Как да си го върна?

  • 4 666
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте. Нов потребител съм във форума, досега само четях, но реших да потърся съвет от вас. Знам, че е много трудно непознати хора, които никога не си виждал да успеят да вникнат в детайли, да посъветват някого и макар да има с кого да споделя това, което ме мъчи бих искала да получа още съвети, мнения...          Имах близо две годишна връзка с мъж като първата година бяхме много често разделени поради естеството на професията, която упражняваше той по това време. Истината е, че точно в периода, в който се виждахме по-рядко се обичахме много, имахме планове за бъдещето, държеше се добре с мен. Последната година, когато най-сетне имахме възможност да бъдем повече заедно нещата просто рухнаха. Няколко месеца всичко беше наред, докато в един момент той просто охладня, няма да обяснявам в детайли засега, но в крайна сметка преди седмица той сложи край на нашите отношения. Една от причините за неговото решение е това, че според него аз не съм полагала достатъчно грижи за него, не съм му готвела, а всъщност истината е, че ние така и не заживяхме заедно за да мога да се грижа за него в този аспект. Сега не знам какво да правя, отчаяна съм, защото го обичам адски много, представях си бъдещето с този човек. Истината е, че макар да се чувствам адски предадена го искам обратно в живота си. Знам, че ако започна да го притискам ще го отблъсна още повече от себе си.
Надявам се от вас да получа съвети, мнения. Близките ми смятат, че трябва да продължа напред, а аз просто не мога и в главата ми само се въртят варианти как и по какъв начин да си го върна.Благодаря предварително на всички!

Последна редакция: сб, 28 ное 2015, 18:28 от feeling___

# 1
  • Мнения: 1 136
Това е най -изсмуканата причина от пръстите за раздяла . Не се занимавай с него , той не иска да е с теб , а не мисля че искаш да си бавачка , готвачка и всякакъв облужващ персонал .

# 2
  • Мнения: 3 133
Последната година, когато най-сетне имахме възможност да бъдем повече заедно нещата просто рухнаха. Няколко месеца всичко беше наред, докато в един момент той просто охладня, няма да обяснявам в детайли засега, но в крайна сметка преди седмица той сложи край на нашите отношения. Една от причините за неговото решение е това, че според него аз не съм полагала достатъчно грижи за него, не съм му готвела, а всъщност истината е, че ние така и не заживяхме заедно за да мога да се грижа за него в този аспект.

 Laughing Laughing Laughing Извинявай, че ти се смея, обаче по-добре отколкото да въздишам. Нещо има връщане назад по отношение на ролята на жените в обществото и семейството. Пак започват да стават повече втора категория човек. С активната помощ на самите жени.
Значи твоят възлюбен те е разлюбил, защото не му готвиш и обгрижваш, тоест не му слугуваш достатъчно. А ти пък страдаш, че не си имала възможността да му покажеш как добре може да му слугуваш. Той инвалид ли е? Защо не може да готви? Защо той не ти готви на теб и не те обгрижва? Ако не ти готви и не те обгрижва ти на свой ред сърдиш ли му се? Въобще нормално ли ти се струва това? Чиста манипулация от негова страна, ама ти защо се връзваш? Абе защо не си задаваш въпроси бе, момиче...ега ти жените се навъдихте - непрозорливи, лесно манипулирани, без самочувствие, искащи да впечатлят мъжа само с готвене и чистене, харесващи говеда...уф.

Последна редакция: сб, 28 ное 2015, 18:40 от Сирена

# 3
  • Мнения: X
Човекът не си търси половинка, а настойник. Пали свещ, че си се отървала. Peace

# 4
  • Мнения: 2 616
Човекът не си търси половинка, а настойник. Пали свещ, че си се отървала. Peace


 newsm10
Нали не искаш да се прекараш живота си без капка достойнство като прислужница на човек, който не те обича...  Sunglasses

# 5
  • Мнения: 10 072
Много тъпа причина е изтъкнал.
И ти вменява вина за това.  Shocked
Не си помисляй такъв екземпляр да си го връщаш, та ти не си загубила, а даже си спечелила.
Такива да си седят при майките. Със сигурност ще са им изпрани чорапите. Wink

# 6
  • Мнения: 25 669
Не настойник, а слугиня. Защо не, щом я влече...
Авторката, защо не станеш сервитьорка или камериерка някъде? Ще слугуваш по цял ден на много по-интересни мъже от този, които хем ще ти благодарят, хем и бакшиши ще ти дават.
Този да си стои при майка си.

# 7
  • Мнения: 597
Ами сготви му една вкусна манджа и го покани.

Според мен трябва да почерпиш че си се отървала.

# 8
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Един колега все повтаря, че е решил да се ожени,когато разбрал,че харесваната от него мома прави страхотни супи  Mr. Green
Не разбирам обаче, защо готвенето е причина да скъсаш с някого?

# 9
  • Мнения: 67
Благодаря на тези, които са се включили в темата. Очаквах, че ще получа упреци, предполагам това е нормално. Всички ми казват, че трябва да се радвам, но аз все още не мога нито да проумея думите им, нито пък да се зарадвам, защото честно казано съм просто смазана. Не смятам да се превръщам в нечия готвачка или перачка, но си признавам, че думите му ми се сториха адски нелогични и обидни. Друга от причините е, че не съм започнала едва ли не да скачам от радост, когато ми съобщи, че жалае да замине в чужбина - първо сам, а след това и аз при него. И аз на всичко отгоре бях готова, напълно готова да замина с него където и да е, само и само да сме заедно. Признавам, че вече ми се иска да имам човек до себе си, с когото да мислим за създаване на семейство, деца. А все попадам на неподходящи, което ме подтиска и разочарова.

# 10
  • Мнения: 10 072
feeling___, ще се справиш.
Доколкото разбирам имаш близки, които те подкрепят, което никак не е за подценяване.
Успех и късмет!

# 11
  • Мнения: 14 102
Той просто те е разлюбил, но съм изумена каква тъпа причина е измислил за да се разделите. Ще ти е трудно, но дано го преодолееш бързо. Hug

# 12
  • Мнения: 4 292
Напук на съдбата и обичайното развитие на нещата, при нас след раздяла от негова страна, не помня точно причината, нещо, че съм го притискала, той замина в друг град. Прекратихме всякакви отношения, но се чухме по някакъв повод, после аз имах работа в града, в който работеше и така подновихме. През раздялата ни аз ужасно страдах, защото бях убедена, с цялото си същество, че това е моя човек!
 Малко по-късно пламна и при него е една любов, още не мога да си обясня как така стана, но стана и грижите ми за него и манджите също дадоха ефект Simple Smile
 Вече сме семейство.

# 13
  • Мнения: 35 998
щом те влече бъдеще на готвачка, направи си ресторант  Wink

# 14
  • Мнения: 67
Много благодаря за адекватния съвет, bubanka. Наистина бих се възползвала, но ако се съди по мнението на бившия ми, то никаква ресторантьорка няма да излезе от мен.  Simple Smile Никъде не съм писала, че ме влече да бъда нечия готвачка, перачка и чистачка. Аз не съм и била такава. Казах единствено това, че страдам и ме боли за един човек, с когото съм била в сравнително голям период от време, както и че сме си представяли бъдещето заедно. Или поне аз съм си го представяла наистина. Ядосвам се на себе си, че въпреки постъпката му аз продължавам да тая надежди, че нещата ще се оправят. Със сигурност има много истина във вашите мнения, която ми е трудно да проумея, но не защото искам да бъда нечии обслужващ персонал, а защото явно съм се влюбила в неподходящ човек.

Общи условия

Активация на акаунт