алтернативна медицина при възлеста гуша..

  • 1 235
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Търся спешно алтернативно лечение на възлеста гуша,ако някой знае нека помогне! ConfusedИли пък някой с изчезнали възли вследствие лечение!

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 16:57 от маринела2014

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравей,не знам алтернативно лечение,но ще ти разкажа за майка ми.Тя имаше много възли в щитовидната жлеза и никога не беше обръщала специално внимание на това.От дете е асматичка и през последните години много се задушаваше вечер и казваше,че някак си гърлото я стяга,но пак не обърна внимание.През април 2015г. започнаха неистови болки в областта на врата и ушите,повишаване на кръвното налягане и температура.Приемаха я в неврология и не успяха да открият причината.Ако искаш ми разгледай темите,които съм пускала,доста се бях уплашила и търсех мнения от какво може да са и оплакванията.Ето ако искаш да прочетеш:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=854055.msg31068657#msg31068657
И накрая майка ми отиде в София без диагноза,с ужасни оплаквания,имаше късмет,че попадна на един възрастен професор,който препоръча операция на щитовидната жлеза.Тя много се противеше на идеята,търсеше като теб алтернативно лечение,опита с хомеопатия,но нямаше резултат и накрая се оперира.Възлите са били дотолкова възпалени,че дори са кървяли и оттам болките и температурата.Сега тя е добре,дори нощните пристъпи със задавяне спряха,изчезнаха болките и температурите.
Решението си е твое,опитай ако искаш с алтеранативно лечение,но помисли и над това,което са ти предложили лекарите Hug bouquet

Общи условия

Активация на акаунт