PRISON BREAK II тема

  • 27 652
  • 794
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 533

... даже втората не я догледахме  Embarassed май не е нашия тип сериал  Embarassed

Ето къде е причината, аз 2 пъти гледах първа серия и то с мъка, съдебни зали, братя, адвокатка...викам си хиляда и петстотния американски филм с подобен сюжет. Един ден седнах и захапах първа и втора, в края на втора просто не можеш да  не изгледаш трета, няма как...

Едва оттам нататък влизат един по един главните герои...трябва да изгледаш поне 5-6, за да прецениш дали наистина ти харесва. Писано, дай му още един шанс на Призъна, молим та... Flutter

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Мен ме грабна от първата серия, а и по него време нямаше Лост та си викам айде ще се прежаля и без това гледам 5-6 сериала не ми пречи да гледам още един Crazy

# 47
  • Мнения: 46 515
Изгледах и 3-та и спирам, като позабавят ЛОСТ-а може да се насиля да го гледам, но скоро политически игри, отрязани пръсти, затвори и побоища- тц  Naughty ... аз съм крехка натура  Confused

# 48
Някой друг не го ли изгледа новият епизод Rolling Eyes
За 16-ти епизод ли става въпрос?Ако за него питаш и аз го гледах оня ден Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 120
Някой друг не го ли изгледа новият епизод Rolling Eyes
Oт 3 дена си стои дръпнат и чакам за субтитрите, ох не издържам вече...

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Субтитрите са почти готови Party

# 51
  • Мнения: 1 120
Последно видях , че са на  85% Hug
Надявам се тази вечер да гледам серията Wink

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Точно и дано да я изгледате, че да ви чуя /чета мнението

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 969
http://subs.unacs.bg/ib/index.php?showtopic=6890&st=525%EF%BF%BDentry6540


6 постинг, десен бутон и сваляте готовите субтитри Hug

# 54
  • Мнения: 1 040
Alabala, благодаря  bouquetблагодаря  bouquetблагодаря  bouquet

Отивам да го гледам и после ще коментираме blahblah

# 55
  • Варна
  • Мнения: 354
Гледам в Арена е излязъл епизод 18. Чудя се къде се загуби 17, та направо скачаме там. Някой да има идеи?

Добавено:
Цитат
Release Notes:
I know this rls is a little early and E17 isn't out yet but we just had to rls it early.
We tried to make it a 23fps frame rate but it just looked shitty so thats why its at 29.970fps.
This is our first release but it won't be our last.

Последна редакция: ср, 05 апр 2006, 20:34 от aston

# 56
Сори ако повтарям някого ама нали се чудехме кво пише на бележката дето оня в бара я даде на Майкъл...това са числа като се обърне с главата надолу - 32 009 и второто е 104 57 09 на мен нищо не ми говорят засега ама някой ако се светне да свирка  Mr. Green

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Az сега     ще го пусна да се тегли и сутринта ще докладвама bowuu
За  числата- според мен могат да означават много неща, но ми се върти в акъла, че е нещо свързано с Абруци и оня дето го предаде...ама знае ли човек ooooh!

Edit: Мамка му, след час ще се изтегли и много се изкушавам да изчакам и да гледам, но е много късно Crazy
Ако утре не се появя до обяд да знаете, че спя , а малкия издевателства над компа, и като се събудя най- вероятно няма да мога да отворя форума Twisted Evil /преди няколко дни беше изтрил доста неща, докато с татко му спим ooooh!/

Последна редакция: чт, 06 апр 2006, 03:02 от Alabala

# 58
  • Мнения: 1 533
И аз тръгнах да го тегля, в линкос питат и разпитват, защо от 16 направо на 18, но никой не казва, имало инфо във форума на арена. Аз там нямам регистрация обаче. Някой ако разбере нещо, да каже...

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Доколкото разбрах от коментарите в нашия сървър, някой бил откраднал 18-та преди да са я излъчили.

Общи условия

Активация на акаунт