Форумни "образи"

  • 217 881
  • 3 224
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 475
Хляб и зрелища. Това се търси Wink

# 181
  • Мнения: 9 571
Хляб и зрелища. Това се търси Wink
  Peace Положителните теми едва кретат,ама има ли някаква интрига всички прииждат на талази  Laughing

# 182
  • Мнения: 768
На мен ми прави впечатление какъв интерес привличат чуждите проблеми. И всички такива едни уж загрижени за другарчето. В същото време да споделиш нещо положително е все едно да забиваш тръни в нечии очи.

# 183
  • Мнения: 768
Цитат
Може да съм добър психолог и интуитивно да налучквам хората и настроенията им. Гледам в писаната реч повече между редовете, отколкото в самите тях.
Каси, моят опит показва, че колкото и да анализираш някой по писането и да се взираш между редовете, четеш по свой начин, пречупва се през лична призма, звучи с различен тон... (в смисъл не ти конкретно, а принципно).

# 184
  • Мнения: 10 547
Защото пък в невиртуалните не става така? Навсякъде е едно и също. Да кажеш, че децата ти са кротки, веднага идват да ти кажат "Ти хвалиш ли се?". Да споделиш, че имаш проблеми с децата си, припкат да ти обясняват, че си провален родител. Човещинка. Всички сме такива- признаваме ли си или не.

Винаги, когато ми се е случвало да гледам телевизия в компания и дадат някой спечелил от Националната лотария, се започват коментари, приканващи да гледаме какви селяни са поредните спечелили, че пустия късмет все при другите ходи и пр.

Че то всичко е личностна интерпретация, така е, но човек не е чак такава енигма.

# 185
  • Мнения: 768
Виртуалното е отражение на реалното. Но с доста засилени нюанси.

# 186
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лиле, Тонка даде пример с Пенка.
Чак толкова да се задълбваме с Тонка, Пенка и задника на Тонка не ми е..адекватно. Отвори една тема и да обсъждаме там всякакви сюжети.  Joy
Под "много често" имах предвид и цялостната картинка - простакът се слага на един ред с директния.
А ти видя ли какъв е примерът с Пенка? Защо да отварям тема, след като се обсъжда даден форумен образ, наречен от Тонка - Пенка. Тонка не е казала, че всички простаци са Пенка, а че Пенка е онази, която си позволява, да ѝ обсъжда задника. Кое от това не ти е адекватно?

# 187
  • Мнения: 7 171
Лиле, Тонка даде пример с Пенка.
Чак толкова да се задълбваме с Тонка, Пенка и задника на Тонка не ми е..адекватно. Отвори една тема и да обсъждаме там всякакви сюжети.  Joy
Под "много често" имах предвид и цялостната картинка - простакът се слага на един ред с директния.
А ти видя ли какъв е примерът с Пенка? Защо да отварям тема, след като се обсъжда даден форумен образ, наречен от Тонка - Пенка. Тонка не е казала, че всички простаци са Пенка, а че Пенка е онази, която си позволява, да ѝ обсъжда задника. Кое от това не ти е адекватно?

Който не иска да му обсъждат дебелия дериер, да не си го показва (не визирам Тонка, че тя изобщо не е дебела, нито пък се показва непрестанно), говоря по принцип и не непременно за зад**ци.

# 188
  • София
  • Мнения: 23 096
Много често "Пенка" не осъзнава, че обижда.
 Тонка, дори и да имаш най-дебелия гъз, то той си е лично твой и си си го отглеждала известен брой години. Пенка казва "аз не обиждам, аз съм директна" и ходи из най-различни теми да лее директната си простотия.
Добре, че няма Пенчовци.  ooooh!
Joy  Joy  Joy
Ако трябва да навлизам в конкретика, дупарата ми е средностатистически голяма, тоест нищо невиждано или твърде фрапиращо, за да се акцентира върху нея.  Flutter Само че Пена държи да информира дори мен колко ми е голям дирникът! Щото видите ли, мога да се разстроя от тоя факт. А къде ми го е видяла, за мен остава загадка. Там вече явно се използват някакви специални разузнавателни средства.

ЛилеPeace Peace

# 189
  • Мнения: 2 099
Ако не го караш с нарочно наето ремрке или не живее собствен живот задника ти (като достатъчно голям и респективно пълнолетен) хич не ми го хвали.Вярно ли мъ Тонке ти писаха да мълчиш щот ти е дебело дупето?Паадам!
Инак както навсякъде така и тука има всякакви хора.Не мисля,че могат да се преструват години наред и да поддържат определен имидж.Рано или късно се уморяват и характера им лъсва.Пък и защо да го правят?Само един ник съм свързала за толкова години ,Естел-постояно се оплаква,като отчаяна съпруга ми е. Hug

# 190
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Дебелите задни части не са като дебелите глезени. В нечии очи  Mr. Green

# 191
  • Мнения: 39 302
Тонке, завидеха ти на задника. Значи- гледана жена си!

# 192
  • София
  • Мнения: 23 096
Тонке, завидеха ти на задника.
Пу-пу, тихо, че да не вземе да ми спихне от зли очи.

# 193
  • Мнения: 4 188
Тонка я видях и си е много готина, верно беше седнала, не и вядях пърдялника, но като цъкне лампата мъжо върши работа, нали. Да взема да се похваля, че бера краставици 25 санта, че да ме пообсъждат и мен, а?

# 194
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Абе само за тази Естел говорите, че се оплаквала. Как не съм забелязала, се чудя. При положение, че не понасям мрънкалници на клетъчно ниво.

Общи условия

Активация на акаунт