Малко вино, повече любов, нека донесат живота нов! - Тема 301

  • 32 188
  • 766
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 113
ilein87, мисля, че р напълно възможно да имаш болка в гърдите, която да изчезва при Б.

Галина, супер, вече сме 4 за тези дни. Все някоя трябва да е забременяла. Не може 0 от 4... Simple Smile

Линдор, добре дошла и бързо забременяване Simple Smile
Благодаря Sunny Simple Smile Hug Praynig

# 256
  • Мнения: 730
Комала,тези симптоми понякога се дължат на вторичния пик на естрогеите след О. Примерно аз откакто меря БТ забелязвам,че на или на 5ти,или 6ти,7ми ден леко ми пада Т и по същото време примерно ми се гади,обонянието ми се изостря,понякога ми се вие свят или ме втриса и ми е студено.Та от тогава си обеснявам всички тези симптоми,които не са бременелски  Peace Но ти пожелавам примерно след 7-8 дена да ти се яват отново и този път да предвещават  EFP  Hug
Линдор, добре дошла и успех с бебеправенето  Hug
Все още е прекалено рано според мен за О...все пак ти е само 4ти ден от М...За толкова време не мисля че може да се образува качествен доминантен фоликул.В първия ден от цикъла ти започват да растат фоликули,от които един или два ще са доминантните.Приблизително фоликула расте с 1.0.-2.0мм за дени трябва да дотигне минимум 20 мм големина за да се спука фоликула и да отедели качествена Я.В твоя случай колкото и да е голям доминантния трябва да е порастнал с поне 4.0мм на ден,което е невъзможно,освен ако не те стимулират,но и това не е хубаво,защото бързия растеж на фоликула пък предвещава некачествена Я  Peace Продължавай да правиш тестове за О,най вероятно още е прекалено рано заради това са ти много бледи чертите.Ако си следиш дните трябва да вземеш най-късия и най-дългия си цикъл за да знаеш от кога да ги почнеш тестовете  Peace Успех

Последна редакция: нд, 07 фев 2016, 17:46 от Cookie reall

# 257
  • Мнения: 113
Правени са ми на 07.10.2015 изследвания с поликистозата .... Ако някой може да си каже мнението... ще съм мн благодарна

Естрадиол 189pg/ml       реф.стойности - Ж(фолик.14-160; лутеална-38-260;менопауза: 5-54
Прогестерон  15.57ng/ml     реф.стойности - Ж(фолик.-0,2-1,5; лутеална 1,7-27;менопауза-0,1-0.Sunglasses
Тестостерон 0.40ng/ml         реф.стойности - Ж(0,06-0,476) ; М(2,5-8,36)
Free Testosteron 0.70           реф.стойности Ж(овулация 0-4,1; постменопауза 0,1-1,7  М-4,5-42
Глюкозата на гладно ми е 4,50
TSH - 1.6

Последна редакция: нд, 07 фев 2016, 17:50 от lindor89

# 258
  • Мнения: 2 475
Куки, и аз не мисля, че са бременелски симптоми, дори не са и имплантационни, защото това се случи на 4ти ден от О, а знам, че И  е от  около 6ти нататък.. просто се притесних, че въобще ме боли ниско долу, защото освен по време на Ц и О , през останалото време никога не ме е , но е възможно да е това, което ти казваш. Аз си помислих да не са ми "настинали" яйчниците, каквото и да значи това..
Но все пак аз си продължавам да НЕ чакам цикъл  Praynig

# 259
  • Мнения: 27
Линдор89 добре си дошла  Simple Smile

1mpuls аз тея усрщания всеки месец си ги имам и не им вярвам вече  Crazy То не беше вътрешен глас, пробождания, гадене, метален вкус в устата (при положение че не ме е облъчвала радиация)  Crazy

Ти от скоро ли пробваш?
Амиии не е много скоро..от 6 месеца..и аз съм имала някакви такива симптоми но този месец беше различно..гърдите започнаха да ме болят веднага след овуто и някак странно бяха много чувствителни..усетих че този месец е станало Simple Smile

# 260
  • Мнения: 399
Нещо пак започна да ме стяга корема както онзи ден и веднага си промених мнението, че ще идва...  Tired

