Blindspot / Сляпо петно

  • 25 581
  • 82
  •   1
Отговори
  • tardis
  • Мнения: 329
Има ли фенове?
А пък си няма тема...
Много ми допадна този сериал, стискам палци да не го развалят.
Вече е одобрен за втори сезон.
И понеже съм придирчива много към каста на водещите роли из сериалите, тук съм предоволна (Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander - кой каквото ще да казва, много ме радват  Hug).

Трейлър https://www.youtube.com/watch?v=biSRZM1NLDs

IMDB http://www.imdb.com/title/tt4474344/

Уикипедия: https://en.wikipedia.org/wiki/Blindspot_(TV_series)   (внимание за спойлери)


Blindspot 1x10 Promo "Evil Handmade Instrument":

# 1
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Аз. bowuu
Редовно го следя. Засега ми допада.

# 2
  • Мнения: 8 218
Има. Готин е, напомня ми за Джон Доу.

# 3
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
И на мен засега ми харесва.Само ме подразниха в последния епизод с "българските "наемни убийци.
Не става ясно кой на колко години е и колко време е минало от изчезването на момиченцето.
И това с точно предвидените татуировки.Как пък веднъж не разчетоха някоя със закъснение.

Напълно одобрявам обаче избора на "татуираното дърво". WinkНямам търпение да се появи.

# 4
  • Мнения: 8 218
Мани, българският беше уникален - толкова се напрягах да разбера какво казват, но уви, единственото, което разгадах беше - "Ще те прикривам!"  Mr. Green

# 5
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Супер е сериалчето! Като наистина изключим излагацията  Wink с българската двойка  и опитите да говорят български Laughing Аз разбрах само на Джейми изречението, което биеше на руски  Mr. Green

Много ме кефи косата на Джейми.

Напълно одобрявам обаче избора на "татуираното дърво". WinkНямам търпение да се появи.
 Peace Чакам го и аз с нетърпение.   Grinning

# 6
  • Мнения: 8 218
Супер е сериалчето! Като наистина изключим излагацията  Wink с българската двойка  и опитите да говорят български Laughing Аз разбрах само на Джейми изречението, което биеше на руски  Mr. Green

Много ме кефи косата на Джейми.

Напълно одобрявам обаче избора на "татуираното дърво". WinkНямам търпение да се появи.
 Peace Чакам го и аз с нетърпение.   Grinning


Ама дървото се появи, при това доста драматично. Кой не е гледал новата серия да видим.  Mr. Green

# 7
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Аз не съм, не казваай. Или поне в спойлер.

# 8
  • Мнения: 8 218
Аз не съм, не казваай. Или поне в спойлер.

 smile3505

# 9
  • София
  • Мнения: 1 017
Много ми харесва сериала.

# 10
  • Мнения: 201
много била умна тая женичка Джейн, знае китайски, български, руски, до края на сезона очаквам да проговори на патагонски и литовски   Joy иначе, наистина ли това е последния епизод за тази година? следващите ги дават че ще са февруари

# 11
  • Мнения: 8 218
много била умна тая женичка Джейн, знае китайски, български, руски, до края на сезона очаквам да проговори на патагонски и литовски   Joy иначе, наистина ли това е последния епизод за тази година? следващите ги дават че ще са февруари

Е, нищо не е тя.  Mr. Green Явно е средата на сезона, на много сериали правят такава пауза, ама много дълга ми се вижда тази.  newsm78

П.П. Ако не си гледала Джон Доу - той знае всичко, подвижна енциклопедия е. И Доменик Парсел е много готин там, жалко че беше  само един сезон.

