С какво завивате детето си през ноща?

  • 1 678
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 269
Александра спи с едно огромно тънко памучно чаршафосано одеяло, с което я увивам и подпъхвам отвсякъде. Колкото и да се върти само се омотава още повече в него, най-много някое краче да стърчи оттук-оттам иначе си е завита добре Wink. В стаята е около 19-21 градуса, от около месец не включваме нищо!
Преди това спеше с олекотена завивка, която се приплъзваше по нея и падаше на земята, та все отвита беше. В случаите когато успявах да я омотая хубаво, така че да не се отвива се будеше често и спеше неспокойно и сутринта беше вир-вода мокра.
Сега с памучното одеялце е супер. На мен би ми било студено с него /аз спя с родопско/, но на нея явно й е добре. Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
с каквото и да я завия - отвива се и спи по пижамка
Също Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 382
С възможно най-тънката завивка, която имаме  вкъщи  Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 39 783
Дияна спи с олекотена завивика. Има няколко комплекта.

# 19
  • Мнения: 2 936
Все още с испанско одеяло,но мисля че и е топло вече с него.мисля някое по тънко да и купя,не че и с него няма да се отвива,но съм забелязала че ако и е студено почва да хлипа и я завивам.

# 20
  • Мнения: 2 673
спо по пижама и боса, в чувал, но вече започна да го сваля докато заспи.

и при нас е така , но с по-големият чувал. Затова го слагам в по-малкия - него не може да го отвори Grinning

# 21
  • Мнения: 394
И ние спиме в чувалче.От бебе си е така.Не търпи иначе никакви завивки.Отвива се,върти се и чувала е най-доброто решение за нас.

# 22
  • Мнения: 1 383
Допреди месец - в чувал. Но го отказа. Сега му обличам един ватиран гащеризон върху пижамата/която е с ританка/ и спи отвит.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз го слагам в чувалчето СЛЕД като заспи - иначе се е научил да разкопчава ципа и да се измъква. Иначе има 2 вида олекотени завивки - по-дебели и по-тънки, за следобедния сън го завивам с такава (по-тънка)

# 24
  • Мнения: 488
Имам следния проблем.Теди е на 1г и 7м, спо по пижама и боса, в чувал, но вече започна да го сваля докато заспи.Пробвах и с олекотено , но мног и е топло.Замислям се за испанско одеало, но мисля, че и то ще е дебело.А в стаята термометъра показва 22-23 градуса без да се включва нишо. Дайте съвет мами!!!
С чувалче и олекотено юрганче, но в стаята е 16-17 градуса. Така си спеше цяла зима, но сега вече не го завивам ,защото взе да се поти. На чувалчето много се радва и бърза да влезе в него. Има едни с копчета и едно с цип. Напоследък започна да откопчава копчетата, а това със ципа го закопчавам с безопасна игла през дръжчицата на ципа и не го отваря.

# 25
  • Мнения: 1 564
И двамата спят с олекотени завивки.

# 26
  • Мнения: 3 356
И ние и съм много доволна.

# 27
  • Мнения: 10 758
Моя спи в чувал.Щерката като малка също спеше в чувал.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моя е в чувал и отгоре с испанско одеало.Май се престаравам newsm78

# 29
  • Мнения: 5 790
Спи в чувал и също го сваля сама. Майка ми измисли да върже ципа за едно копче, което заши вътре в чувалчето и това реши проблема. Не може да го откопчава сама, колкото и да се опитва.

Общи условия

Активация на акаунт