# 261
  • Мнения: 2 309
Айдеееееееееее... отидох и аз на рожден ден на един от братовчедите на Малкото Мъжко Тяло и с почти цялото семейство и вие сте изписали цели романи ... дори edna_bulgarka се появи като видение  Shocked
моля, не се сърдете ако не съм запоминла правилно или пропускам нещо! аз ибременна да не съм пак Алцхаймера си чука на вратата  Laughing
Като начало искам да честитя на първата ни баба в темата!
Pure_Nature, честити внучета!!! Laughing Hug Hug Hug Много ми харесват тези космати топчета! Слава богу, че съм далече, иначе виждам в погледа на мама колко е ревнива и си ги пази! Моля те, обясни й, че я обичаме и освен да нагушим бебоците и да ги нацелуваме, нищо друго няма да им направим!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Гледам не съм единствената, която не иска да се мести и си мисля... зьащо не си направим тема някъде само за нас? То все по някое време всички ще си държим бебоците или коремите (аз лично си се подпирам на моя  Crazy ) Не ми се нрави идеята да се гоним по темите и да си говорим нашите си неща  Thinking
 ooooh! пак забравих ... Ааааааааааааа да! Много се радвам, че ви развеселявам с коментарите си! В къщи го няма този ентусиазъм към думите ми  Tired Но то и няма какво толкова развеселяващо, когато викаш "Яж!" , "Пиши!", "Събери си играчките/дрехите/учебниците!", или тичаш след две космати тела или им обясняваш, колко много са лакомни и ще вместо стомаси имат черни дупки, а вместо аз да се държа като бременлийка, Голямото Мъжко Тяло се е излегнал върху дивана и си чака тоста  Tired ... За сметка на това реших, че ще редя пъзел  Crazy
Гледам много бременлийки се притесняват от симптомите си или липсата на такива - няма нищо притеснително! Радвайте им се, защото след някой и друг месец, ще предпочитате болките в гърдите/ниско долу или каквото и да е друго, пред бебока който ви "квичи" на умряло в ухото докато му приготвате яденето ... но пък от друга страна аз точно в такъв момент осъзнах, че съм адски щастлива и не бих го заменила за нищо за света!  Crazy
Май нещо думите ми нямат смисъл!  Laughing Важното е, че аз си го разбирам!
Такаааааааааааааа...
Cookie reall, я казвай сега ти къде беше зачезнала? Искам отчет! С кого си била? Какво си правила? колко време си го правила?  Laughing само избегни подробностите около бебеправенето  Laughing Аз да ти кажа няколко дни преди отрицателният ми тест (последния) сънувах две черти  Crazy ... не че ги видях де, пък и странното е, че не бях яла много чушки, за да си спомням съня и по принцип не ги помня тези мои фантасзмагорични филми. Това, което искам да кажа е, че мнооооооооооооооооого силно стискам както на теб, така и на Sunny__  fingerscrossed и скоро да се похвалите  Hug
Ох... и някой друг сега трябваше да прави тест... ама с толкова много писане от ваша страна как да запомня  newsm78 Моля не се сърдете, а знайте, че и на вас ви  fingerscrossed
Ааа пак за малко да забравя - добре дошла, lindor89! звучиш ми много шоколадово! искренно се надявам да не си млечен шоколад, за да мога малко да си чопвам от теб ... освен ако скоро се похвалиш и ти с  EFP и тогава някой друг ще си похапва шоколадец  Flutter Успех!
Сигурна съм, че имаше още неща да казвам, но и факта, че чак толкова съм запомнила ди е достоен да се запише в историческите книги! Отложихме и днес Алцхаймера!
Утре ще ходя със свекито на пазар за разходка и да си чопна някой друг плод ... надявам се ... вие гледайте ако ще се хвалите с тестове да е след ... 12 часа, за да съм налице и да не изпусна купона Wink
Много  Hug и нека нощта ви е неподходяща за непълнолетни Wink

# 262
  • Мнения: 113
Момичета някоя от вас знае ли как мога да прикача снимка в постовете си ?

# 263
  • Мнения: 3 597
Момичета някоя от вас знае ли как мога да прикача снимка в постовете си ?
От тук http://prikachi.com/, после копираш линка и го постваш  Wink

# 264
  • Мнения: 113
http://prikachi.com/images/249/8623249e.jpg .... на мен ли ми се струва или с всеки ден чертата за ову става по-наситена ?

# 265
  • Мнения: 936
Добро утро!
Мишмуранка,идеята ти за наша темичка е много добра.Много позитивен пост,рано рано ме накара да се усмихвам.Благодаря ти! bouquet Мерси за стиснатите палчета,ще имам нужда от голям късмет тези дни.
Съни,как е стягането днеска? fingerscrossed

Хайде едни палчета от мен за всички   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover и за Р-Н, Лисичка  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Лидор,по-наситена ти е чертата,но трябва още да се насити.Успех!

# 266
  • Мнения: 113
Значи все пак може и да имам овулация. .. аз се бях притеснила,че изобщо нямам овулация ... Ох добре,че сте вие да вдъхвате кураж .. чета ви отдавна,но едва сега се пристраших да пиша

# 267
  • Мнения: 936
Значи все пак може и да имам овулация. .. аз се бях притеснила,че изобщо нямам овулация ... Ох добре,че сте вие да вдъхвате кураж .. чета ви отдавна,но едва сега се пристраших да пиша

Линдор,аз съм с ПКЯ и тука им надух главите на момичетата,че нямам О.Обаче изненадааааа,засякох я на 21 -ден от цикъла с тестове и БТ и доки после потвърди,че е имало О,така че имай вяра и търпение и дано я засечеш този месец!

# 268
  • Мнения: 113
Значи все пак може и да имам овулация. .. аз се бях притеснила,че изобщо нямам овулация ... Ох добре,че сте вие да вдъхвате кураж .. чета ви отдавна,но едва сега се пристраших да пиша

Линдор,аз съм с ПКЯ и тука им надух главите на момичетата,че нямам О.Обаче изненадааааа,засякох я на 21 -ден от цикъла с тестове и БТ и доки после потвърди,че е имало О,така че имай вяра и търпение и дано я засечеш този месец!
Оххххх аз ги изчистих сега яйчниците обаче ме е страх,че като спрях противозачатъчните и пак ще се появят и ще де въртим в един омагьосан кръг

# 269
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Добрютро, аз имам нов симптом - чистх и мих чинии, снощи в 1часа посред нощ, и ако това не е бременен симптом  Party Mr. Green Laughing
Линд, добре дошла! Не мога да кажа нищо за хормоните ти. Питай в темата за хормони. Теста за О е почти +, но имай предвид че при спкя може да не е мн достоверен, ако има повече от два + теста. Не е късно да започнеш и с БТ, така картинката ще се изясни лека по лека.

Мацки много ми е приятно с всички, но не редно тази тема да е за бременни. Може да се запишете всички в общата тема за бремени от ИБ и после в родили. Тук си е темата на бебеправещите и не е ок да ги тормозим с бременни трепети. Линковете са в първия пост ...

Общи условия

Активация на акаунт