Възможно ли е да съм бременна или се заблуждавам ?

  • 1 687
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 243
Mishelle01 не е прецакан теста, нито си била бременна!
Това се казва изпарителна линия. Затова и на самите тестове пише , че се отчита от 5 до 7 минута /или нещо такова/ и не по-късно.
Щом имаш болка, хубаво е да посетиш АГ. Може да имаш възпаление или нещо друго. Хубаво е да се лекува за да не доведе до проблеми със забременяването в бъдеще.

# 16
  • Мнения: 6 764
Здрасти, ами ето какво. Дойде ми, два дни нещо като съсиреци и после трети, четвърти и пети ден беше много оскъдно. Сега след като ми свърши отново имам лека болка ниско долу, а другото което е, теста, който си направихпреди да ми дойде, беше отрицателен, но няколко часа по-късно от страната на тестовата линия се появи нещо като розово петно така дс го нарека. След което и съвсвм леко очертание на тестовата линия. Дали се е прецакал теста и аз не съм сигурна, мисля си да яи направя още един, и аз незнам всъщност как да постъпя вече..
В указанието на тестовете ясно пише до колко минути се отчита теста. На Шуър чек мисля най-късно до 20тата минута. Всеки по-късен резултат е невалиден. Присъединявам се към горното мнение да посетиш АГ.

# 17
  • Мнения: 18
Да, наясно съм с валидността на теста, по-скоро го споменавам тъй като, вече три мои познати пишат как им излиза само една линия, 2 дни по-късно на същия тест , положителната линия е "бяла" и в момента една от тях е в 4 месец, а други две вече родиха. Та в тази връзка, стават всякакви обърквации и прекалено много неща изчетох, че незная на кое да вярвам.

# 18
  • Мнения: 9 359
Ами, спри да четеш. Посети гинеколог. Вземи тест на друга фирма. Не разбирам защо ги задавате тези въпроси тук, а не на лекаря си? Ако ти кажа, че и при 2 ми бременности нищо не ме е боляло, не ми е ставало  ставало лошо и не съм повръщала, ще ми повярваш ли? Единствено наличието на 2 чертичка на теста след закъснение от 10 дни и липсата на цикъл са били признаците, че съм бременна. А сега де, как съм разбрала? Отидох на лекар.

# 19
  • Мнения: 6 764
Да, наясно съм с валидността на теста, по-скоро го споменавам тъй като, вече три мои познати пишат как им излиза само една линия, 2 дни по-късно на същия тест , положителната линия е "бяла" и в момента една от тях е в 4 месец, а други две вече родиха. Та в тази връзка, стават всякакви обърквации и прекалено много неща изчетох, че незная на кое да вярвам.
Два дни по-късно, но на нов тест на същата марка, предполагам. Едва ли някой си държи един и същ тест с дни  Rolling Eyes Това има елементарно обяснение. Тестовете (уринни) отчитат нива на хормона ЧХГ, който с всеки изминал ден на бременността се увеличава. Някои по-евтини тестове са слабо чувствителни. Т.е може да има бременност, но ЧХГ още не е толкова високо, че да го зачесе теста. След 2 дни обаче, ЧХГ вече е достатъчно завишен и НОВ направен тест отчита бременността.
Все пак ти си имала и цикъл. Отиди на лекар.
Два пъти съм имала големи закъснения от около 20 дни. И двата пъти теста беше отрицателен и действително бременност нямаше. Като забременях, 2 наситени черти на втори ден закъсниние. Винаги съм правила Шуър чек стриймър.
Иначе отиваш в лаборатория, взимат ти кръв и е пределно ясно има или не бременност.

# 20
  • Мнения: 18
Всъщност не, говоря за един и същи тест , не като марка , ако ме разбираш.  Joy Joy Joy колкото и нелепо да звучи , факт, и всъщност те си ги запазиха точно поради тази причина, че и те така по форумите четат доста подобни случай с един и същ тест и как след известни часове той се променял. Таа така де... странни истории колкото искате.  #Crazy

# 21
  • Мнения: 9 359
Не чети глупости по форумите. При съмнения -  тест, при още съмнения - доктор, кръвен тест и т.н.

# 22
  • Мнения: 323
Мишел посети гинеколога си възможно най-скоро.

Общи условия

Активация на акаунт