Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема45

  • 46 377
  • 516
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 069
виж ти и брояч си имаме hahaha само секнударник липсва hahaha да видим hahaha

добре не е ли странно,кажете ми ние от колко време сме тук,колко пъти химе е имала  публични пиянски изцепки....нито веднъж  Mr. Green и изведнъж на сватбата си така да се отпуши,странно,мнооого странно hahaha

аз написах,че ако и е направил забележка за състоянието и,има право,ако е било нещо друго не изглежда добре,дори и до тоалетна да ти се ходи,изчакваш дамата да прекъсне танца,не е хубава гледка.....нооо бали, малдивите... hahaha

и като стана въпрос за уилям и за химе танцуваща и пияна hahaha hahaha как да пропусна
но изключете звука,че качеството е лошо и дразни слуха Mr. Green да се насладиш на такава актьорска игра hahaha ...оскаааар hahaha
https://www.youtube.com/watch?v=DlcB-VLeudQ

Кате
Скрит текст:
няма да се лигавя,никаква пейка,моля ти се Praynig,друг не мога да навия,а си мисля,че ще приличам на куку призори по градинките,ако съм сама hahaha

# 436
  • Мнения: 8 533
закъснях тая вечер,ма гледах кой е ял повече кюфтета на обед- кобрата или черната пенсия
Скрит текст:
сега е  мой ред да си изплача мъката hahaha Еми,ако си мислиш,че григор се излага,трябва да гледаш кубрат....то по-добре да беше паднал,антъни джошуа барне ли го не знам как ще излезе жив от ринга...б**хти и клетниците сме като народ,кви спортисти имахме,а сега само ставаме за мезенце....
тъй да ни са ядосвам повичи Mr. Green

аа какво е това,плашеща е Shocked за наказание всеки ден мъжа и трябва да и дава по минимум 5 хамбургера,то се свършило това момиче бре,анорексията пак чука на вратата....горкото съвсем няма следа от бюстче ooooh! с ко го запълва туй горнище.... ooooh!


госпожа вадяарес не пиеше да,ма все се почва отнякъде hahaha специално заради другарката мис вселена hahaha
Скрит текст:

слушайте батко hahaha нито му се е правело пиш hahaha нито я е предупреждавал за алкохола,този е далеч от джентълмена,който ни се демонстрира,тихите води са най-дълбоки Stop каквото и да е на дама така не се обръща гръб на дансинга hahaha и то на булката,ма моля ви се...циганията не му е само в цвета...от химе зависи, колко ще изтърпи...

като нищо да се случи и преди моето пророчество,пак ще я прибирам,тревожно ми е само тогава да не е вече със опашчица Mr. Green,чуждо дете не бих искал да гледам,а и ако е някое черно,няма да мога го представям за мое,ще е тежко,но аз за нашата невъзможна любов планини ще подвдигам hahaha hahaha

ся сериозно,жена като химена не заслужава да се отнасят пренебрежително с нея,независимо какви блага и се предлагат,дано не прави компромиси със себе си,дано да е истински щастлива и няма фалш,но интуицията ми подсказва че работата куца Thinking

ооо ако пак ще бягате,Кате този път направи запис на Емилия Лалова hahaha това вече не  трябва да се изпуска Joy Joy Joy

# 437
  • Мнения: 2 474
бавно отговарям,но все пак го правя Grinning

с хамбургери няма да напълни бюста hahaha зависи кой какво търси hahaha  няма нищо плашещо във фигурата и засега,но трябва да внимава Grinning


Цитат
по-скоро може да си е казал,че му се ходи до едното място
да ако е това защо да тръгва след него hahaha да му го държи ли hahaha абе не и каза нещо учитиво ма айде hahaha уилям кога така ше се извърти и ще секне на мацка ентусиазма hahaha никога hahaha той си знае тяло в тяло до откат Joy може да е всякакъв,но не и такъв темерут Naughty

от време на време,такива въпроси задаваш,че започвам да се чудя да отговорям или да игнорирам,но мен нищо не ме плаши,така че няма да се правя невидяла Mr. Green
сякаш мога и да ти отговоря по някакъв начин,откъде мога да го знам това аз Mr. Green повече няма да предполагам Mr. Green

има и друго,което си мислех,за хуан от няколко стъпки видях,че или е прекалено срамежлив,за да се раздвижи и ли е дървен, много скован ханш,все изпреварва ритъма,а и винаги на голяма разстояние от патньорката си,личи си че не се наслаждава на дансинга и не се чувства много удобно,езика на тялото говори повече Mr. Green може и затова да се дърпа,не е много красиво,но те си знаят

за уилям в това отношение няма как да има сравнение Mr. Green той притежава страхотно движение,при него си личи ,че с тялото си се  наслаждава на музиката,доказал се е още от денсинг старс,изключено е да пусне посред танца момичето си hahaha

а сцената им от бурята въобще не може да се сравнява,такава химия няма Mr. Green там химе преиграваше ,вместо пияна,сънена hahaha но с тяхната химия недостатъците се забравят лесно hahaha

Тони съчувствам ти
Скрит текст:
но винаги съм го казвала и пак ще повторя пулев няма осанка на голям шампион с тази мутренска физиономия,на световната сцена никой в ничии сметки не го слага,но самочувствието му на патреОт таван,ако играе с някого от големите много скоро ще си разбере нивото Grinning

а с Еми сме се разбрали вече,само документален филм остана да снимаме hahaha няма да се подиграваш ей Mr. Green аз ще е направя по-добра от Ивет Лалова hahaha

# 438
  • Мнения: 5 069
като стана въпрос за танци,какво ще кажете за григор,а Joy  забравих за тениса вече Joy

https://www.instagram.com/p/BTeg9fvAirf/?tagged=grigordimitrov

Кате,не се притеснявай,няма смисъл да му отговаряш Mr. Green  не се засягам hahaha само се нахъсвам така Sunglasses

но някой май на времето не са го кърмили достатъчно hahaha Тони балкона ли е най-важното,излагаш се hahaha
фигурата и е нормална за модните среди,тя все пак още е действащ модел,това не е анорексия hahaha границата между перфектните мерки за модел и анорексията е тънка,така че трябва да се следи,но така е добре Grinning върви при кака си hahaha там пищно,че чак се пръска по шева hahaha

чакай,че си представих с трите деца,две белички русички и едно черно доведено,като семейство джоли-пит със собствените и осиновените им деца Joy Joy Joy

а за пулев чух,че е заиграл онзи  ден  в кеч мания  hahaha hahaha сорри мама,но поне сега ми споделяш мъката Mr. Green

# 439
  • Мнения: 8 533
ето Еми халал да ти е hahaha hahaha не си сама в мъката вече hahaha ма аз бях съпричастен Mr. Green

и не съм повърхностен цицоман Mr. Green кърмен съм предоволно Grinning не е това най-важното ма бива ли пък хиич да нема,аз не знам,мексиканските мъже на кво са свикнали,ма българина баш без никакви,не можеш го излъга,то дъска за гладене ли вземаш или жена hahaha тука си трябва малко лекарска намеса  Thinking колкото и против пластичната хирургия да съм,ма е жалко толкова красива жена и свежа като тинеджърка,това не е нещо което не може да се бутне и да се поооправи,трябва да се вкара малко сексапил в цялата работа
аз гледам в перспектива,за да я взема най-вероятно и с чуждо подаръче,трябва да са ми изпълнени изискванията hahaha hahaha само отбелязвам какво трябва да се подобри,не искам много hahaha даже няма нужда да ги помпи прекалено,ама да има малко портокалова формичка поне Mr. Green аз съм скромен Simple Smile не искам дини или пъпеши hahaha

муци оревава света в момента,че си тръгва от малдивите hahaha
https://www.instagram.com/p/BTghU7VBmJ8/?taken-by=xime_juancarlos4ever
да я бяха оставили там,все някой от техните черни щеше да я вземе hahaha hahaha
https://www.instagram.com/p/BTghMDih-LW/?taken-by=xime_juancarlos4ever

браво на гришака само тъй,трябва да ти е през оная работа,да се забавляваш и триумфалното време ще дойде
уилям не може да го сравняваме с хуанчо hahaha той може да танцува и други неща да прави,ма хуанчо води по околосветски пътешествия Joy Joy Joy искам при хуанчуууууу tantrum

Кати
Скрит текст:
,твоята е най-лесна,ти колкото си българка ,толкова и испанка,фифти фифти hahaha там какви ли не големи спортисти имате,можеш да подбираш симпатиите си,ма тука работата е лимитирана,като дойде време за спортист на годината,едвам ги докарват до 10 в листата.... Mr. Green
 мутра или не,друг боксьор на такова ниво нямаме,същото като за григор важи,обаче като си спомня кличко какво направи с кубрат,и сега какво направи джошуа с кличко...въображение не ми стига за това ,което ще се случи на кобрата Mr. Green ако наистина следващия мач ще е с джош,кубрат трябва да наеме целия пирогов + един поп до ринга bishop .....тъжната истина Sad

Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 16:40 от tonivas82

# 440
  • Мнения: 2 474
като стана въпрос за танци,какво ще кажете за григор,а Joy  забравих за тениса вече Joy

https://www.instagram.com/p/BTeg9fvAirf/?tagged=grigordimitrov
аааа Еми,definitely a mover hahaha не съм и имала съмнения ,че фурия като шерцингер може да търпи някое дърво до себе си,трябва да го вземе в свой клип hahaha или на участията си между турнирите hahaha


аз гледам в перспектива,за да я взема най-вероятно и с чуждо подаръче,трябва да са ми изпълнени изискванията hahaha hahaha само отбелязвам какво трябва да се подобри,не искам много
и изисквания ли имаш hahaha hahaha сладур Joy ....не е лоша тази твоя паралелна реалност hahaha разсмива hahaha но ако чуе,че я оприличаваш на гладачна дъска,с подаръка си може да  се замисли и да отиде другаде hahaha за две години имаш време да се научиш на малко тактичност  Joy
 казвам,че няма да се занимавам с теб,но ти все намираш да напишеш нещо,което ме изкарва извън кожата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:
не е това,за мен българското е много над испанското,дома ми е тук Mr. Green много несправедливо отсичаш Mr. Green
радвам се на всички успели в спорта българи,обаче разбери против природата ми е да симпатизирам на пулев,той е всичко което не мога да трая у един мъж или спортист,оставям настрана мутрата му,абсолютен селяндур и чалгар, капчица класа няма у него,типичен бай ганьо,за джентълменство на ринга не може и да се говори,когато падна от кличко,срамота беше цирка,който сътвори след мача,оправдания,обиди,...на запад се прочу като най големия простак с който се е бил владимир и това бе неговия момент слава,покрай този случей колко ми се е налагало да обяснявам че има българи и българи...но веднъж като сложиш лекето...
тукашните мутри плюят по григор ,но той е посланник на страната ни и си е спечелил уважението по света ,това на феновете и на колегите си,не става само да излезеш с носия на ринга и да си вдигаш самочувствието с някакви пенсионери
ако можехте да погледнете извън рамките и да чуете отзивите,професионални или не и вие щяхте да разберете  кой носи glory на страната и кой я излага - не всичко е победи,важно е какво послание оставяш след себе си

химе в дубай hahaha хуан трябва да я пази много,арабите са страшно нахални същества Mr. Green думичката Не на всички други езици на арабски означава Да Joy

може и да ги видим при нусрет,той е по-известен от холивудска звезда hahaha
https://twitter.com/chalita1214/status/859084636961558528

# 441
  • Мнения: 8 533
и аз си мисля,че ще ги видим при нусрет hahaha като да отидеш в рим и да не видиш папата,че и по-лошо hahaha saltbae Joy
ами ако и хуанчо тръгнат да го изкушават с камили и представете си ,че вземе да продаде химена там Joy Joy Joy ша трябва да ходя да я откупувам пък тогава,не е една беля hahaha

ма каква паралелна реалност hahaha тя ще ми се моли да я прибера Mr. Green трябва да е наясно момичето какво трябва да подобри за да се наема Thinking не виждам кое е смешното в цялата работа Stop който се смее последен ,се смее най-добре Wink
и нека да уточним че вече офиицално остават само година и 11 месеца hahaha цял месец измина hahaha не може да е трудно още 23 hahaha

тука сега ще има пустинни сафарита,ша прайм конкуренция на африканското семейство hahaha леви
ново интервю на кака..ша ма скапе Joy ....уж да си рекламира козметичната линия,ма това само 30 секунди
https://www.youtube.com/watch?v=3x4JBjYZQ5A
как само си преправя гласа,супер невинно звучене Joy

какво от слуховете за теб и уилям може да те е изкара от зоната ти на комфорт?

вече нищо,преди са афектирах,както ти казах ние не сме израсли в семейства на актьори ,не знаехме що за игра е това,всичко е една игра,но ние знаем какво семейство сме

каква е връзката ти с уилям?
връзка като всяка друга,с върхове и спадове,с много любов към семейството ни и един към друг,връзка изпълнена с възхищение ,УВАЖЕНИЕ

какво е хубавото и лошото в това да си половинка на уилям леви?

хубавото на това да съм със сексимвол,който всяка желае е ,че уилям е много семеен човек ,много човечен,много е емоционален,аз имах привилегията да го ГЛЕДАМ ГО КАК ПОРАСТВА Joy Joy Joy виждала съм  как хората му казват не не и пак не и в следващия момент как триумфира

лошото е всичко което води след себе си славата -ИНТРИГИТЕ,ЛЪЖИТЕ,които се изсипват

знаеш какъв въпрос следва,кога ще е сватбата hahaha
НЕ БЪРЗАМЕ СЪС СВАТБАТА Joy добре сме като семейство,повече кейли е тази,която,мечтае да види майка си като принцеса Mr. Green тофи също ми казва мамо сега твоята фамилия е гутиерез,но ако се ожените с татко и ти ще си леви Joy Joy Joy и аз му казвам да,но по-добре не още и те започват оженете се ,оженете се hahaha hahaha

уникат,как да не я харесаш Joy Joy Joy



Скрит текст:
Кате ти накрая ще успееш и моя мозък да промиеш Mr. Green много си добра в това Mr. Green м**мка му  Mr. Green

аз не исках да те засегна  hahaha нямах предвид че не чувстваш българското,ако така е прозвучало,само написах,че имаш повече възможности за радости от към спорта,то си е оферта да си фифти фифти hahaha но щом сме на темата,не мога да отрека,че си по-различна от нас,възпитанието което си имала е друго,средата ти е била друга,западняшкото  в теб е повече от балканското,не можеш да се видиш отстрани ,за да се оцениш,не го казвам за да те дразня или в лош смисъл,така е Grinning

григор го плюят защото той също клони повече към западняшкото,пак няма лошо,но кобрата е нашенец,носи българското с всичко добро и лошо,колкото и да е прост,народа усеща и затова го подкрепя ,вече кой носи повече добро впечатление за България е отделен въпрос,със сигурност григор,тъй като той  е придобил нужните навици...а кубрат какво иска да е шампион човека,извървял е един път в лишения,нормално е да има амбиции и да пощръклява като го бият кат тъпан Mr. Green да те смачкат на ринга и ти върви,че прави евала на противника...
сега най-вероятно пак ще се сбълска с реалността и ще има селташки изпълнения,ма това имаме,ко да се прай Mr. Green

ма така както се изрази за чалгата,сега ще ми е неудобно да си пускам поздравите Mr. Green пуу все да ми развалиш кефа Mr. Green

и да не забравя Joy
това е класа,да видите че съм скромен аз такива чак не искам  и на по-малки бих се радвал hahaha ето скромността краси човека hahaha
Скрит текст:

Еми,душице,с тебе какво стана оживя ли,нищо не чувам,плаша се Кате да не си ми я уморила  и заровила нейде hahaha аз без нея не мога Mr. Green

# 442
  • Мнения: 2 474
на Еми,нищо не съм и направила,в цветущо здраве е hahaha бъди спокоен,ще се появи по някое време hahaha

всичко много добре,но най-интересното си изпуснал hahaha

"ние с уилям от много млади работим имало е времена ,в които почти не ни е оставало време да се виждаме,той играеше в мексико,а аз в маями,но никога не сме се разделяли,разбирам,че всяка желае моя мъж и това ме ласкае,болно ми е само,че се разпространяват нечии фантазии като факти,но това е част от бизнеса в който сме,така че нищо,не може да ме впечатли"

и кака ти скромна като теб,нека си стои със сексимвола и  всички да и завиждат,все пак тя го е видяла как расте,отгледала го е,заслужила си го е hahaha
 за едно нещо е много права,всичко е една игра,без нея ,уилям нямаше да събере толкова рейтинг,но май, негативите за семейната им среда са повече от позитивите Mr. Green а вредата ,която нанасят на трети лица....

и пак господина се е скрил в миша дупка,нека той разкаже за фантазиите на колежките си Mr. Green защо не му стиска и винаги изпраща майката на децата си,за кой път вече hahaha

докъде трябва да стигнеш,за да използваш порасналите си деца да си просиш брак,толкова да прозират намеренията и,тя е уникат,но дали в положителния или отрицателния смисъл,вече и аз се чудя,дали е толкова глупава или се прави,ако е второто и тя е за оскар,получава и се много убедително Grinning


ами ако и хуанчо тръгнат да го изкушават с камили и представете си ,че вземе да продаде химена там Joy Joy Joy ша трябва да ходя да я откупувам пък тогава,не е една беля hahaha

не ми напомняй събития,които се опитвам да забравя и изобщо не е смешно Mr. Green гнусно е ,там тази търговия е нормална ,това е най-гадното ooooh! ако искаха теб да купууват Mr. Green  оффф затова не го обичам този дубай,всеки път изпълнения ooooh! и музиката малко е далеч от моите вкусове,дано химе си изкара хубаво и няма лош експириънс

този път кълбото ти позна, започват с пустинно сафари hahaha



и хайде стига с тази разлика,че много ми лазиш по нервичките и ще се скараме  Mr. Green да не съм дошла от юпитер hahaha боже божееее,накъде го извъртя
не мислех,че когато не подкрепяш простотията си различен,но ето че научавам и нови неща от теб hahaha

# 443
  • Мнения: 8 533
да усетих,че нещо изпуснах,но точно тогава съвсем сниши гласа и започна да си мъмри под носа и нищо не разбрах Mr. Green затова го пропуснах Grinning а то ко било hahaha ми да говори по-високо hahaha да се чува за колегиалните фантазии Joy

ех и уиляма да му е ..жива и здрава майката...пак са скри под полата на кака ...б*си и майтапа,всеки ш*бан път едно и също,ми смени плочата веднъж за разнообразие бе бате Mr. Green аз се опитвам да защитя мъжката чест,а тоя пак...свали гащичките,облече рокличката  ooooh! Mr. Green

Цитат
тя е уникат,но дали в положителния или отрицателния смисъл
е в положителния смисъл,тя е забавно тъпа Joy така като изтъни гласчето,започне да пърха с мигли и заговори разсипвам се от смях с нея hahaha hahaha страотна е,един път кака е номер 1,дъ бест,най-голямата
но леви е излагация,как не си взема поука Mr. Green там не е смешно

Цитат
не ми напомняй събития,които се опитвам да забравя и изобщо не е смешно Mr. Green гнусно е ,там тази търговия е нормална ,това е най-гадното ooooh! ако искаха теб да купууват
ма гледай ся ,това съм го проучил,не знам ти дали си била наясно но 10 камили струват около 5 милиона,с къв акъл се отклонява такава оферта,че и го имаш за лошо преживяване

ма да ма купуват,пууу да бях аз една мацка ,ма как как щях да се пласирам малиии,бедна ви е фантазията и за повече камили щях да се пазаря hahaha ама така както съм се родил,освен за две магарета да се  търгувам някъде hahaha hahaha тъжна работа,тъжнааа

абе пука ми,простак да съм,тематично е,ако сега не ви пусна дубай кючек ,кога Joy Joy Joy ни можи hahaha няма да си развалям кефа,по-добре да разваля вашия Joy Joy Joy
https://www.youtube.com/watch?v=P7Qc5jkg8Pg

а сега нещо ми се привиждат съпрузите ваядараес при родата на уилям в израел Joy не знам защо....близко са...ша видим

нека стигнем до консенсус hahaha всички сме чеда на майката Земя Joy за останалото няма смисъл,щото може да си продължаваме до безкрайност hahaha

# 444
  • Мнения: 5 069
Тони,ти много си ме обичал душичко,но позволи на кака и малко да поработи,не може нон стоп тук hahaha
всичко ме боли,дори като се смея,но да не се оплаквам,че ще ми спрат абонамента hahaha всичко е за добра кауза,ако не падна да умирам някъде  Mr. Green до средата на юни ще съм във форма

 нервиш се на уилям,че излага вашето съсловие,а ние какво да кажем за елизабет като е от нашето Mr. Green мисли за това и се въздържай от псуването Mr. Green

уилям някак си още предизвиква гняв с бездействието или с изцепките си,но гутиерез вече никой не я взима на сериозно hahaha аз също не мога да и се ядосам hahaha hahaha hahaha
и страхотна завист Joy към нейния сексимвол,майко мила,тя не усеща ли ,че вече всички чакат сватбата и с леви,за да се посмеят...май само той още не харесва идеята hahaha

и като каже моя мъж hahaha за сексимвола се съгласих...но чак пък мъж,че и нейн hahaha съвсем излетя в облаците  Joy

а сега подразбирам че не бързаме с женитбата,правилно,поне 40-те да минат,кой се жени по-рано hahaha нищо ние пак ще сме тук,ще избутаме и тяхната сватба,дано не остареем много в процеса на чакане Joy

тъкмо се зарадвах,че си се почувствал неудобно и ще сложиш ембарго на чалгата и в следващия момент,най-мазното hahaha при това дубай кючек hahaha как може за всичко да има тематичност ,Господи защоооо Mr. Green голяма гавра си правиш с нас hahaha
кажи ми само че няма катар кючек,защото май и там ще ходят Mr. Green след дубай

скептична съм за израел,химена няма да си проси сравненията hahaha 100%, това го казва моето кълбо Joy

айде пак с камилите hahaha дойде време и тук за тях hahaha
затова не си мацка,онзи горе си знае работата hahaha ти и за хуанчо беше готов Joy
моите уважения Тони,но едва ли някой ще замени две магарета за едно Joy  hahaha
но сега сериозно ,противно е представи си да искат купят дъщеря ти Sick не е хуманно и  не трябва да се подиграваш с това Naughty момичетата които са раждат там и са обречени на това...действителност е Sad не е добре....нека сменим тази тема Mr. Green

дубай е красив,мен като не са ме гонили мазни шейхове и принцове ,съм си изкарвала добре,виждам че вече са се качили на бурдж халифа hahaha и сафарито са отметнали
големия въпрос е къде са настанени ако я е завел в бурдж ал араб ще го призная hahaha и ще премина окончателно в хуанчо тийм hahaha

само за кубрат исках да напиша и аз
Скрит текст:
винаги съм за българското със затворени очи,но и на мен пулев не ми е на сърце,въпреки че сме набори, а съм 100% българско прозводство hahaha не знам, прекалено много патриотски кич ми се видя миналата седмица и то да е важен мач ,но някаква гавра с този спорт се е получила доколкото разбрах,когато нещо се демонстрира прекалено е смнително и с патриотизма така
григор не се бие в гърдите булгар булгар hahaha ,но когато хората му стават на крака със бг знамената можеш да видиш сълзите му
докато пулев винаги стои като мутра ли,темерут ли ,нещо средно hahaha не знам,като сложиш и онази изрусената чалгарка с ядрените бомби до него и картинката съвсем се заформя hahaha
аз плюя по кака никол,обаче дамата си е хиляди класи над картинката ,която е пуснал Тони по горе....не мога да си представя гришо с някоя такава...тотал щета hahaha
има нива,вярно е това - българи и българи Whistling

и едно видео от любимата ни сватба Mr. Green
https://www.instagram.com/p/BTmMLH3Bihw/?taken-by=ximenanr

# 445
  • Мнения: 8 533
абе ядосах се  снощи Mr. Green за какво го защитавам аз ,за да се изтропа пак Mr. Green как така един път не ми помогна малко Mr. Green какво ти струва да излезеш и да  защитиш семейството си от нападките,аре на кака и заминала репутацията,ма две  невинни дечица имаш,те ще ти берат славата после....що за простотия...продължавай да мълчиш като...айде няма да казвам....спокоен съм Mr. Green мнооого спокоен Mr. Green

не знам децата ти така да ти говорят,тате ожени се за мама,тате ожени се за мама,на мен ще ми се къса сърцето( моите така или иначе правят квото си поискат с мен) и не бих могъл да удържа фронта,колкото и да си обичам статуса на ерген

леви за да не го прави ,значи устисква огромен натиск към момента  Mr. Green
но щом елизабет казва " не бързаме" знае че ще го пречупи рано или късно...въпросът е кога,ако стане до година бива hahaha ма на 50 ли да облича булченска рокля hahaha
според мен колкото по-млада я направи булка,толкова по-малко ще са бъзиците за негова сметка  Mr. Green
ма като гледам как са забавляваме от колумбия пак покрай тур магнат
и са чудя туй ли е мъжа на кака или неговия брат близнак hahaha



Цитат
но сега сериозно ,противно е представи си да искат купят дъщеря ти Sick не е хуманно и  не трябва да се подиграваш с това
ааа тогава със ножа на сандокан езичето и други израстъци по ред Mr. Green все да се защитите бе,аз само дразня Катето  Mr. Green
гледай ся,почнахте да си тичкате и голяма комбина,кой знае какво си викате ай ся тоя ша го прайм луд,ма няма да стане  така hahaha аз имам голям капацитет hahaha но Еми аз те обичах наистина  ,а ти ме предаваш Mr. Green после ще искаш да смениш курса,ма нямаааа hahaha батко не дава двупосочни билети ...без право на връщане hahaha

да почувствах се неудобно hahaha ма човек ще се почувства така за малко и после ша му мине Joy Joy твоя е била грешката,че си възлагала надежди на това hahaha
катар кючек няма,но имам с какво да ви сюрпризирам Joy да речем ако се качат на кораб в ориента hahaha пак мога да предложа тематично музикално оформление

а и какво сега,пресъздавам истинската обстановка, от химена и хуанчо кадрите,от мен музиката...и ето кой влезе тука директно и безплатно в дубай Joy Joy Joy Joy

Цитат
големия въпрос е къде са настанени ако я е завел в бурдж ал араб ще го призная

това да ти е питанката hahaha човека я води от нова зеландия до австралия от австралия на бали от бали сингапур,после малдиви,от малдиви дубай ... че в най-скъпия хотел в света ли няма да я настани hahaha hahaha

ето ти го ал араб
https://www.instagram.com/p/BTonsBPBRFK/?taken-by=ximenanr

# 446
  • Мнения: 2 474
мексиканските продукции,работят по-бързо от холивудските проекти на уилям Whistling
трейлъра на 108 шева,предполагам нямате нужда от превод,вие се понаучихте,но ако не можете сами,напишете
https://www.youtube.com/watch?v=yqvDtpZdw7M


Тони ти може и да си мислиш,че ни преснасяш в дубай,но аз като вляза тук,имам чувството че съм се транспортирала директно в столипиново Mr. Green

от бурдж халифа Wink





и пак си несправедлив,ние с Еми сме се разбрали ,не обсъждаме нищо свързано с тук,за да е честно спрямо теб Mr. Green а и на нея колко въздух и остава за разговори няма да ти казвам hahaha аз съм по-разговорлива,но тя е предмино на - да,не,а така ли и добре hahaha за начинаеща и това е богат речник hahaha бъди спокоен,няма заговор hahaha това за магаретата сам си го изпроси hahaha щом толкова обичаш да дразниш Mr. Green  ако го бях видяла първа ,същото щях да ти напиша hahaha близко е до ума hahaha

а за пулев едва ли мислим така само ние hahaha не може всички да са с мутренско мислене в тази държава...

е в положителния смисъл,тя е забавно тъпа Joy така като изтъни гласчето,започне да пърха с мигли и заговори разсипвам се от смях с нея hahaha hahaha страотна е,един път кака е номер 1,дъ бест,най-голямата



поставя се в комични ситуации,но повече ми е противна,да използваш децата си по такъв начин,за мен няма еквивалент на по-отвратително деяние,трудно ми е и да и се смея...
с нейния сексимвол са  лика прилика,дано и се оженят и си живеят в тяхната семейна среда до старини Stop
при тях се е получило много добре,често лошите хора тровят живота на добрите,тук поне има справедливост  Stop двамата ще си връщат един на друг и няма да вредят на трети лица Grinning

# 447
  • Мнения: 5 069
ааа Тони,няма такива hahaha няма да се сърдим сега hahaha нашата любов е завинаги Stop какви заговори и предателства ти се привиждат,да не си започнал да си четеш хороскопа hahaha

това,което прави кака,не е за смях,жалко е,много жалко,но след толкова време как мога да я приемам  сериозно hahaha
пак ми е жал за дечицата,но тази жена е най голямата атракция в цирк леви hahaha няма как
на уилям самата елизабет му е най-голямата справедливост,съдбата си знае работата hahaha всичко се реди като пасианс Grinning
а на нея рогата са и кармата hahaha сега като опознае и колумбийките hahaha и леви ще се обърка чии мъж е Joy

Цитат
това да ти е питанката hahaha човека я води от нова зеландия до австралия от австралия на бали от бали сингапур,после малдиви,от малдиви дубай ... че в най-скъпия хотел в света ли няма да я настани hahaha hahaha
безмислени въпроси задавам,разбира се,че ще бъдат в ал араб,не връщам си думите назад,не съм в хуанчо тийм,още нещо ми трябва,това не стига Mr. Green


изглежда хубаво филмче 108-те шева,трейлъра го разбирам,но за целия филм като излезе ,може би ще имаме лека езикова бариера Mr. Green

той се снимаше точно след като химе скъса с уилям,но и хуанчо не беше на хоризонта,най-хубавото време hahaha



Цитат
може и да си мислиш,че ни преснасяш в дубай,но аз като вляза тук,имам чувството че съм се транспортирала директно в столипиново
Joy Joy хайде да не е столипиново,че е много жестоко,по-добре в мегами след 3 през нощта,само трябва да ни се хвърлят салфетки Joy smile3545


# 448
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 289
Гледа ми се нещо подобно на ,,Бурята,,....

# 449
  • Мнения: 5 069
хайде събирайте се,стига толкова почивка hahaha кака трябва да ви стяга Mr. Green

как само се изплаших като я видях с бурка Mr. Green после прочетох ,че е било за да влезе в тази величествена джамия Mr. Green един шал не е достатъчен ,слабо сърце имам,може ли така Mr. Green викам си край и заробиха я Mr. Green ако я накарат да говори алах акбар и квото е там нататък и това ще направи....
цяла европа се бори с тая ислямизация,мис вселена слага бурка.... Whistling браво бе


любовта отдалече върви от близо как е не знам hahaha



Гледа ми се нещо подобно на ,,Бурята,,....
и на мен ми се гледа Grinning но уилям се преориентира  към холивуд,а химе се омъжи

иван санчез,който играе лошия,направи много готино сериалче ,което след това излъчиха тук,препоръчвам  Grinning: на някой да му се гледа латино не турско,това е новост hahaha hahaha
непростимо се казва,ако не си го гледала може да пробваш Wink
https://www.vbox7.com/play:441f252703?p=playlist&id=2164523&order=date
точно сюжет като на бурята ,няма Thinking

Последна редакция: пн, 08 май 2017, 00:53 от Emi Ilieva80

Общи условия

Активация на акаунт