Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема45

  • 46 363
  • 516
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 8 533
оо имало е латино награди,че и уилям е бил един от водещите host-ове hahaha че и с кака

има много много снимки,но аз го карам мързеливата..по-малко,но най-същественото Grinning Grinning





уильо е голям шемет
как сте с елизабет?
засега сме добре hahaha hahaha засега добре,а после hahaha голяма работа е  Sunglasses

https://twitter.com/nayara_levy29/status/754073536101228544



всичко прикрито,само най-важното на показ hahaha









това е обиколило мрежата...заснели елизабет докато майте тръгва за да си получи наградата за актриса на годината...нека познаем кой само не ръкопляска hahaha защо така,само заради някакви си неверни слухове някога...ааа не бива Mr. Green


как си стиска ръцете,че елизабет дебне да го хване Mr. Green но май не е успяла,защото щеше да е снимано Grinning опазил се е hahaha


изскочи и този безценен ретро екземпляр на същите тези латино награди преди 10 години...
по синьото килимче като магистрална Grinning  то е стил,то е класа hahaha то е елегантност,то е вкус hahaha а и тогава са имали възможности,не е до липса...със сигурност биха искали тази и други като тази да изчезнат,защото сега го играем на дама, но неее...


имидж на лошо момче,започнаха и татуировките...може да си татуира лицето на елизабет hahaha hahaha тя и без това е лепка с фиксация


химе за да не останат по назад Mr. Green недай си боже да ги засенчат,а те  пък са в маями Mr. Green
сега го обявява тържествено,не е инкогнито hahaha
Ximena Navarrete Verified account ‏@ximenaNR 6m6 minutes ago

Good morning Miami 💥


това e като килия за съпружески посещения Grinning Grinning започват секси фотосесиите Sunglasses макар,че не той трябваше да е разкрачен ,но хайде Mr. Green
от гледане на толкова деколте...облеклото на химе ми идва монахинско hahaha трябва да се показва и да се гледа,животът вече стана твърде кратък... Grinning като имаш давай..показвай Grinning и да нямаш много пак давай..и показвай Grinning това е философията сега


колко е хубава европейски бяла,а той е мръсно бял.. Sad

# 121
  • Мнения: 5 069
Тони,интересно ти какво разбираш под най-съществено hahaha ,защото всичко е със силикона на елизабет почти,но нищо ,ти не си виновен,то си е природа hahaha

всъщност елизабет е по-добре тук от уилям,той с този панталон и тази така аматьорски присадена коса Whistling
друг въпрос е ,че вече си присажда коса hahaha не остана накрая от толкова криене внимаване,правене на 007 hahaha

няма да сложа и аз много,защото хич не е добре Grinning
рози,буболечки...






явно ели няма хубави спомени от майте hahaha тя от кого ли има,добре че с поглед не може да убива,че щеше да е серийна убийца вече Mr. Green
само не разбирам защо гледа толкова злобно мацката,а уилям го гледа със  блясък и единствено  положителни емоции hahaha за тази работа трябват двама,но... горкия нали е жертва над жертвите Grinning Grinning ако е бил и в своето си пространство свободно Joy

"официалните" тоалети и на двамата от преди 10 години,не подлежат на коментар,но ако преди 10 години това беше модерно официално облекло,определено друга  професия щях да си избера Mr. Green Naughty Mr. Green

не харесвам татуировки,но всеки знае какво прави,обаче щом уилям още не е показал това което си е направил,може да значи че е му е харесало hahaha дано не е нещо голямо

аа и са ми забавни като дават такива пози семейство флинстоун от мексико,започнах да го възприемам горе долу...след толкова материал,няма какво друго

и от днес или вчера..маями..ходим си взаимно на гости,но се заобикаляме hahaha жалко, а такива добри колеги бяха  Grinning Sunglasses


# 122
  • Мнения: 5 069
eee не,от маями тенеднциозно са най-куриозните фотосесии rotfImao

любов под дъжда hahaha от някъде познато



 Wink hahaha тя сама си проси сравненията Mr. Green



симпатяги са,но не всеки  мъж е създаван да се показва полугол Stop Mr. Green ето тук отричам философията ти Тони,не всичко трябва да се показва:hahaha: и ти ще се съгласиш