# 12
  • Мнения: 534
Мерсаж за темката  bouquet Заедно с Куонтикото са ми конспиративните десерти тоз сезон  Simple Smile


Кефи ме каста  Heart Eyes, някои хора обаааче наистина не ги показват доволно често  Crossing Arms Naughty


Супер е сериалчето! Като наистина изключим излагацията  Wink с българската двойка  и опитите да говорят български Laughing Аз разбрах само на Джейми изречението, което биеше на руски  Mr. Green

Гугъл транслейтър  Mr. Green Топ агентите к'во са виновни, че сценаристите са аматьори  Laughing

# 13
  • tardis
  • Мнения: 329
Е, супер, значи не си го гледам сама  bouquet

Мда, за българския  Mr. Green
Обаче пък по други сериали все на завален руски говорят, като искат да внесат "по-екзотични" източни нотки, та сега това си е специално ъъъ... силно акцентирано внимание към нас  Blush

И аз не съм гледала още новия епизод, обикновено чак към края на седмицата се добирам до поредната серия... ще примижвам на спойлерите Simple Smile

И да, това не е край на сезона, трябва да има 23 серии общо; обаче голяма почивка правят .. пфу

*
За татуировките, идеята е интересна, макар и не много реалистична. Ако някой иска да изнесе много правителствени тайни за корупция във властта и да си замете следите, е умно да действа тъкмо по този начин. Татуировките заместват паметта на Джейн, защото тя наистина не бива да си спомня нищо, за да не може да издаде нищо. И така тялото й става носител само на определена информация. Само загадките можеха да бъдат много по-интересни.

# 14
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Гледах новата серия! Много добре завърши  Mr. Green Хайде сега и по-честичко да го дават дървото Grinning

И аз не очаквах такава дълга пауза - повечето сериали имат почивки, ама 3 месеца  newsm78

Аз това се чудя - как точно са се спряли на българския - дали пък няма някой нашенец в екипа  Grinning Не можем да се оплачем, все пак си е реклама на Родината ни  Peace

# 15
  • tardis
  • Мнения: 329
+ Гледах и аз. Хубав...

Обаче следващата серия - чак след сто години... в края на февруари.  

Промо - 11-ти епизод:


Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 21:00 от rainbird

# 16
  • The point of no return
  • Мнения: 822
rainbird  bouquet   Мерси за промото! Голямо чакане ще е...

# 17
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Чак сега го изгледах.
Интересна развръзка - ако сама по някаква причина си го е направила.
И заигравката с агента - дали е истинска или пак някакъв вид отмъщение..
Хм, защо по ягодите чак толкова дълга почивка?

# 18
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Беше ми доскучал, но последните 2 бяха много интересни. Ще почакаме, ама поне вече знаем, че ще има 2ри сезон.

# 19
  • Мнения: 258
Записвам се при вас.
Бях си го заплюла още като излезе, но по една или друга причина не го почнах тогава. Сега изгледах 10-те епизода на един дъх. Хареса ми, а и самите актьори са обаятелни.
Ще бъде доста дълго чакане чак до февруари месец. Имате ли представа каква точно е причината за тоооолкова дълга почивка?

Последна редакция: сб, 05 дек 2015, 01:11 от pepinkabg

# 20
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
От няколко години насам почти всички сериали са с такава почивка от декември до февруари-март. Казват му мидсиъзън или нещо от сорта. През това време дават други сериали с по 10-13 епизода и мачовете от техните популярни спортове- амер. футбол, бейзбол ( не съм сигурна за това)

# 21
  • tardis
  • Мнения: 329
Ще бъде доста дълго чакане чак до февруари месец. Имате ли представа каква точно е причината за тоооолкова дълга почивка?
Да, доколкото видях, първоначално са им поръчали само десет епизода; за да видят рейтинга. А едва по-късно са дали карт бланш за останалите епизоди от първи сезон, т.е. за втората половина. Това + коледната почивка...

Т.е. снимките си текат и в момента.
BTW, случайно мярнах това интервю с Джейми (но е без превод на бг) и се захилих  Mr. Green
Blindspot's Jaimie Alexander: The NYPD Thought the Show Was Real

# 22
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Забавно интервю Peace  Grinning Много й ходи тази прическа на Джейми!

Аз пък четох интервю с продуцента на шоуто - дървото определено ще го виждаме по-често като се завърнат през Февруари  Peace Казва също така, че нещата ще се развиват доста бързо и ще има доста обрати.

Относно почивката да - едната причина са Празниците, другата - спортовете.

# 23
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Сега видях,че има тема за това сериалче,не очаквах,ама се тършувах за една друга тема,дали има направена за Куонтико  newsm78 Ще продължа да ровя  Joy
Та да кажа за това сериалче,доста ми хареса,"българския" виждам на всички е направил впечатление  Crazy Не вярвам,да е имало българин в екипа,много зле говориха,руския по-им вървеше  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 258
Българският наистина им беше изключително зле. Аз лично, не разбрах какво казаха и ми трябваха субтитри  Laughing

# 25
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз връщах да разбера  Laughing

пеленски, ако намериш или направиш за Куантако драсни

# 26
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не открих  newsm78,ама сега е малко тъпо да се прави,като е отминал сезона,май е по-добре като почне втори  Thinking

# 27
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Май не е свършил  newsm78
6 март е продължението

# 28
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ааа,ми тогава значи,аз мислех,че от тия сезоните късите  Tired

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
нее Simple Smile

# 30
  • Мнения: 258
Чакането май приключи. Утре трябва да има епизод   Simple Smile

# 31
  • Мнения: 8 218
Еее, най-накрая!

# 32
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Първите минути и последните на епизода бяха най-яки за мен  Peace Grinning Simple Smile
Скрит текст:
Какви са тези мисии, които ще й поставя нашия човек newsm78 Още повече се заплетоха нещата.

Дано намалят малко музикалния фон, че нещо ми заглушава гласовете на актьорите  ooooh!

# 33
  • Мнения: 201
много лоша операторска работа - много движат камерите, направо да ти се завърти главата

# 34
  • The point of no return
  • Мнения: 822
М..да - камера операторът май е бил на чашка по време на снимките  Wink такова подскачане и мърдане, на моменти и фокус се губеше.

Чудя се Джейн дали наистина смени химикала на Мейфеър?  newsm78

# 35
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Смени я,вижда се как взима едната и пуска другата Peace

# 36
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Тежка серия. Мейфеър трепери да не разкрият в какво е била замесена. Обаче и Рийд ми е съмнителен, може да се окаже, че не му е чиста работата.  Crazy

# 37
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Айде малко да оплакнем окото.

# 38
  • Мнения: 8 218
На мен ми е по-интересно, кой стои зад превъплащението на Джейн и каква е причината,ноедва ли ще разберем скоро. И май на всеки един от екипа не му е съвсем чиста работата.

П.П. Арно е сладур. Simple Smile

# 39
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Иха,
Скрит текст:
най-накрая да видим повече Оскар-Джейн в епизод.  Peace
За момент си помислих, че ще избягат заедно, щеше да стане интересно  Simple Smile

# 40
  • tardis
  • Мнения: 329
Уф, финалът хич не ми допадна.
Никак не обичам прекаленото драматизиране - изглежда супер нагласено. Това е моментът, в който и при други сериали прекаляват с "измъчването" на главните герои... А основната загадка я размиват  Rolling Eyes

Да видим какво ще докарат в сезон 2, ако има такъв....

# 41
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ще има

# 42
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Уф, финалът хич не ми допадна.
Да видим какво ще докарат в сезон 2, ако има такъв....
Peace  Напълно съм съгласна с теб. Изключително провлачване на основната сюжетна линия - аз лично съм аут за 2ри сезон ако продължават в същия дух.

# 43
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
А аз така и не разбрах, че е имало финал - 23 епизод ли е последен за сезона?

# 44
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Да - 23 епизода беше сезонът.
Обявили са и началото на 2-ри сезон - 14 Септември 2016.

# 45
  • Мнения: 38
Здравейте ! Някъде четох че 2-ри сезон ще бъде последен това вярно ли е ?
И още нещо. Изгледах сериала от замунда преди една седмица и искам да попитам когато започнат да излизат новите епизоди къде и след колко време след излизането им ще могат да се гледат в България със субтитри ?

