Пеперуди пърхат в стомаха,коя ли две чертички ще размаха!Бъдещи мами над 35

  • 26 562
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 533
Танзу,браво...само така Wink
А боса ли си? Whistling Че аз каквато съм зиморничава...едвам се събличам,ааааа исках да каза събувам чорапите Mr. Green

п.п.какво да се гледа тая вечер,м newsm78
И аз ... имам едни чорапки дето били много секси. Ама да не си представите от мрежестите с жартиерите. За вълненки говоря. Wink ММ май не се впечатлява много като му дойде музата. Пък аз с ледени крака как да се отпусна?

# 736
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Кали незнам защо да неможеш сега да ядеш мезета?
Обикновенно се избягват необработени меса и ситрена до 3 месе.
И при кърмене незнам да има някакви забрани. Аз не ядях люто само.
Мии де да знам. Нали все повтарят, че бременните нищо сурово? Ама ако може при кърмене, поне ще си отям... Че ние имаме домашно и сама си правя мезетата. Другата седмица ще го колят... Ако не може, хич да не правя да не се дразня поне...  Crossing Arms

# 737
  • Мнения: 3 008
Кали, не знам за мезетата, може би ако не е проверено месото е рисковано. На мен докторката ми беше забранила да ям кашкавал като бременна, друго не. За при кърмене е добре да се избягват много млечни продукти, ако има проблем детето с лактозата, както и газообразуващи, кафе и май това, за друго не се сещам.
Даре, направо си те представих с чорапките. Ама и аз съм като теб, ако ми е студено, никак няма да го огрее ММ.
Ививка, много се радвам, че ти хареса рисунката, ще я пратим с картичката. Чудесно е, че Борис е такъв сладунко.
Момичетата от София, имаме си резервация. Направих и в Хепи, които са отворили вчера, но не ми се видя много различно след ремонта, ама и във Флауърса, за всеки случай, а и никой не каза кое предпочита. Така че до понеделник да се преброим и решим. Иначе е за 18,30 за 01.12 на мое име / мисля почти всички го знаят от миналия път и от Фейса/. Ще драсна и на Дъгичката, ако някой иска да идва, да пише на лични.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 40 980
Кали и аз не знам за такива забрани...като ти се хапва-хапни си Wink

# 739

Общи условия

Активация на акаунт