Дайте ми съвет - гъбички?!

  • 1 410
  • 5
  •   1
Отговори
  • БУРГАС
  • Мнения: 46
Здравейте,  нова съм във форума но се надявам както винаги да ме посъветвате и мен какво да правя.  Та историята ми е следната: от 1 седмица имам сърбеж и парене.  Една вечер си сложих глобула клион д и на сутринта имах оранжево зацапване.  Съответно на другия ден отидох веднага на гинеколог и тя още като ме погледна констатира гъбички и от киселината която отделяли можело да се получи зацапването и пуснахме микробиология.  Резултата излезе че няма гъбички и всичко е ок освен лактобацилите.  Същевременно продължих с клиона като тази сутрин при неговото изтичане пак беше еднократно оранжево.  Занесох си резултата на гинеколожката,  но тя каза че от хапчето не са могли да отчетат гъбичките.  От хапчето можело да зацава.  Възможно ли е всичко това да е от гъбички.  Само да добаея тази година съм си правила 2 цитонамазки_ 2група бяха като последната беше преди два месеца.

Последна редакция: сб, 28 ное 2015, 16:56 от AnMary

# 1
  • Мнения: 66
Цитонамазката не може да ти покаже дали имаш гъбички или някаква бактерия. Според мен повтори микробиологията. Опасно е да се оставиш така. Възпалението може да тръгне към вътрешните полови органи и тогава е по-рисковано.

# 2
  • Мнения: 4 500
Преди да си слагаш каквото и да е там, трябва ПЪРВО да е пусната МБ. Преди клиона имаше ли МБ? Защо след като ти каза АГ, че нямаш гъбички продължаваш клиона? Нещо отзад напред върви лечението ти.....

# 3
  • БУРГАС
  • Мнения: 46
Преди клиона нямах МБ,  но Аг ми каза че са гъбички.  И продължихме с гиназол.  Зацапването продължава през ден.  Не е всеки ден и не е постоянно.  Затова днес отново реших да отида резултата беше че и при прегледа нямаше кървене. Имам си двукамерна киста 4 см.  След цикъла ми ( който трябва да след 2-3 дни)  да отида да видим дали още е там.  И това което ме притесни най-много трета цито но по дълбоко от канала да нямало нещо там и от него да идва кървенето.  Многоо ми е тежко и като си погледна дечицата ме избива на  Cry

# 4
  • Мнения: 66
Не се притеснявай. Всичко ще е наред. Може като отидеш след цикъла да се окаже, че няма нищо. Бъди спокойна и мисли позитивно.

# 5
  • Мнения: 349
Микробиологията с антибиограма ли ти я пуснаха или обикновена. Направи си и изследване за гъбички с антибиограма. Притесненията няма да ти помогнат, съветвам те да отидеш на венеролог,  веднага ще види под микроскопа  дали има инфекция,  на мен така ми  откриха бактериална вагиноза, имах силно течение с неприятна миризма и сърбеш.
Спомням си, че ми правиха и няколко изследвания за да разберат дали нямам и други инфекции.

Общи условия

Активация на акаунт