обаче каква вила има в маями с какъв изглед Sunglasses мнооого вип ,мноого



# 123
  • Мнения: 8 533
ааа не нее, жив да не бях,какво ли още ще видя с прекрасните си очи Mr. Green Mr. Green smile3555 bishop

не стига че филма целия изтърпях,както и продължението а... сега и пародийната му версия... Mr. Green Mr. Green то пък бива бива,но вече... Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Еми,маци ,ще прощаваш,но ако я нямаше тази вила ,както и много други неща,нямаше да го има това цуни гуни под дъждеца Naughty
Цитат
обаче каква вила има в маями с какъв изглед Cool мнооого вип ,мноого

и наистина най-стряскащите снимки все от маями..интереснооо...но нали е най-горещия щат hahaha

иначе,за най-същественото,това съм преценил ,това съм сложил,в крайна сметка,уилям вижда ли се? вижда се hahaha следвателно не съм се отколнил много Grinning

семейство левиса по симпатични




https://www.instagram.com/p/BIAwjcVBvJY/







само елизабет прилича малко на травестит,но ако гледаш от шията надолу ,няма грешка Grinning и уилям сигурно така прави


а той ми изглеждаше странно  с тази прическа,пък то била присадена коса hahaha те много ретро двойка станаха...на нея и слагат ботокс,на него коса му присаждат hahaha hahaha

# 124
  • Мнения: 5 069
Цитат
Еми,маци ,ще прощаваш,но ако я нямаше тази вила ,както и много други неща,нямаше да го има това цуни гуни под дъждеца Naughty

така като го пооглеждам...ще да си прав,ако е и без пари и изглежда по този начин....ще е прекалено дори за светица миска

но мен не ме дразни вече ,аз сега съм подвалстна на други неща,само гледам да вървим напредно пък това си беше забава,ето че ролите ще се обрънат hahaha сега ти ще започнеш да пищиш,но твоята карма ще те настигне

и сам не си вярваш на ели...тя прилича на кон като се смее,а влюбения поглед на уилям и той такава пародия..но това го нямаше по филма,те не се придържат към сюжета hahaha hahaha

# 125
  • Мнения: 8 533
аз не пищя за твое сведение  Grinning

нямам проблем ,само с някои прекалено интимни фотографии Mr. Green Mr. Green  и в бурята само някои епизоди ми бяха кризисни

ето с това например нямам такъв проблем

като зомбирана,дали не е тровят с няккви билки,не е невъзможно Laughing


Еми какви са тези други емоции да нямаш нов любовник hahaha само да си ме заменила ей Mr. Green Naughty hahaha

# 126
  • Мнения: 5 069
добре като изключим елизабет като се нагримира,с дечица изглеждат хубаво семейство...но като двойде следващото празно пространство,слънчево затъмнение.... hahaha иначе изглеждат добре,не отричам

и това хич не е интимно,въобще hahaha този пич се целува с уста,защото липсва едната устна hahaha

еей голяма си скица...

ами да,не се обиждай,но си ми омръзнал вече hahaha нужда имах от нещо ново hahaha а и нашата любов така или иначе беше невъзможна,ще го преживееш hahaha нямаше да излезе читава двойка от нас и без това hahaha

оох прещраквам и аз по това време вече hahaha
не е нещо специално,но сега е седмицата за мистър свят hahaha така че зетя не се набива толкова на очи hahaha

# 127
  • Мнения: 8 533
това например не го усетих притеснително,но снимките от първия ти пост днес,хич не ми хареса Mr. Green Mr. Green има голяма разлика между тази последната и предшните Mr. Green Mr. Green имам усет

е като дойде следващото пространство свободно..ще си починат един от друг hahaha тоест уилям ще си почине hahaha такава система са си изградили хората,какво hahaha

Еми само ти губиш да ти кажа Joy
 като не ме оценяваш...омръзнал съм бил...ужааас Mr. Green

оо мистър свят значи,много си информирана знаеш винаги кое как къде...браво hahaha hahaha но ще свърши след някой друг ден и пак ще се качиш на агонизиращия влак hahaha

добре хайде лека Емс,че утре е само вторник Mr. Green

# 128
  • Мнения: 5 069
Цитат
това например не го усетих притеснително,но снимките от първия ти пост днес,хич не ми хареса Mr. Green Mr. Green има голяма разлика между тази последната и предшните Mr. Green Mr. Green имам усет

значи ,ти си обратното на мен,точно тези лигавите снимки са ми скучни и прекалено бозави,но пък като започнат да ръсят този неземен сексапил,равни нямат hahaha направо падам Joy не мога да отрека ,че не ми се нрави да гледам зетьовите телеса,но то пък е част от комедията,така че не е кой знае какво hahaha hahaha няма да се кача на агонизиращия влак Naughty Mr. Green

ето и тази романтика прословута...




тези снимки от дисни,да уточним,че не ги пускат прекрасните им родители...а списание Mr. Green Mr. Green тоест продадени са на списание Mr. Green Mr. Green  тези хора изкарват пари дори от екскурзиите на децата си... ooooh!

това е списанието,на което са ги продали
http://www.caras.com.mx/el-espia/16/07/17/william-levy-elizabeth … -cruise-line.html

а уилям не е показал татуировката си крие я...подозирам и че нея ще покаже чрез правата  на някое списание Mr. Green..пари трябва да се изкарват...холивуд като отиде на никъде...но някак си е доста евтини изглеждат,от всичко на всяка цена гледат да изкарат мъни Thinking особено на фона на тези палати на които се радва химе наистина не изглеждат добре Grinning


и да не забравя
Скрит текст:
преди извесно време на турнира в щутгарт на гришо,играеше първи ли втори кръг и първия сет му вървеше прекрасно,на почивката му пуснаха някаква песен на българската снаха никол Mr. Green и след това той загуби ако не се лъжа 10 гейма поред hahaha при положение че му вървеше,това е видеото
https://www.youtube.com/watch?v=XvmUHECJ3pU
много се чудех какво се е пяло и днес го намерих,с право е губил hahaha пуснали са му го нарочно да загуби Crossing Arms Mr. Green
но освен всичко друго е и тематично hahaha hahaha само за уилям песен и тъй като ни липсва музикално оформление ,да има,но не чалга Stop много сме го казвали,но наистина  почти едно към едно..съвсем леки разминавания
http://vbox7.com/play:21068098

# 129
  • Мнения: 8 533
Еми и у теб има тематичен дух hahaha  и тук захапват „щастливото семейство” за уил e точно,за химе определено не...тя е прекалено не искам да казвам задръстена...но то се вижда...момичето на епизоди от сериали живее hahaha движи само с педали... а онзи горе и давал давал... Sad

Скрит текст:
ах гришата баткоо hahaha hahaha  той и рано тази сутрин  пак загуби от някакъв анонимник с ранкинг 80 и нещо,нищо случайно няма,тениса му е колкото да лови сочните каки

аз това парче съм го чувал,то е много старо Thinking но и аз не се бях замислял за текста hahaha

как може да му го пуснат на мач Shocked и то точно пък фрагмента с почукването Mr. Green...гадоове мръсни,доказателство ,че всичко е срещу българите Mr. Green ако беше Джокович или Мъри,нямаше това да го направят наали Naughty яко са го тролнали Mr. Green

така като гледам,значи бог да го прости българския тенис при мъжете... hahaha иска ми се само на олимпиадата да се стегне,че не останаха много надежди след допинг провала на габриела петрова и трагедията с ансамбъла...да не е само Ивет,после ако ще да спира с тениса..

обаче гледай сега,цялата чалга която съм изсипал някога тук,не може да се мери по цензура с твоето музикално оформление...къде си чула в моите невинни поздрави неща от сорта "докато то**ите ти станат от черни на сини Mr. Green Mr. Green ще са развращаваме ли сега ,но така възхищавайте се на американското където се пее само за плющене без каквато и да било цензура,но плюйте чалгата Crossing Arms

Цитат
като започнат да ръсят този неземен сексапил,равни нямат  направо падам
и аз падам ,по-точно припадам,определено не от смях обаче,как може толкова красива и сексапилна жена да изглежда толкова нелепо на такива снимки,че и да го показва,остани си на лекия романтизъм,но нали сме в маями ,трябва да покажем дива страст bishop

те папараци да бяха кака,нямаше да хванат толкова hahaha нейните колежки,отварят дела и влизат по съдилищата като ги изтропат в подобни състояния..наща сама си ги слага  smile3555

ето и че на яхтички се возим,химе е потвърждението,че на мъж с яхти и вили,тяло не му трябва hahaha hahaha hahaha


за статистиката само в официалния профил в инстаграм на химе за година без малко...химе е качила точно 112 любовни снимки hahaha снаповете не ги броя с тях може би стават над 200
представям си ако стане нещо и след година ,две се разделят,ама че триене ще пада smile3532 с уилям нямаше този проблем...нямаше какво да се трие,но тук... hahaha hahaha

Цитат
тези снимки от дисни,да уточним,че не ги пускат прекрасните им родители...а списание Mr. Green Mr. Green тоест продадени са на списание Mr. Green Mr. Green  тези хора изкарват пари дори от екскурзиите на децата си... ooooh!
дълбоко грешиш,тези снимки не са продадени,те направо са завели фотограф на списанието с тях на екскурзията,да им направи фотосесия hahaha
но какво пък да им е долнопробното,това са чисти пари,не всички имат богато татенце,че само да се излежават по вип вилички и да оправят рейтингови миски Mr. Green като му предлагат добри пари ,нали с всичко това преосигуряват бъдещето точно на децата,не го правят за тоя дето духа,в този живот трябва да си тарикат, иначе ти си очукания..но че и холивуд застина,вярно е

# 130
  • Мнения: 5 069
e за парчето писах че е едно към едно за уилям,химена въобще не съм я споменавала Naughty Grinning
като се замисля...уилям избира все ,определено не задръстени,но по-наивен тип мацки,добродушни...майте,химе..
няма топки да се спре на някоя такава фурия,да му стъпи на врата,разбира се hahaha вижда къде може да манипулира,иначе каква би брояла така овцете 2 години ooooh!,но пак като се усети,бива  Mr. Green но като го чух,веднага разбрах ,че е за нашия човек

стига де,недей погребва българския тенис Praynig винаги има светлина в тунела Praynig само трябва да остави тази кака,прекалено го отрака hahaha

Тони,
Скрит текст:
точно ти пък не ми чети морал Mr. Green Mr. Green да не ти припомням миналата година онова твое любимо парче,за галенето на портокали и правенето на фреш hahaha Joy не е много по-различно да ти кажа,това поне не е такава цигания Mr. Green

така и ще ми остане загадка как тази сърдечна химена от всички мексиканци с незадоволителна физика и добро сърце...избра точно милиардер...златен нюх Joy ноо с такъв стандарт на живот нищо няма значение

горките деца леви,ако родителите им не продаваха личния си живот какво ли щяха да ядат,усети иронията Mr. Green вярно е,липсата на талант  трябва да се компенсира все някак и те са намерили начин и ти си прав hahaha

и каква раздяла,нямааа,внуците им ще гледат тоновете любовни албуми,и ще се удивляват какви любовчии са били баба им и дядо им и ако все пак се случи,толкова триене си е мисия невъзможно,ще трябва нов профил да си прави Laughing

поне не губи стила си Sunglasses перманентен е
Ximena Navarrete

Me encanta este vestido perfecto para el verano de @studiofcolombia studiofmexico es de mis… https://www.instagram.com/p/BIEMsbeA2di/


# 131
  • Мнения: 8 533
и като стана въпрос за българската снаха,гледай ти в какъв близък приятел си има,баш на уилям колегата... Mr. Green Mr. Green
какви са тия снимки,не искам да обиждам госпожата,но много е лековато така...Гришо като истински български мъж,трябва да я постави на място,че българина се уважава Naughty Naughty утре цялата жълта преса ,ще го майтапи... Mr. Green

нищо хубаво няма да дойде от приятел на уилям Mr. Green Mr. Green за това ли си проваля кариерата наш григорчо Naughty
https://www.instagram.com/p/BIGU8uHgPa1/
https://www.instagram.com/p/BIGRPs2g6Wg/?taken-by=tysoncbeckford
https://www.instagram.com/p/BIGQwcogAiG/?taken-by=tysoncbeckford
https://www.instagram.com/p/BIGVVHFATRM/?taken-by=tysoncbeckford

Еми остава и стила да си загуби химе и съвсем ще е за опяване...неее
и все пак ако се разделят,няма да си изтрие профила ,ще е жалко за повече от милион следващи които направи

