Изпитани сайтове за парфюми-9

  • 106 487
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 969
На кои български сайтове имате доверие и пазарувате от тях? От кои не бихте взели вече нищо и защо?
Споделете любимите си сайтове и тези, които са ви разочаровали по различни причини.

старата тема



Най-често споменаваните сайтове в темата:

www.parfimo.bg
www.arlen.bg
www.fragrances.bg
www.parfumi-shop.net (с повишено внимание!)
www.enzo.bg (скъпа доставка!)
www.get.bg
www.megashop.bg
www.shopping.bg
www.parfium.net
www.parfum-bg.com
www.1001-bg.com
www.donna.bg
www.perfume-bg.eu

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 10:56 от bubanka

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за новата тема! bouquet  

   Имам няколко сполучливи поръчки от Venera Cosmetics и Parfum-bg. Peace Доволна съм от качеството на получените аромати.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 857
Благодаря за новата тема, densi!  bouquet

Поръчвам напоследък само от един и същи сайт enzo, но това не ме прави сигурна в него.Досега не съм споделяла,но колкото и да съм била доволна от parfimo, след като получих парфюм, на който част от думите, описващи съдържанието на кутията бяха изрязани с може би бръснарско ножче,а върху тях беше поставено бяло тиксо, съм ограничила поръчките от тях.Странното е,че върху изрязаните думи пак си имаше целуфан на кутията - съмнявам се от производителя да са ги рязали  Crazy.

# 3
  • Мнения: 2 045
Благодаря за темата!
От Парфимо съм получавала аромат- менте, бях описала ситуацията преди време. От Ензо съм виждала на Гага менте, както и на Версаче, затова никога не съм поръчвала аромати оттам. За сметка на това, редовно пазарувАХ продукти за коса, докато и там не попаднах на колкото и странно да звучи менте - беше шампоан, който вече имах и беше на промоция. Текстура/консистенция/аромат и разпенване бяха коренно различни - оттогава спрях изобщо поръчките в сайта

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 795
И аз съм получавала менте от енцо,последния ми парфюм е от дрогерия Лили, смятам че е оригинален.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Благодаря за новата тема!

Имам няколко поръчки от Енцо, parfumi-shop, parfimo и Венера. Досега не съм получавала ментета. Обикновено поръчвам парфюми, които познавам и за щастие не съм била излъгана.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Благодаря за новата тема bouquet
Не бих взела от parfumi-shop. net защото ме съмняваше това, което получих.
Имам поръчки от parfimo и enzo, за сега съм доволна и ще продължа  Peace

# 7
  • Мнения: 697
Знам от кой сайт не съм доволна - Еnzo. Засега си търся някой нов сайт, който наистина да предлагат читави продукти.

# 8
  • Мнения: 258
Аз съм доволна от Венера козметик. До сега фал няма и тази седмица чакам още един парфюм от тях. Поръчвала съм и от Ензо и съм доволна, но виждам, че има и разочаровани от него, вече малко ме дострашава да поръчвам от там.

# 9
  • Мнения: 513
Имала съм 2 успешни покупки от енцо. Нямам причина да смятам, че са ментета - единият парфюм съм го имала преди, но имам винаги едно наум за български и източноевропейски търговци. Само в краен случай рискувам. В случая бяха редки марки, които не са особено скъпи и едва ли ще ги ментосат точно тях. Имам и една поръчка от парфимо, която ми се струва ок.

Единствено от Венера Козметикс получих доста явно менте на Живанши на парфюм, който познавам отлично - груба и недодялана изработка на шишето и шрифта по него, неприятно спиртен аромат, който трае 3 пъти по-малко от оригинала и е много остър и гаден - чак ми прилоша от него. Отвън опаковката на пръв поглед изглеждаше луксозна, но има едно несъответствие с оригиналната, което се забелязва, ако човек внимава в малките детайли- просто не съществува такава опаковка и никъде другаде не съм я виждала дори в ebay. Дори не беше "висок клас" менте. Беше ми първа и последна поръчка при тях.

От Парфимо съм получавала аромат- менте
Holly Pink, на коя марка и кои са му отличителните белези?

Излиза, че в БГ няма сигурни онлайн магазини.

# 10
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
Имам няколко поръчки от Енцо, Венера козметикс, parfumi-shop и parfimo . Поръчвам парфюми, които мога да прежаля, никога от сериозния ми гардероб, но нямам оплаквания от качеството им.
Но пък обслужването на последния - parfimo ме отказа от неговите услуги засега.

Прави ми впечатление, че се обсъждат само български сайтове. От други (немски, френски, англ.) не поръчвате ли?   Wink

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
От други (немски, френски, англ.) не поръчвате ли?   Wink

   Аз поръчвам само от един американски и един английски сайт, почти никога от български. Simple Smile Доста парфюми купувам и покрай периодичните намаления в големите козметични вериги. В темата май съм само от воайорски подбуди. Mr. Green Laughing

# 12
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
...Доста парфюми купувам и покрай периодичните намаления в големите козметични вериги. В темата май съм само от воайорски подбуди. Mr. Green Laughing

Леле, тези намаления ми действат зле на кредитната карта  Mr. Green Отсега съм намислила какво ще си купувам за Валентиновските и осмомартенските намаления Blush

Ще споделиш ли за чуждите сайтове или се счита за реклама?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Няма никакъв проблем да споделя, но за двата сайта, така или иначе, има предостатъчно информация във форума, даже отделни теми са им посветени. За FragranceX и Fragrancedirect.co.uk става въпрос. Първият е проблемен, защото парфюмите идват от САЩ и нерядко има ДДС – аз, обаче, поръчвам чрез превозвач в UK, та понякога ми се разминават допълнителните такси. Вторият пък е с доста беден асортимент, по мое мнение, и не чак толкова атрактивни цени. Към момента имам около 10 поръчки от първия и 3-4 от втория. Всичко е било точно. Peace

# 14
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
   FragranceX и Fragrancedirect.co.uk става въпрос....

От няколко години не пазарувам от тях, стана сложно, особено с американския сайт.
Аз чат-пат пазаря и от тук - https://www.parfume.de/de/damen  Често има намаления, но ползвам превозвач, защото не доставят извън Германия.

Общи условия

Активация на акаунт