейката му се очертава малка и ме съмнява вече да има останали в подходящия размер и цвят за смяна, но ще видим малко по-късно какво ще е развитието.

# 537
  • Мнения: 317
Един тъп въпрос, при връщане на стока трябва ли да се връщат и точките за книга? Обещах ги вече на приятелка, а на мъж ми май грейката му се очертава малка и ме съмнява вече да има останали в подходящия размер и цвят за смяна, но ще видим малко по-късно какво ще е развитието.
Не, нищо не ти искат  Peace

# 538
  • Мнения: 1 946
Къде във Варна има останали от коледните мъжки и дамски пуловери?? ooooh!

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 22:30 от Ирене

# 539
  • софия
  • Мнения: 25 510
Победителите от играта с талоните от първата седмица и от музикалната игра:
http://www.lidl.bg/bg/7038.htm

Това са победителите само от музикалната игра, няма нищо общо с талоните.
Ти да видиш. Бих чела по-внимателно преди да се изкажа като последна инстанция.
По -надолу на страницата има дори и за втората седмица.
Скрит текст:
Честито на спечелилите! Дано има момичета от темата.

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 21:13 от zvanche

Общи условия

Активация на акаунт