# 132
  • Мнения: 5 069
като е сама е по секси...онзи алфа мъжкар Mr. Green и нарушава секси аурата донякъде като че ли

какво божествена фигура в ярък контраст със...  Mr. Green но така уви често хубавите ябълки прасетата ги ядат


това отива малко към спама но нищо Mr. Green последно
Скрит текст:
Тонка ,аз разбирам ,че ти си за българската чест  но  нещо като се показва така явно,не е нищо повече от приятелство като изключим мексиканските флинстоун(странна им е фамилията а и не знам как точно се произнася валадарес ли ванадарес ли ваядарес ли)с гришо почти никога не публикуват свои снимки,понякога имат такива на едни и същи места но поотделно,както се казва тихите води са най-дълбоки,само веднъж гришо като правеше палачинки,както и това от бионсе,само толкова
Скрит текст :

тайсън определено и той като уилям си е голям атракцион за женската публика,но пък да зарежеш  българин и то пък гришо за нещо такова ми се струва леко несериозно...  леля му никол хич не изглежда глупава,че да се лъже от увеселителни атракциони както направиха някои от мексико...ама а дано пък го зареже,че тая секс бомба му видя сметката и на тениса и на всичко,туко виж подобрил рекорда за най много загуби в топ 50,в който както върви няма да е още дълго   

# 133
  • Мнения: 8 533

химе винаги е топа на топа,аз затова не мога да я изоствя напълно,колкото и да ме ядосва,мазохистична любов е това нашето Mr. Green да не казвам само моето Mr. Green

Цитат
те с гришо почти никога не публикуват свои снимки,понякога имат такива но поотделно,както се казва тихите води са най-дълбоки,само веднъж гришо като правеше палачинки,както и това от бионсе,само толкова

нормалните хора,не обичат да им гледат под чаршафите и без това,особено пък известните,само тука е на аванта, Joy
Скрит текст:
но такова  нещо за обвързана жена,не е хубаво,тя си му е навряла бюста в лицето буквално,знам ги аз тези западни приятелства  Mr. Green Mr. Green там докато си мигнал и онези са се опрашили по приятелски Mr. Green Mr. Green определно не ми харесва тази освободеност на жената която ни налага запада Mr. Green"Пуснали Тарльо под одъра, той се качил на одъра." Mr. Green Mr. Green еманципация ,еманципация и ето на...де са тия жени,едно време като и кажеш да сяда,тя да ляга hahaha

като каза тихите води са най-дълбоки,сетих се че това тук е като локва Joy всичко е ясно и на показ,няма скрито покрито,като се огледаш в локва се виждаш,а в дълбоки води не се знае от къде какво може да изкочи hahaha
и ако това е пародия на бурята,значи на зетя,трябва да му дадат капитанска лента шапка нещо hahaha hahaha да се отличава мачо менът в този филм hahaha

то е valladares,а двойното "ел" се чете като "я" така че ваядарес,но флинстоун е по-добро hahaha как звучи химена ваядарес,не ми харесва,не е благозвучно hahaha hahaha химена флинстоун обаче е супер hahaha hahaha

# 134
  • Мнения: 5 069
Тони стига си мрънкал,че тук е бг Мама Mr. Green Mr. Green голямо чудо сега жената казва на мъжа да сяда и той ляга,резултата същият ли е,същия е, hahaha значи няма проблем Mr. Green

доказано е трябва да се развиваме,да еволюираме,не да стоим на консерви hahaha hahaha ,а и с право си сме си извоювали еманципацията Mr. Green

и като стана въпрос за мачо мен,накъде повече от това  Grinning много секси , вече съм се решила на този подход,като повтаряш нещо много пъти започваш да си вярваш hahaha
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/13831365_855975847 … _1056676401_n.mp4

и аз се сетих за локвата,а то по какъв повод беше Thinking помня ли,оттук не е един бисер излезе hahaha

 аз като се замисля с химена нищо не върви...ако започна химена леви,още по-зле но и това ваядарес малко като вандалес hahaha нейното само си пасва,при нас ги няма тия проблеми каквото име да вземеш все завършва на -ова hahaha hahaha ноу проблем,но там...

море от любов епизод 542 (ще гоним рекорда на дързост и красота...в следващите години май hahaha)
https://www.instagram.com/p/BIK1CQBgNBA/?taken-by=xime_juancarlos4ever

Общи условия

Активация на акаунт