Искам да кажа ... (63)

  • 37 263
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 22 518
Много завиждам на софиянци за котешката изложба...Simple Smile

Елха тази година не знам дали ще имаме. Котката със сигурност ще иска да събаря играчки, а вероятно и самата елха. Но пък Калина започва да прави украса, така че и без елха ще е достатъчно празнично.

# 556
  • Мнения: 2 140
Преди 2 седмици в зала Универсиада имаше кучешка изложба. Не можахме да я видим, че бяхме там по друг повод, но поне в моментите в които пушех навън се нагледах на красиви кучета.

# 557
  • Мнения: 4 785
Много завиждам на софиянци за котешката изложба...Simple Smile
Елха тази година не знам дали ще имаме. Котката със сигурност ще иска да събаря играчки, а вероятно и самата елха. Но пък Калина започва да прави украса, така че и без елха ще е достатъчно празнично.
Взимаш една пръскалка или водно пистолетче, и като се опита да "убие" елхата, ти "убиваш" котката. Учудващо бързо се отучват, това ще ти помогне и за диван и пр. мебели към които ще прояви нездрав интерес. Но не прекалявай, за да не стане плашливо. Аз само за дивана го използвах и се разбрахме.... един диван по-късно  Crazy

# 558
  • София
  • Мнения: 10 825


Като каза къде е спрямо останалите - какво е нивото на англо-американското училище?
Те учат по някаква смесена англо-американска система, а дипломата им не се признава у нас, не и без приравнителни изпити. Не се явяват и на състезания и реално не знам какво е нивото им.
А и таксите им са възмутително високи.

# 559
  • Мнения: 5 940
Привет.
Ей, така липсва Нино тук. Много си я обичам - заради сладко-горчивата смесица от чувство за хумор и  поетична отнесеност. И най-вече много жизнерадостна, дори и в трудните моменти Heart Eyes
Гена, видях те. Много си готина. Приличаш на писането ти - засмяно и дружелюбно.
Силве, страхотна е госпожицата. И хубави украси показвате с Мър. Аз хич не съм по тая част, ще я спретна дни преди Коледа или на Бъдни вечер.
Побъркаха ме с тази изложба на папагали. Днес втори дубъл, утре искат пак.
Ей ги от вчера, цяла фотосесия имат с пернатите
Скрит текст:
Зачела съм се в първия криминален роман на Алиенде. Ако знаех, че е криминален, нямаше да го купувам, но все пак Алиенде си е Алиенде дори и в този жанр.

# 560
  • София
  • Мнения: 23 128
Къде е тая котешка изложба, че ме заинтригувахте? Да взема да заведа детето утре, че много обича котки, за разлика от мен.

# 561
  • София
  • Мнения: 10 825
Къде е папагалената изложба, валери? Утре ще имаме 3 часа за убиване с малките.

# 562
  • Мнения: 5 940
Онна, в Скай Сити.

# 563
  • Мнения: 11 727
Папагалената изложба децата я видяха във Варна по-миналата седмица (ако е същата де)
Ама как смърдеше още от входа, не е истина  Crazy

За котешката и аз съжалявам. Много обичам котки  Heart Eyes

Мър, страхотна елха. Направо не знам как ти се занимава.
Аз всяка година все по-семпла украса правя. Обратна пропорция с възрастта на децата.
Колкото повече растат, толкова по-малка украса  hahaha

Силве, страхотна дъщеричка, а Гена я изпуснах ... пак.

Купих си чопър (уреда). Утре ще се развихря в кухнята.

Светалчо, последно правих този десерт - стана страхотен. Цитатът е от форума, оттук и научих за тази вкусотия.

Скрит текст:
Продукти:
3 кутии котешки езичета (начупени на парченца)
3 малки кофички заквасена сметана (аз купувам една голяма и една малка на Данон)
3-4 лъжици захар
плодовете на един компот от ананас (предварително изцедени и готово нарязани на парченца)
1 ч.ч. нарязани орехи

Всичко се смесва заедно. В плитка тенджера се постила алуминиево фолио. Изсипва се сместа, тенджерата се захлупва и се оставя поне 8 часа в хладилника.

Вади се, обръща се в съда, в който ще седи, обелва се фолиото и се посипва обилно с кокосови стърготини.

Няма такава вкусотия. Аз не обичам нито компот от ананас, нито кокос, но вкусовете са така перфектно балансирани, че човек не може да се удържи, и докато не му вземат чинията не може да спре.

# 564
  • Мнения: 4 785
Валери, много са ти сладки "папагалите" Grinning
А за елхата, много ми се занимава, ама тая година ще ми се наложи малко повече занимавка, ако искам да стане това, което съм намислила. Ако не стане - копи-пейст на миналогодишната и така  Crossing Arms Като бях малка хич не ми се украсяваше, все майка ми се заемаше с тази чест, ние мрънкахме "Ама той ли, ама аз ли, ама защо днес, ама как няма да дойде дядо Коледа, ако не укрсам?"...
Ще си лягам гладна днес, а утре ако мога ще погълна сто кИла храна!

И искам да добавя: Навън вали сняг!

Последна редакция: сб, 28 ное 2015, 20:14 от Мъ℘♥Мяɣ

# 565
  • София
  • Мнения: 10 825


И искам да добавя: Навън вали сняг!
Анатема!
При нас нищо не вали пък  Crossing Arms

Ох, Жаки, се оплакваше, че малката Жаки е станала ужасна напоследък и предполагаше, че може и от лекарствата да е. Аз, уж, ѝ казах че не е причината в лекарствата, ама и Емма е просто безобразна тези дни - инатлива, упорита, ревлива, вреслива... това просто не е тя. ДАли пък наистина не е от лекарството  Rolling Eyes

# 566
  • Бургас
  • Мнения: 7 429
Моето не взима лекарства,но и тя е нетърпима. Да не е някакъв период ? Дано скоро отмине,че вече не я издържам

# 567
  • София
  • Мнения: 18 772
Искам д акаже ,че днес гледах три епизода на Междузвездни бойни един след друг. Close
Детето пък е учудващо спокойно  newsm78

# 568
  • София
  • Мнения: 10 825
При тригодишните е нормално да е период (поне моите го имаха всичките в по-силна или по-слаба степен). Обаче моята маймуна е на 5 и половина, както самата тя много държи да подчертае, а се държи като "3-годишна пубертетка"  Laughing

# 569
  • Мнения: 4 785
Онна, явно по различните квартали промоцията е различна  Laughing При нас преди малко го обърна на сняг и си валеше доста прилично.

Общи условия

Активация на акаунт