Има ли връzка между дневният режим на бебето в и иzвън корема?

  • 1 076
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
По мои наблюдения има някаква връзка. Може би не точно с дневния режим ами със самия характер на детето. Голямата ми дъщеря е едно шило! ooooh!Точно такава си беше и в корема ми - нама ден, няма нощ!
Мъника пък е много кротичка и добричка. Преди да се роди също. Аз задрямам - тя се кротне и заспи с мен. Не помня някога да ме е будила посреднощ.

# 16
  • Мнения: 292
Мисля, че няма, а като се замисли човек - няма и логика да има. Режима се създава след раждането на бебчо.
А за това, че има връзка между нашето състояние и това на децата ни, и то много силна до около 3-тата им годинка си е друга тема Simple Smile

# 17
  • Мнения: 46 511
В корема ми доста често бушуваше нощем, но след раждането не съм имала нито една безсънна нощ, спеше си нормално, не мисля, че има връзка  Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При мен не съм забелязала да има много голяма връзка м/у предродилния и следродилния режим.
Peace

# 19
  • Мнения: 6 390
И според мен няма връзка  Wink
Последните седмици /преносвах 10.дни/ се будих по 100х, я на тоалетна, я че ме рита като се завъртя настрани и я притисна, а бебето се роди голямо, предполагам че й е било тясно накрая, въобще трудно може да се спи като не ти е удобно, а си мисля че нито на бебо, нито на мен ми е било конфортно последния месец  Tired, иначе и аз спя като пън Crazy
От както се е родила / да чукам на дърво  ooooh! Laughing/ проблеми с нощния сън няма, нито беба, нито мама  Wink и двете спиме като казаци  Whistling Crazy Laughing

# 20
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Този въпрос сякаш аз съм го задала. Ами и аз се чудех същото, защото дъщеря ми докато беше в корема през дена беше голямо шило, а вечер въобще не ме притесняваше. като се роди се оказа една спинкаща бебка през ноща и нормално активна през деня. сега положението с  бременността е същото. малкият спи нощем и не ме притеснява, но през деня е фурия. Ама като се роди ще видим ще прилича ли на кака си. Моля се от цялото си сърце да е кротичък.  smile3524

# 21
  • Мнения: 7 605
Мерси zа отговорите, явно е на късмет, при някои има връzка, при други не. Надеждата умира последна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт