Смешки от форума - 22

  • 102 650
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 606
В зависиост от това дали бруталното невежество се възприема като смешно мястото на това може да е и тук Tired

Цитат
Не само това. Едно нещо свястно не направиха, свързано с наука и технологии. Да, имат писатели, поети, художници, един Мнеделеев и Лобачевски и до тук. Ако чакахме на тях, нямаше да имаме никакъв прогрес.
... за руснаците
Джо, не мога да разбера как така не ти е достатъчен МНЕделеев!

# 61
  • Мнения: 22 036
Джо, права си, аз имах предвид вътрешната нагласа. На мен не ми пречи, конюнктурата, за да харесам нещо. Майстора и Маргарита е писана в доста спорни времена, но ми е много любима. За мен изкуството е отделно от възптиемането ми за социалния строй и политиката. Харесвам средновековна архитектура, но не харесвм порядките по това време.

# 62
  • Мнения: 2 927
В последвалата дискусия в темата (руската, да Mr. Green) се разбра, че космонавтиката и ядрената физика не се броят, щом не са придружени с производство на качествени прахосмукачки Whistling
Joy Joy Joy
     Знаех си, че инстинктите не ме подвеждат, като ме карат да пропусна темата. Благодаря ти мое шесто или седмо чувство.

# 63
  • Мнения: 4 569
Цитат
Обръщам се към тези който живеят в кв Левски.....  вчера ми казаха че в този квартал имало,, моят магазин"в който жените са по-добри отколкото в кауфланд на някой хр. Стоки и бих била мн благодарна ако тези който са запознати с въпросния. Магазин да ми пишат.....  Аз работя в квартала

# 64
  • Мнения: 7 171
Цитат
Обръщам се към тези който живеят в кв Левски.....  вчера ми казаха че в този квартал имало,, моят магазин"в който жените са по-добри отколкото в кауфланд на някой хр. Стоки и бих била мн благодарна ако тези който са запознати с въпросния. Магазин да ми пишат.....  Аз работя в квартала

Що рече?

# 65
  • Мнения: 4 199
Явно иска да каже, че в Моят магазин цените са по-добри, ама със зор стигнах до това умозрение, бива немарливо и неграмотно писане, ама..

# 66
  • Мнения: 9 572
Явно иска да каже, че в Моят магазин цените са по-добри, ама със зор стигнах до това умозрение, бива немарливо и неграмотно писане, ама..
За тази съфорумка трябва доста фазнтазия за да се разбере какво е написала,всичките й постове за  достойни за тук. Laughing

# 67
  • София
  • Мнения: 12 000
Явно иска да каже, че в Моят магазин цените са по-добри, ама със зор стигнах до това умозрение, бива немарливо и неграмотно писане, ама..
За тази съфорумка трябва доста фазнтазия за да се разбере какво е написала,всичките й постове за  достойни за тук. Laughing

Коя е тя? Явно не съм я засичала или съм решила да съм бяла и добра и да не я захапвам на тема неграмотност.

# 68
  • Мнения: 1 557
Да не е Mi6e-to или нещо подобно newsm78, нейните постове са толкова неграмотно написани, а ежедневно пуска нови теми в различни раздели?

# 69
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Цитат
Цитат
Нямам позиви да ходя до тоалетна често. Само по голяма нужда, и то по няколко пъти на ден с гол еми мъки.

Не ви ли е срам да описвате подробно по форуми кога и как ви се ходи по голяма нужда? Аз не бих го направила
Цитат
Цитат
Здравейте момичета , искам да ви кажа моите признаци и ми кажете дали нещо си въобразявам...
Наболват ме гърдите , пишкам по 10 пъти на ден , постоянно търся нещо в хладилника и много се задъхвам като ходя . Какво мислите дали този път е станало  preggo newsm30
Не ни занимавай, ако обичаш. Иди в най-близката лаборатория да ти вземат кръв и ще ти кажат дали си бременнна.  

И малко майтап от ФБ -

Последна редакция: нд, 07 фев 2016, 19:59 от Ензим®

# 70
  • Мнения: 3 784
А аз помислих, че в магазина продават жени и пита човекът, в кой са по-качествените.  Laughing

"Как да направим от бащата майка номер 2" ми е тази статия.

Не искам мъжа ми да стърже лайна, да е по-наясно от мен с процеса на раждане и с кърменето, да води спорове във ФБ слинг или количка, секцио или естествено.

Искам да възпитава и да влага мъжката част в уравнението, а не да се превзема и да припада редом с мен.

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Успя да ме разсмееш с какъв патос защитаваш правото си да бъдеш единствения специалист по чистене на лайна в къщи. Как така ще смее някакъв си баща на детето ти да ти отнема тая титла ...


Жаве също има много добри попадения, още се смея, като се сетя.  Joy

# 71
  • Мнения: 15 044
Какво точно значи майка номер две? И защо л@... трябва да са привилегия само на майката?

# 72
  • Мнения: 14 478
А какви са тези лайна, които се налага да се стържат?

# 73
  • Мнения: 7 171
А какви са тези лайна, които се налага да се стържат?

 Joy Joy Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 5 198
От детското дупе. /въпреки, че въпросът ти по скоро е риторичен/
Изразяването й  явно е от милите.

Общи условия

Активация на акаунт