Делови стил-рехи откъде?

  • 18 510
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Почти във всеки готин магазин,можеш да си спретнеш делово костюмче.Навсякъде има панталони,съчетани с готина ризка и готино сако,без да си супер официална.Като си вземеш и хубави обувки и чанта,ще си екстра FlutterНе е нужно да се изтупваш с някакви бабешки костюмчета.В  Sisley имаше готини сака,а аз си взех много хубави миналата година от Tally Weijl направо как седяха с панталонче или готини дънки и чехлички на ток Crazyсупер CrazyЩе намериш сигурна съм Naughty

# 16
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
моми4ета нещо не мога да отворя сайта на НИНКА вие можетели ,не мога да разгледам дрехите нещо

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Май трябва регистрация.
Аз в Нинка само плетива съм виждала, за какви делови дрехи го споменавате?

# 18
  • Мнения: 750
Май трябва регистрация.
Аз в Нинка само плетива съм виждала, за какви делови дрехи го споменавате?

Така е, трикотаж май се водят.
Но ако не се изисква задължително сако, има подходящи блузи, които комбинирани с по-класически панталон стоят съвсем делово, особено ако са комбинирани с шал или подходящо бижу.

В момента сайтът май е в някаква реконструкция - пише "Очаквайте нашия нов каталог ...".

# 19
  • Мнения: 1 381
Май трябва регистрация.
Аз в Нинка само плетива съм виждала, за какви делови дрехи го споменавате?

имат, имат, ризки , сака, полички и панталини, за сака не се сещам. В магазина на Графа след Мотив са им по деловите модели. Имат и плетива блузки с жилетки по офисни така да се каже.

# 20
  • Мнения: 262
Момичета, завърнах се.....6 часа обикаляне #CrazyУЖАС не си усещам краката.
Закупих си два чифта обувки, една чанта и една блуза. Нямам апарат в момента да ги снимам, при първа възможност ще ги снимам.
Намерих на няколко места хубави черни панталони, малко мъжки модел, с по-ниска талия и прави, около 45-50 лева. Има хубави ризки те са около 30-50 лева. И на две три места намерих сака, черни вталени, късички около 60 лева.
Намерих и два магазина, в които има цели костюма, които ми харесаха.
Единия е на Графа, преди Славейков, вляво, има и мъжки костюми. В него има костюми с пола или панталон за около 90 лева.
Другият магазин се намира пак на Графа, малко преди завоя на Алабин, в ляво. Тука има костюми ако не се лъжа на фирма НИЯ ДРАГО /май така видях на етикета  newsm78/.
За дрешките ще ходя към края на седмицата и ще ви информирам тутакси Flutter

Ако си с кола - магазина на завод "Брод" - шият ишлемета и винаги има нещо марково жестоко за без пари - намира се в района след моста "Чавдар"
zveti ще можеш ли да обясниш по-точно къде се намира този магазин. Нямам кола ама ще отида Flutter

# 21
  • Мнения: 2 575
явно още ни си се спряла на костюми
повечето мами са ти казали и според мен е същото - DIKA, ETERE ( в ЦУМ и на СОЛУНСКА), SISLEY - много свежи неща се намират
Ако не е нужна строга официалност определено в MOTIVI на Славейков има огромен избор на панталони, блузки, ризки и т.н. - на мен са ми любими   bouquet

# 22
  • Мнения: 63
Веднага ще ти отговоря. Преди седмица и аз бях на пазар за по-делови дрехи. Работата ми е на Витошка и Гладстон и нали се сещаш, че обиколих целия център, а  и не само за сакенце, панталон и тн. Не само, че навсякъде е много скъпо, но и не е кой-знае колко хубаво, това което се предлага.
Та в крайна смета напипах точния магазин. Намира се на Раковска (точно до Чешкия център; Театъра на армията;с/у градинката кристал).
Там има много хубави сакенца и панталони, поли... наитина хубави на много прилични цени. Аз си купих сако черно, късичко, леко вталено за 40лв и панталон с ръб, официален, много хубав модел пак за около 40лв. Магазинчето е фирмено, наистина много хубави неща.
посети го, няма да съжаляваш  Peace

# 23
  • В офиса
  • Мнения: 4 016
Другият магазин се намира пак на Графа, малко преди завоя на Алабин, в ляво. Тука има костюми ако не се лъжа на фирма НИЯ ДРАГО /май така видях на етикета  newsm78/.

Да не е Ния и ДоРадо. Много им харесвам нещата. Те не са строго делови, де, или поне тези, които съм гледала.

# 24
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Да спомена само любимата ми марка напоследък - CREDO, българска, фабриката е в Карлово май, но повечето им материи са страхотни и много изпечени, а моделите са изчистени. В София съм виждала техни магазини на Графа, след площад Гарибалди по посока Съдебна палата и някъде между института Сервантес и Шератон, от страната на Шератон. Шият и по поръчка, поне в Пловдив е така, но отнема ок.седмица.

# 25
  • Мнения: 2 085
Гледам, че препоръчвате Sisley-какви са цените?Аз бях изпаднала в шок миналото лято като видях поличка за 830 лв.!
Иначе много ми харесват на Капаска-хубави кройки и материи.

# 26
  • Мнения: 262
Другият магазин се намира пак на Графа, малко преди завоя на Алабин, в ляво. Тука има костюми ако не се лъжа на фирма НИЯ ДРАГО /май така видях на етикета  newsm78/.

Да не е Ния и ДоРадо. Много им харесвам нещата. Те не са строго делови, де, или поне тези, които съм гледала.
Да, това е марката. Имаше доста хубави кафяви костюмчета с панталон.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
аз препоръчвам Дафне (не зная къде им е магазина в С-я, но се съмнявам да няма Simple Smile)
за съжаление сега видях, че страницата им е в ремонт Embarassed, поразгледай линковете в тази страница: http://www.fashion.bg/trends/daphne/spring-summer2005.php и може да се подсетиш нещо

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 22:52 от Яна (2 в 1)

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Вярно, как  пропуснахме Дафне! ooooh!
Магазинът е срещу френския културен институт, на една пряка на Графа.

# 29
  • Мнения: 5 647
ДИКА. Аз оттам си взимам костюми и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт