Пазаруване от mymall.bg

  • 68 653
  • 329
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 610
MyMall имам проблем с поръчката си, която получих днес. Цял ден се опитвам да се свържа с вас, но има някаква профилактика на телефоните Ви. Писах Ви и имейл, но и там, няма отговор. Моля, поне ако тук видите се свържете с мен. Благодаря


Здравейте,

Молим Ви да ни предоставите номер на поръчката, за да бъде извършена справка, след което наши сътрудници ще се свържат с Вас за уточнение.



Номер на поръчка: 661999 липсва детската тениска в доставката, а е платена

# 166
  • Мнения: 53
MyMall имам проблем с поръчката си, която получих днес. Цял ден се опитвам да се свържа с вас, но има някаква профилактика на телефоните Ви. Писах Ви и имейл, но и там, няма отговор. Моля, поне ако тук видите се свържете с мен. Благодаря


Здравейте,

Молим Ви да ни предоставите номер на поръчката, за да бъде извършена справка, след което наши сътрудници ще се свържат с Вас за уточнение.



Номер на поръчка: 661999 липсва детската тениска в доставката, а е платена



Свързахме се с разпределителния център и с централата на куриерската фирма, за да извършат справка за движението от момента на пакетиране до доставката на посочения от Вас адрес. В максимално кратък срок наш оператор ще се свърже с Вас.

Поздрави,
MyMall

# 167
  • Казанлък
  • Мнения: 17
Mymall, имате ли актуални телефони за връзка? При набиране на посочения в сайта тел. номер ми казва "Избрали сте несъществуващ абонатен номер".

Искам да върна частично поръчка № 663101, но преди това ми се искаше да се свържа по телефона с вас, за да уточним как да стане това.

# 168
  • Мнения: 53
Mymall, имате ли актуални телефони за връзка? При набиране на посочения в сайта тел. номер ми казва "Избрали сте несъществуващ абонатен номер".

Искам да върна частично поръчка № 663101, но преди това ми се искаше да се свържа по телефона с вас, за да уточним как да стане това.


Здравейте,

Единственият телефон, на който може да се свържете с наш сътрудник е 0700 10 998 и към настоящия момент няма проблем с централата.

Ще предоставим поръчката Ви на оператор, който в рамките на 10 минути ще се свърже с Вас за уточнение.

Спорен и усмихнат ден  Hug

# 169
  • Мнения: 1 283
Номер на поръчка: 670030
Може ли малко инфо как се движи стоката и кога евентуално да я очакваме?

# 170
  • Мнения: 53
Номер на поръчка: 670030
Може ли малко инфо как се движи стоката и кога евентуално да я очакваме?



Здравейте,

Пратката Ви все още е в международен разнос. Доставка може да очаквате най-рано на 28.04.2016г. или в първите работни дни след Великден.

Поздрави  Simple Smile

# 171
  • Мнения: 143
Здравейте, интересуваме статуса на поръчка номер 683073?

# 172
  • Мнения: 53
Здравейте, интересуваме статуса на поръчка номер 683073?



Здравейте,

Поръчката е освободена от Англия на 08.05.2016г. Към настоящия момент все още е в международен разнос.

В периода 19.05 - 23.05.2016г. може да очаквате обаждане от куриер за доставка на адрес.

Успешен ден,
Екипът на MyMall  smile3525

# 173
  • Мнения: 1 826
Здравейте ,  поръчка № 689035  кога да я очаквам,пише изчаква в склад-какво означава това?Благодаря.

# 174
  • Мнения: 53
Здравейте ,  поръчка № 689035  кога да я очаквам,пише изчаква в склад-какво означава това?Благодаря.


Здравейте,

Поръчката Ви е потвърдена в Англия на 13.05.2016г. и към настоящия момент все още е в международен разнос.
Отбелязана е със статус "Изчаква в склад", тъй като един от продуктите, които сте заявили е от категория с доставка до 48 часа, но за да не таксуваме куриерски услуги, ако го изпратим предварително, е задържан в склад. След като останалите продукти се доставят в България ще бъдат комплектовани в обща пратка и освободени към Вас.

Доставка може да очаквате най-късно на 31.05.2016г.  Flowers Bouquet

Поздрави,
MyMall

# 175
  • Мнения: 1 826
Благодаря ви!

# 176
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Здравейте, интересува ме статуса на поръчка номер  #698713

# 177
  • Мнения: 53
Здравейте, интересува ме статуса на поръчка номер  #698713


Здравейте,

Пратката Ви е била освободена от Англия на 25.05.2016г. Доставка може да очаквате в периода 03.06.2016г. - 08.06.2016г. За съжаление по-точна дата към момента не можем да Ви посочим.

Хубав и успешен ден  Hug

# 178
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Здравейте, номерът на поръчката ми е: #697687. Кога да я очакваме?

# 179
  • Мнения: 53
Здравейте, номерът на поръчката ми е: #697687. Кога да я очакваме?



Здравейте,

Пратката е доставена в България и е предадена към куриерската фирма на 03.06.2016г. Доставка на адрес може да очаквате днес. Служител на куриерска фирма "Рапидо" ще се свърже с Вас.

Хубава и успешна седмица   smile3525

Общи условия

Активация на акаунт