# 46
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Епизодите се качват веднага в замундата,а субтитри има в зависимост от натоварването на преводачите  1-2 дни някъде Peace

# 47
  • Мнения: 38
Мерси , а относно втори сезон някой знае ли нещо ?

# 48
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ще има втори с 22 епизода май, не съм видяла,чела, че няма да има след него трети

# 49
  • Мнения: 363
втори сезон стартира на 15.09.16 г.

# 50
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
Сериалът започна излъчване по бТВ като "Мъртва точка", озвучен на български език.
http://www.btv.bg/movie/movies/martva-tochka.html



БГ интервю със Съливан за живота му, кариерата и сериала — в 2 части:
http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/kato-na-kino-int … n-stejpaltan.html
+
http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/eksluzivna-sresh … n-stejpaltan.html

# 51
  • Мнения: 1 557
Открих ви !  Flutter
На мен страшно много ми харесва сериала, а Кърт си го бива с тази загадачна усмивка  Blush Blush Blush Утре ще си догледам последните 5 серии от първи сезон  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 14 635
И аз се присъединявам.Още съм назад,6еп.,но имам интерес.Мнооого съм трудна на сериали.Този си го бива. Sunglasses

# 53
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!

И на мен сериалът ми харесва  smile3521. Радвам се, че има тема за него... На мен ми прилича на нещо средно м/у "Бягство от затвора" и "Черен списък" ...

Канала на сериала: Blindspot



Поредния австралиец, завладяващ Холивуд  love001




# 54
  • Мнения: 8 218
По БТВ екшън от 15 септрмври, започва втори сезон

# 55
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

'Blindspot' Season 2 premiere is set for Wednesday, September 14, 2016 at 10:00-11:00 PM, on NBC.

# 56
  • Мнения: 8 218

'Blindspot' Season 2 premiere is set for Wednesday, September 14, 2016 at 10:00-11:00 PM, on NBC.

Явно не съм разбрала, некаква реклама по бтв попаднах. Освен да е било за първи сезон, щото не ми се вярва, заедно с премиерата да го пуснат и тук.

# 57
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
По принцип е възможно, само ако сериите са заснети предварително.  Ако снимките на сериала вървят с излъчването, няма как.  Peace Не съм търсила инфо в тази връзка. Аз не намерих на страницата на btv action някаква реклама или промо за 2 сезон, но може и да не съм догледала  Sunglasses

# 58
  • София
  • Мнения: 1 017
По БТВ рекламират първи сезон.

# 59
  • Мнения: 38
Ах как ме зарадвахте , когато някой написа че втори сезон ще се излъчва по бтв екшън , но аз смятам че ще излиза всяка седмица по един епизод по NBC и в замунда със субтитри..

# 60
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Отдавна така не съм се "зарибявала" по сериал, но този ми хареса. Сега ще търся по торентите втори сезон, добре поне, че скоро почва излъчването му.

# 61
  • Мнения: 258
Отдавна така не съм се "зарибявала" по сериал, но този ми хареса. Сега ще търся по торентите втори сезон, добре поне, че скоро почва излъчването му.
В САЩ премиерата на втори сезон е на 14 септември, така че не си губи времето да го търсиш из торентите Simple Smile

# 62
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Да, знам това, даже видях датите на излизане на първите няколко епизода. Имах предвид, че обикновено до ден-два се пускат по торентите след излъчване. А досега го гледах по БТВ.

# 63
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
по торентите е на другия ден

# 64
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Епизод 1 е излязъл.

# 65
  • Мнения: 38
Мога ли да намеря някъде епизод 1 на сезон 2 онлайн ?

# 66
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Онлайн може да се гледа тук:
http://seriali.online/seriali/blindspot/25710-blindspot-season-2 … sezon-2-2016.html

Иначе - качен е в Арена, сигурно и на други места.

# 67
  • София
  • Мнения: 27 175
Втория сезон тръгна добре. Както и първия, но после изтърваха нещата от контрол и изпуснаха златен шанс за нещо-значимо и различно.
И все пак става, най-вече заради кастинга, който дърпа сериала напред.
Пред сложна дилема е изправена Джейн, старото или новото и семейство... Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 27 175
хъх, оказа се, че Пустинна буря наблюдават Кърт Уелър повече от 20 г.
интересно, интересно... Защо ли? Какво си имаме тук...

# 69
  • Мнения: 38
Сезон 2 епзидо 4 онлайн ?

# 70
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Подкарах и аз 2ри сезон, да видя за какво става въпрос. Стартираха много добре, но за съжаление 4-та серия едва я избутах. Разгадаването на татуировките взе да става банално.
Честно казано интересно ми е само по отношение на Пустинна буря, Джейн и връзката им с Уелър. Също, ако наистина имат информант в Бюрото (новата шефка е доста подозрителна), за какъв дявол им е да пращат и Джейн там, и при това с изтрита памет?  newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 27 175
Сега се оказва, че и те са лъгали Джейн. Така ще изъртят нещата, че лошите работещи за добра кауза да си излезнат на 100% лоши.  Laughing
малко тъпо завъртяха нещата. Иска ми да се дилемата чия страна да избере Джейн да е много тежка и трудна.

Упс, Сапата хвана Рийд до мъртия тренер. Ама според мен Рийд не го е убил, как смятате? По-скоро онзи сам се е гръмнал или някой друг е сторил това. Не вярвам нашия човек така да се изпусне и да убие хладнокръвно човек, дори и такъв изверг. Според мен идеята му беше да го разобличи и тикне зад решетките. А и ако на тези касети е имало видеозапис на насилваните деца, директно ще има и доказателство, за да го закопчае.

Интересно ми е защо хората на Джейн са следели и Кърт Уелър още от кадетските му години.

# 72
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Тъкмо гледам 6-та, пак в България  Laughing Laughing Шефовете на цру, фбр и те там  hahaha


Аз си мисля, че накрая ще излезе , че вътрешния човек на организацията във фбр ще е психиатъра. Той има достъп до всички.

И аз мисля, че Рийд не е убил треньора.

# 73
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз кото гледах и си викам,е много им стана пак България и текста дето превежда от български,що беше на латиница и леко мязаше на македонски ли що,ама не ме изкефи  Crossing Arms
Иначе по-добре ях Sickме представени,поне нямаше трабанчета  hahaha

# 74
  • Сливен
  • Мнения: 145
Рийд дали не  е убил тренера и не помни Rolling Eyes
И на мен ми се завъртя в главата, че психиатъра е къртица....
Чакам субтитрите на 7ми епизод. Интересен ми е сериала.

# 75
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Убит е с ножа, който взе приятеля на Рийд, който и той е бил малтретирано, онзи от автосервиза.

# 76
  • София
  • Мнения: 27 175
Няма да има време да разгръщат такъв сюжет, че Рийд го убил пък не помнил. В смисъл той не е централен герой и не се въртят нещата около него, за да задълбават чак толкова.
Тепърва има да ни показват как и защо Уелър е следен от юноша.

# 77
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Кога ще излезнат тия субтитри? Вече втори ден никой не се наема да ги преведе.  Confused

# 78
  • Мнения: 38
Къде мога да гледам епизод 11 на сезон 2 онлайн...?

# 79
# 80
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Някой да има субтитри за 13 и 14 епизод?!?

# 81
  • Мнения: 14 635
Ако ти кажа,че вече не знам точно на кой епизод чакам,субтитрите?Май е последният.Предпоследният карах по смисъл,не ми е комфортно.Слаб интерес ли е,че ги бавят,не знам.

# 82
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Накрая ще го зарежа и ще изчакам да го дават по Бтв-то.Те сега по екшенъ дават 1 сезон.

Общи условия

Активация на акаунт