Йога практика в София!

  • 7 180
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Здравейте, а някой може ли да препоръча студио в центъра. Най-близо ми е студио Ом на ул.Иван Вазов,но часовете на заниманията не ме устройват.
На Раковска ( между Театър Сълза и смях и градинката на Кристал) ходя от началото на годината- Даршан йога студио. 

супер,мерси Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте, мога да ви препоръчам едно страхотно йога студио, което се намира в кв. Изток. На две минути пеша е от спирката на хотел Плиска и на пет минути от спирката на метро станция Жолио Кюри. Студиото се казва Yoga Vibe. Мястото е просто вълшебно, а инструкторите са наистина много добри. Предлагат всякакви видове йога, но мен лично най-много ме впечатли ХОТ йогата. Горещо го препоръчвам на всички Simple Smile

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 13:05 от rumiana_popova33@abv.bg

# 17
  • Мнения: 1 414
Ей тамън мислех тема да пусна... ходих на йога около година и малко, при една страхотна преподавателка, и на такт, и на натоварване ми отговаряше, хубави практики, не подобни на гимнастика както са в повечето клубове, обаче момичето няма да е в БГ за известно време и си търся ново място, ако може в Люлин ще е най-добре. Видях, че препоръчвате клуб Скорпион, може ли малко инфо, всеки ден ли са практиките, какви практики има, постелки- може ли да си носия например...
Много благодаря предварително  Hug

# 18
  • Мнения: 161
Ще следя темата, защото и мен ме интересува:)
Намерих страхотен йога клуб. Имат зала в Люлин 7, в бизнес център Стад. Това е в сградата на Пощенска банка, срещу Домко. Ходя вече два пъти и съм много доволен. Добре обясняват и ми харесва стила им на работа. А залата е просто едно бижу. Съвсем близо е и до метрото. Абе изобщо .... супер.
Аааа, даже те черпят с чай и има ароматни свещи Simple Smile

каква цена е тренировката?

Общи условия

Активация на акаунт