Каза ми "Не съм готов за сериозна връзка"

  • 5 150
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,ще ви разкажа накратко моята история:

От месец излизам с едно момче като нещата между нас се случиха много бързо,всичко беше прекрасно
той се държеше прекрасно бях толкова щастлива.Беше толкова мил,нооо до вчера ей така изведнъж от нищото започна да се държи странно да мълчи,при което аз разбира се го опитах какво му има защо се държи така ,какъв е проблема дали не съм го обидила с нещо или нещо друго не се е случило,,,Той нервно обикаляше стаята докато не реши да ми каже "Исках нещата да се получат но не се чувствам готов за сериозна връзка"??
При което ми се извини и ми каза "Искам да те прегърна"???
Та Въпроса ми е защо според вас ей таака изведнъж реши да прекрати всичко???
А до предната вечер всичко беше наред,защо???
 Мисля си или никога нищо не е чувствал или крие нещо...Много съм объркана

# 1
  • Мнения: 1 793
"не съм готов за сериозна връзка" = "не искам сериозна връзка с ТЕБ".

Вече дали защото ти си много прилепчива след само един месец, вижда, че си сериозно хлътнала и иска да ти спести болка, дали бройка нещо по-хубаво на хоризонта или го кефиш само за секс, но не и за сериозни отношения - само той знае.

Нищо не е прекратил, просто си оставя вратичка да хойка. От теб зависи, дали ще приемеш да си останете само за секс. Но не оставай само заради идея, че той ще се промени, внезапно ще се влюби в теб и т.н.

# 2
  • Мнения: 2 616
"не съм готов за сериозна връзка" = "не искам сериозна връзка с ТЕБ".

Вече дали защото ти си много прилепчива след само един месец, вижда, че си сериозно хлътнала и иска да ти спести болка, дали бройка нещо по-хубаво на хоризонта или го кефиш само за секс, но не и за сериозни отношения - само той знае.

Нищо не е прекратил, просто си оставя вратичка да хойка. От теб зависи, дали ще приемеш да си останете само за секс. Но не оставай само заради идея, че той ще се промени, внезапно ще се влюби в теб и т.н.


Точно казано.  Simple Smile

# 3
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Човека се е стреснал, че нещата стават по-сериозни и явно по-бързо отколкото той си е представял. Решил е, че с темпото, с което се развиват отношенията ви, има голяма вероятност скоро да се пренесеш при него и след някой друг месец да пиоскаш брак/деца, а явно той не е готов за тези неща все още.
Та в този смисъл - едва ли крие нещо. Уплашил се е и ти го е казал направо. Не виждам друга драма  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 30 802
От нищо не се е стреснал, това е стратегически ход, човекът е сериен съблазнител, отрязвай го! Взел е каквото има за взимане, сега може да си от време на време на повикване, ако няма друго. Искаш ли да си част от харема му?

# 5
  • Мнения: 3 122
Какво стана с тийн форумите?

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Какво стана с тийн форумите?

Наред са си, но някои тийнове имат достатъчно акъл да търсят съвет от хора, преживели какво ли не, а не от тепърва сблъскващи се с проблемите.

sunshine102 , разкажи какво се случи след репликата му? Прегърна ли те, ти тръгна ли си, какво му отговори?

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Авторката , спри изведнъж да го търсиш  Wink да му обръщаш винмание и глей какво ще последва  Mr. Green
Пробвай  Wink

 

# 8
  • Мнения: 5
 @Ери : Не му позволих да ме прегърне и  му казах да си тръгва... Мисля че постъпих правилно...

Последна редакция: нд, 29 ное 2015, 10:41 от sunshine102

# 9
  • Мнения: 5
Аз така мисля и да направя може да ми е малко трудно,но е по-добре да не показвам че  ми пука Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 006
Авторката , спри изведнъж да го търсиш  Wink да му обръщаш винмание и глей какво ще последва  Mr. Green
Пробвай  Wink

 
Joy Joy Joy..Тая тактика верно много работеше..

Аз така мисля и да направя може да ми е малко трудно,но е по-добре да не показвам че  ми пука Simple Smile
Браво!
Умно момиче.
Дано устискаш и по-натам..

# 11
  • Мнения: X
Здравейте,ще ви разкажа накратко моята история:

От месец излизам с едно момче като нещата между нас се случиха много бързо,всичко беше прекрасно
той се държеше прекрасно бях толкова щастлива.Беше толкова мил,нооо до вчера ей така изведнъж от нищото започна да се държи странно да мълчи,при което аз разбира се го опитах какво му има защо се държи така ,какъв е проблема дали не съм го обидила с нещо или нещо друго не се е случило,,,Той нервно обикаляше стаята докато не реши да ми каже "Исках нещата да се получат но не се чувствам готов за сериозна връзка"??
При което ми се извини и ми каза "Искам да те прегърна"???
Та Въпроса ми е защо според вас ей таака изведнъж реши да прекрати всичко???
А до предната вечер всичко беше наред,защо???
 Мисля си или никога нищо не е чувствал или крие нещо...Много съм объркана
Запознал се е с нова, атрактивна кака?    Laughing

Бих послушала съвета
Авторката , спри изведнъж да го търсиш  Wink да му обръщаш винмание и глей какво ще последва  Mr. Green
Пробвай  Wink

# 12
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Нормално е да не е готов за сериозна връзка.

# 13
  • Мнения: 1 375
На колко години сте?.....Изплашил се е ,че нещата стават сериозни,а той още не е готов за такава връзка.

# 14
  • Мнения: 1 793
Колко изплашен може да е един мъж... съмнява ме авторката след един месец да е стигнала в разговорите им до "...и ще ги кръстим Виктор и Александра" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт