Къде в София могат да се намерят бонбони Anthon Berg?

  • 7 613
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 323
Случаен разговор ми напомни за тези бонбони

Anthon Berg Liqueurs




Дали ги има някъде в София?


Намирам ги в Amazon, но не съм убедена, че ми се дават 5-6 паунда за доставка.
http://www.amazon.co.uk/Anthon-Berg-Luxury-Chocolate-Liqueurs/dp/B009S55BK2/
http://www.amazon.co.uk/Anthon-Berg-Liqueurs-Cocktails-Sleeve/dp/B00NUXH6L0/

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 00:02 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
Anthon Berg бонбони ако не се лъжа съм виждала на Дюти Фри на летището. Ама не съм много сигурна  newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Доста подходящи за подарък, ми се струват. Flutter Свиркайте, ако разучите откъде могат да бъдат закупени. Peace

# 3
  • където ми е най-добре
  • Мнения: 339
Anthon Berg бонбони ако не се лъжа съм виждала на Дюти Фри на летището. Ама не съм много сигурна  newsm78
100% на летището ги има  Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
100% на летището ги има  Peace

   Да, обаче, от там няма как да ги вземеш, освен ако не летиш за някъде, нали?

# 5
  • където ми е най-добре
  • Мнения: 339
Да, разбира се. Потвърждавах предния пост, че ги има на летището.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Ясно. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
Попитала съм вече -дали ги има там и ако да на какава цена са.  Naughty
Ще пиша какъв е резултата!

# 8
  • Мнения: 6 323
Благодаря много!  Hug

Ако ги има там, все ще намеря начин да помоля някой пътуващ приятел да закупи.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 626
Няма  ги тези бонбони на летището обаче! Проверено е!  Thinking къде ли може да има? Дали няма в някой магазин специализиран за бонбони?  newsm78 аз пък бях почти сигурна че съм ги видяла там... Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 841
Записвам се при вас, ако ги откриете, да се възползвам.
Ако се решите на групова поръчка, участвам.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ако се решите на групова поръчка, участвам.

   Каква би била изгодата от групова поръчка? Като гледам, повечето търговци в Ebay.co.uk и Amazon.co.uk предлагат безплатна доставка до UK адрес – безпроблемно би могъл да се ползва превозвач за целта. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 841
Ако се решите на групова поръчка, участвам.
  Каква би била изгодата от групова поръчка? Като гледам, повечето търговци в Ebay.co.uk и Amazon.co.uk предлагат безплатна доставка до UK адрес – безпроблемно би могъл да се ползва превозвач за целта. Peace
Признавам, че не съм в час с интернет доставките. Смятах, че при по- голямо количество и единична доставка( споменаха се в по-горен пост 5-6 паунда) би могло да се договори отстъпка за количество и да се спести от доставката.
Аз съм фен на шоколадови бонбони и ако има някъде в България бих си ги взела, но иначе няма да се напъвам толкова.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Ясно, просто те попитах, защото мислих, че има нещо, с което пък аз не съм запозната. Peace 5-6 паунда вероятно е доставката директно до Б-я – ако се съберете няколко човека, има смисъл, да. Понеже аз поръчвам почти винаги чрез превозвач от UK, доставката в повечето случаи е безплатна. Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 685
Mamma, ако имаш познати във Варна може да ги помолиш да проверят тук: http://www.travel-free.eu/bg/Bulgaria Даже в момента имат промоция, на бонбоните с марципан.

Общи условия

Активация на акаунт