Лакове за нокти-103

  • 85 701
  • 731
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 306
Di , прекрасна комбинация и цвета и формата и всичко, голяма красота!
setony, много благодаря Blush bouquet Hug

# 196
  • София
  • Мнения: 38 476
Още въпроси -някой пробвал ли е новия гел-комплект на ГР? Как е? Как е само гел топа върху друг ГР лак?

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Още въпроси -някой пробвал ли е новия гел-комплект на ГР? Как е? Как е само гел топа върху друг ГР лак?

В интерес на истината тотално бях забравила, че имам топ лак в този комплект, както и в един на Кико.
Затова и не съм пробвала върху друга марка или лак на марката. Благодаря за въпроса. Laughing
Ще го пробвам при следващата смяна на маникюра утре най-вероятно, но накрая на седмицата ще мога да дам отзив. Тук съм писала иначе за 20-ти номер.

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2015/11/golden-rose-p … y-gel-duo-20.html

# 198
  • Мнения: 1 325
Аз даже скоро писах, че си ползвам топа от комплекта на ГР и с другите лакове и съм страшно доволна. А топът Gel Effect и на мен ми се напуква, доволна съм от другия Quick dry.

# 199
  • Мнения: 936
~Di~,
красоти  Heart Eyesама как го докарваш така чисто и плътно до кожичките.Чистиш с нещо или с онзи peel off?

# 200
  • Мнения: 1 525
От вчера съм притежателка на комплект за гел-лак без печене (естествено, научих от тук за тази новост Wink)
За справяне с пораженията от последния гел-лак си купих и Oxygen nail growth на ГР.
Не намерих обаче "латекса" за нокти.

# 201
  • Мнения: 485
Не харесвам Перфект, но ГР имат един страхотен топ от колекцията Rich Color, мисля че Gel Look се казва. Аз съм много доволна от него, съхне бързо и е малко по-плътен като консистенция, така че се получава хубав ефект. Купувала съм го за около 2лв.

Скрит текст:
При мен този топ не беше твърде добре, не съхне бързо, но пък на втория ден се напуква доста видимо. От същата серия Quick dry е доста по-добър.
И аз да не остана по-назад като чух тук за него добри отзиви си го взех ,но и на мен ми се напукваше на втория ден без значение  с какъв лак съм отдолу.Мислех ,че се дължи на моите нокти понеже тук никой не беше казал че му се напуква лака.Вече съм спокойна ,че не е само при мен  Laughing

# 202
  • Мнения: 1 306
~Di~,
красоти  Heart Eyesама как го докарваш така чисто и плътно до кожичките.Чистиш с нещо или с онзи peel off?
Тони Hug Hug Hug
Невинаги успявам, много зависи от самия лак. Точно този е от лесно нанасящите се, но и многото години лакиране, основно в червено, определено си оказват влияние Grinning
При проблемни лакове (парфюмната серия на Revlon ми е кошмарна в това отношение) - преди нанасянето на лака, минавам съвсем леко с тампонче  плътно около нокътя с масло за нокти. Така при нужда се чисти много по-лесно. "Peel off" - нямам, все още.

Edit: Току-що си взех стикерите от Born Pretty Store, шипнати на 27.01.2016 - още вчера са пристигнали в пощата Party
Още веднъж - благодаря на Ивчето, че сподели за сайта bouquet

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 11:56 от ~Di~

# 203
# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 472
За кожичките също може да се използва някаква козметична четка потопена в лакочестител или ацетон и така да се изчисти овала. Някой беше показал клипче, където първо слагаха течен латекс, но след това като го махнат с тази четка, точно така почистват.

Аз да похваля един лак, много го търсих, тъй като не е от най-новите, но си заслужаваше. Покрива само на един слой и се нанася много лесно - Golden Rose Rich Color 28:



И в блога, ако някой му се разглеждат още снимки - цък.

# 205
  • Мнения: 3 698
Заразих се от червеното  Grinning
-перфект 23, GR121

# 206
  • Мнения: 1 306
Заразих се от червеното  Grinning
-перфект 23, GR121
Много, много хубаво Heart Eyes
Червеното ми е мания, не че имам нещо против, де. И винаги е удоволствие, когато видя хубав маникюр, в който и да е нюанс на червеното.
На чужди нокти харесвам почти всичко, но за моите съм "консерва" Mr. Green

# 207
  • Мнения: 391
Здравейте! Нова съм в темата и идвам с малко тъп въпрос    Mr. Green  Може ли обикновен лак да се запече с uv топ или е задължително да е лак за печене? И дали ще има същия дълготраен ефект на маникюра? Благодаря и моля да ме извините за въпроса   Blush

# 208
  • Мнения: 30
Момичета смес с ефекта на течния латекс се прави с бяло лепило и вода в съотношение 1:1.Слагате си го в празна битилчица от лак и готово.Споделям го като идея, аз лично все още не съм го пробвала,че не съм търсила бяло лепило.То всъщност единствено се сещам за едновремешното Кале,но не знам продава ли се още.Някоя от вас сеща ли се за друго лепило в бяло?Намеря ли лепило ще го пробвам задължително.

# 209
  • Мнения: 1 476
....едновремешното Кале,но не знам продава ли се още.Някоя от вас сеща ли се за друго лепило в бяло?Намеря ли лепило ще го пробвам задължително.
Това лепило няма ли да е вредно върху кожата? Ако не се лъжа мирише ужасно на ацетон и май някои по-мургави хлапета дишаха от него и се надрусваха. Аз не бих сложила това на ръцете си.

Общи условия

Активация на акаунт