ЧЕРЕН списък на интернет и ТВ доставчици!!!

  • 1 305
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 698
Търсих да намеря подобна тема и тъй като не открих, си позволих да пусна тази, защото смятам, че ще е полезна.

Конкретният повод е досегашният ми доставчик Трафик Броудбенд Комюникейшън - http://tbc.bg/ , чийто клиенти сме от 2010г.
Отначало бяхме супер-доволни, дори сме ги препоръчвали на познати.
От може би 6 месеца качеството на услугата, която предоставят изключително много се влоши, а от последните 2-3 месеца е направо трагедия!
През ден-два интернета и/или телевизията прекъсват. Не помня да сме имали седмица без проблем! В момента съм без сигнал от снощи.  #2gunfire
Като звъниш на т.нар. кол-център технически неграмотни девойки започват да ти задават малоумни въпроси от рода "рестартирахте ли рутера? Рестартирахте ли суитча?"  ooooh!
Никой не реагира адекватно при очевидно наличен при нас проблем да изпрати техник и да установи и реши проблема!
Преди 3 месеца казаха, че е от рутера. ОК, купихме нов. Проблемът си продължава.
Изобщо пълна липса на адекватен технически съпорт и персонал!!!

С две думи : не се захващайте с тях, ако са ви мили нервите!!!  #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 500
Слагам тук Булсатком. Години наред бяхме доволни от тях до момента, в който сами промениха плана ни на по-висока цена. Винаги плащам през Изи Пей и един път сметката ми по-висока с 2 лева. Хм, викам си 2 лв нищо не е, ама как стават тия работи без мой подпис? Аз съм титуляр на услугата у дома.
Звъня на телефона им, така и така, защо винаги плащам 21 лв, а сега 23?
Отговор - Оооо, ама ние увеличихме плана ви на промоция.
Аз - Каква е тая промоция? То това е по-скъпо!?! И то е направено без мое знание и съгласие!
Това просто ме вбеси. Момето отсреща ми каза за посетя офис на Булсат и да откажа промоцията.
Викам й "Значи аз да си взема отпуска, да търся ваш офис, за да откажа услуга, която не съм искала?!?"
Тя ми вика да  Mr. Green Казах й, че ако следващият път отида на Изи Пей и ми искат 23 лв са край. Е, 23 лв ми искаха. Нямах време да се разправям, платих ги, тъмън на нова работа бях почнала и си дадох 1 месец. Обаче следващия месец 21 лв  Mr. Green Та сега имам час за монтаж на ТВ и нет към Виваком, тях пък да ги видим......

Общи условия

Активация на акаунт