Търся филм, сериал... – Тема 8

  • 114 932
  • 761
  •   2
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
За деца. И тъй като като след като го попрегледах (гледала съм го преди много време и не го помнех точно) прецених, че не става, намерих и друг "Мажоретки", но нямах време да го видя какъв е, та накрая пусках клипове на мажоретки от ютуб и оправихме часовете Simple Smile

# 676
  • Мнения: 3
Здравейте, търся сериал /мисля американски/.Разказва за един млад писател, който се завръща в малкото си родно градче, след няколко години отсъствие. Там са останали приятелите му от ученическите години, както и тогавашната му приятелка. Тя вече има дете, за което въпросния млад писател, подозира че е негово. Докато го е нямало е написал и издал книга за реалния живот, който са имали в детските години.

# 677
  • Мнения: 1 517
Здравейте, търся филма по книгата на Катрин Панкол "Жълтите очи на крокодилите" ...дали го има някъде с превод?  newsm78 newsm78

# 678
  • Мнения: 2 643
Здравейте. Търся един стар филм от 1989г с Арманд Асанте и Род Стайгър и не го намирам с бг субс. Гледала съм го преди много години, казва се  Passion And Paradise (1989)/Страст и рай, ето и трейлър. Ще се радвам ако някой може да ми помогне.

https://www.youtube.com/watch?v=_Y492p98plw

# 679
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 005
Не мога да се сетя как се казваше един филм, който гледах преди време. Латвийски и литовски беше и се разказваше за едно момиче, което мина през всякакви ужаси - проституция, наркотици и т.н през периода на присъединяването на тези републики към Съюза. Беше тежък, но много добър.

# 680
  • Мнения: 5 682
Здравейте, филмът "Три метра над небето" има ли трета част и как се казва? Втората я гледах но ми се струва, че историята не свършва.

# 681
  • Мнения: 11 744
Здравейте, филмът "Три метра над небето" има ли трета част и как се казва? Втората я гледах но ми се струва, че историята не свършва.
Доколкото знам, няма все още.

# 682
  • Мнения: 5 682
Merelenda, благодаря, снощи до 03.00 чаках "очаквания" край и съм разочарована  Mr. Green

# 683
  • Мнения: 31 793
Някой знае ли къде мога да открия оригиналния сериал "Грозната Бети" с бг субтитри?

# 684
  • Мнения: 130
Търся стар български сериал.Разказваше се за едно малко дете-момченце,което го изпратиха в нещо като дебелариум.И имаха едни изпитания там да стоят пред маса с храна и да не докосват нищо и въпросното момче видя нещо като суджук и много приличаше на този на баба му и стана една суматоха,всички деца се нахвърлиха на храната.И ги караха да тичат и да се теглят и момчето си слагаше камъчета в джобовете.Беше много смешно.Ако се сетите ще е супер, гледала съм много отдавна по телевизията.

# 685
  • Мнения: 2 643
Някой знае ли къде мога да открия оригиналния сериал "Грозната Бети" с бг субтитри?

Едва ли ще го намерите някъде. Оригиналния беше дублиран.

# 686
# 687
# 688
  • Мнения: 910
Търся сериала по книгите на Юрт и Русенфелт за Себастиан Бергман.
http://www.imdb.com/title/tt1790954/

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Малко е обречена мисия моето търсене, но да попитам - научно-фантастичен филм или сериал, не помня, който съм гледала през 90-те години. За група деца, които ще летят в космоса към друга планета, която трябва да заселят или изучат. Бяха подбрали деца с висок коефициент на интелигентност. Друго не помня.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт