Къде в Пловдив? - 61 тема

  • 63 646
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
В Смирненски за такъв магазин се сещам на ъгала преди Т-маркет.

# 706
  • Мнения: 5 608
Да,много е хубав магазин "Рибарски кей" .Наистина ли му е майка жената,младее доста
Ежедневно изкарват приготвена риба( скара,панирана,печена) в 12 и 16 ч. Прясно приготвена е и свършва бързо.
Последно си взех да си я приготвям у дома и съжалявам,че си умирисах къщата,а не взех готова.
Грижат се за клиентите си,на мен ми допада .

# 707
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Откъде детски ски панталон на сносни цени понеже ще ни трябва за 2 - 3 обличания.

# 708
  • Майничка
  • Мнения: 12 665
Виж в Лидл, ако са останали. Ако е за 2-3, бих навестила и вторите употреби.

# 709
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Виж в Лидл, ако са останали. Ако е за 2-3, бих навестила и вторите употреби.
Благодаря ти за бързия отговор ще отида утре да проверя

# 710
  • Мнения: 6 206
....."Ааа и за топлите витрини щях да кажа...от вътрешни хора знам,че всичко започнало да се разваля се влага там"
Лошото , че  важи не само  топлите витрини. там поне има топлинна обработка /говоря за България не зная как е в другите страни/ Застоялите  торти,пасти и рула ,ако могат ги преработват във вид на :шоколадови скалички,какаови или кокосови  топки и други подобни, а на мен този вид сладкиш ми е любим. Това важи за повечето хранителни магазини :български и чужди вериги и сладкарници.

Скалички и тн т не се правят от застояли торти, защото застоялите торти се развалят и са опасни, а от изрезките - при изпичането на блатовете или при оформянето на торти има изрезки /като при кроенето на плат примерно/ и вместо да се хвърлят от тях се правят скаличките и всички дребни неща.
Добрите готвачи/сладкари умеят да вложат всичко навсякъде без да се хвърля нищо, но неща които тръгват да се развалят да се влагат в готова продукция са пълни глупости и никой, който храни хора не би си позволил да го направи. Това са пълни градски легенди.
По-скоро в тези витрини се слагат евтини продукти и заместители, които са в пъти по-опасни от качествен продукт, който е тръгнал да се "разваля".

# 711
  • Мнения: 5 608
От "вътрешен" човек в друг магазин,не от споменатите , знам, че месото се продава първо като прясно,като позаветря и няма вид се прави на полуфабрикати,ако и те не се продадат се изпичат и продават като готови.
Предполагам,че блъскат и достатъчно химия,за да не се развалят толкова бързо храните .

И според мен са глупости,но това не означава,че не е практика.

За ски панталончетата,по вторите употреби има добри попадения понякога на цени под/около десетина лева. Въпрос на късмет да намериш.

# 712
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 198
От "вътрешен" човек в друг магазин,не от споменатите , знам, че месото се продава първо като прясно,като позаветря и няма вид се прави на полуфабрикати,ако и те не се продадат се изпичат и продават като готови.
Предполагам,че блъскат и достатъчно химия,за да не се развалят толкова бързо храните .

И според мен са глупости,но това не означава,че не е практика.



Peace Аз като човек работил в не една и две вериги през студентските години, ще кажа, че това е така за съжаление. Не навсякъде, но в повечето. Съгласна съм обаче и с Ерин, че масово се преувеличава. И аз обичам скалички много.  Heart Eyes

# 713
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 168
От къде мога да взема охладени, изчистени и пресни скариди, средно големи?

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 84
Естествени палта има в магазин на малката главна, пада се от дясната страна посока Джумая
Peace и от мен още един магазин /Микеланджело/. Внасят от Италия и има страхотни попадения  Heart Eyes
Тук имат малко снимки https://www.facebook.com/Michelangelo-1589458744663874/?pnref=st … ry.unseen-section

 bouquet bouquet bouquet страхотни Благодаря! Това търся

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 789
LOLI{P}, в Метро мисля, че има.

Къде да търся непромокаеми ръкавици за дете на 2г.9м.?


# 716
  • Мнения: 4 310
Относно рибния магазин в Смирненски, мисля че се казва "Нептун". Намира се точно на ъгъла до Т-маркет, до пощата в Смирненски. На мен ми харесва, че е с доста разширено работно време, вечер работят до 21 часа някъде. Купували сме както готвена риба, така и замразена. При замразената ми прави впечатление, че не пуска такова количество вода, както от супермаркетите и месото не става на пихтия при готвене.

Момичета, спешно ми трябва консултация за пенсионни услуги във връзка с прехвърляне на пенсия на починало лице. Ако отидем в НОИ не съм сигурна, че ще ни дадат най-добрия за нас съвет.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 1 013
LOLI{P}, в Метро мисля, че има.

Къде да търся непромокаеми ръкавици за дете на 2г.9м.?




Декатлон?  Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 4 310
И от Лидъл сме купували.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 789
В Лидл бяха като че ли за големи деца.
В Декатлон, поне това, което гледам на сайта почват от 4 годишна възраст. Освен да се разходя да ги видя колко са големи наистина.

Общи условия

Активация на акаунт