Някой вече да си е купил новата GRAZIA......

  • 11 528
  • 203
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 629
Много ме кефи розовата чанта. утре ще поръчам на сестра ми да ми я купи. Мерси за снимките и инфото   bouquet

Милф това е стара промоция от 4-ти април.
Сега има друга чанта - плажна

Много съм застреляна  Crazy Мерси

# 31
  • Мнения: 1 317
Здравейте  Simple Smile Случайно попаднах на тази темичка и се зачетох, та на въпроса - имам вече новата чанта, удобна е, огромна е, ще събира по няколко хавлии за плаж  Laughing Като се прибера в къщи обещавам да я снимам.
Лека вечер засега  Simple Smile

# 32
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Здравейте  Simple Smile Случайно попаднах на тази темичка и се зачетох, та на въпроса - имам вече новата чанта, удобна е, огромна е, ще събира по няколко хавлии за плаж  Laughing Като се прибера в къщи обещавам да я снимам.
Лека вечер засега  Simple Smile

Айде чакам снимка....... smile3509
Чантата за плаж става само, нали???
За ежедневие не става ли???

# 33
  • Мнения: 1 317
Здравейте момичета, понеже така и не разбрах как се качват пустите снимки тук, та си направих профил в snimka.bg, но и там нещо не се получи, моля обяснете как става този номер тук, че направо се засрамих от себе си  Embarassed Относно това дали става само за плаж - според мен по-скоро да, твърде голяма е и твърде плажна според мен. Има едно единствено копче тик-так отгоре, няма никакви други джобчета и джиджавчици.
Като разбера как се качва - веднага, стига някой по-начетен да не го направи преди мен Grinning

# 34
  • Мнения: 1 317
Ами май успях, дано да съм. Само да поясня - котката обожава чанти и затова влезе в кадър, не можах да я прогоня  Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47935

# 35
  • София
  • Мнения: 2 051
Ами май успях, дано да съм. Само да поясня - котката обожава чанти и затова влезе в кадър, не можах да я прогоня  Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47935
За чантата не знам, ама мацито е супер Simple Smile

# 36
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами май успях, дано да съм. Само да поясня - котката обожава чанти и затова влезе в кадър, не можах да я прогоня  Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47935

Ти за какви цели мислиш да я ползваш????
На мен доста ми допада, чантето... newsm78 Мирише ли пак гадно като предишните и има ли онзи надпис"ГРАЦИЯ"?

# 37
  • Мнения: 899
Видях я аз разгъната чантата, само че с розово, не със синьо и доста ми допадна. Надпис не открих, според мен става и за ежедневието - аз мисля да си я взема за влачене на книги и прочее. Отдавна не ми беше допадала толкова някоя от тез чанти. Не знам дали мирише - май не  Thinking

# 38
  • Мнения: 1 317
Няма абсолютно никакви надписи по чантата, а за миризмата - аз както съм бременна сега всичко ми мерише Simple Smile така че не мога да кажа  Simple Smile Simple Smile Simple SmileМисля да я ползвам за разни патешествия - вместо сакче, ще свърши чудесна работа, а мога и котката да нося вътре, на нея и хареса  Grinning

# 39
  • Мнения: 17 407
Хубава е чантата, но мирише гадно, аз си взех синя. Днес дори я ползвах за плаж- доста неща събира Wink

# 40
  • Мнения: 1 097
може ли някой да се снима с чантата (или чантата със себе си  Crazy Flutter), за да преценя как стои до тялото и дали е прекалееено голяма. Благодаря на престрашилите се модели  Mr. Green Hug

# 41
а някой от тези,които си е купил списанието може ли да каже какво ще има в следващая брой

# 42
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
а някой от тези,които си е купил списанието може ли да каже какво ще има в следващая брой


А да това е важно!!!! Naughty
От всичк "грации" съм си взела само 1, но следя всички броеве, чрез вас, че да не вземат да пуснат нещо интересно и да се прецакам да не знам!!! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 317
Здравейте момичета  Simple SmileТази събота ходих малко на планина и да ви кажа, чантето събра всичкия ми багаж за два дена  Grinning Относно другия брой - в него ще има цитирам " шал с етноколие в три цвята - лилаво, кафяво, оранжево". Шалът изглежда доста дълъг, а колието е от маниста - доста симпатичен ансамбъл изглеждат, определено ще си го закупя  Grinning

# 44
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Здравейте момичета  Simple SmileТази събота ходих малко на планина и да ви кажа, чантето събра всичкия ми багаж за два дена  Grinning Относно другия брой - в него ще има цитирам " шал с етноколие в три цвята - лилаво, кафяво, оранжево". Шалът изглежда доста дълъг, а колието е от маниста - доста симпатичен ансамбъл изглеждат, определено ще си го закупя  Grinning

Ама шалът какъв е -ЛЕтен фееричен ли, за аксесоар дето се слага??
Можеш ли да ги снимаш, моля те!!!!

Общи условия

Активация на акаунт