Фризьори Бургас: мнения и препоръки 2

  • 70 499
  • 339
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 836
Здравейте момичета, имам едно предложение, ако сте съгласни - когато коментираме, препоръчваме, даваме отзив и т.н. за даден фризьор да споделяме и цените, на които са ни правили. Мисля, че ще е улеснение за всички. Хубава вечер от мен Simple Smile

Напълно съгласна  Peace

АЗ да споделя : харесва ми как работи Ваня, студио "Кристел" , 8-10 лв за дамско подстригване, 7лс - мъжко

# 61
  • Мнения: 4 076
Ангел-измиване на косата,балсам,подстригване без сешоар-25 лв.
"Амбър"-балеаж на къса,фина коса-75 лв.

# 62
  • Мнения: 16
Здравейте прочетох темата но никъде не намерих мнение за Таня Костадинова фризьор. Работи в една кооперация близо до сладкарница захаро в лазур. Там има и Козметичка на която използвам услугите и е страшно добра.Ако някой е ходил при нея да сподели впечатление че имам час другата седмица. Иначе от 10 години не съм сменяла фризьор но сега ми трябва Добър колорист защото съм на кичури.Дано стане добре ще се отчета с мнение☺

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 890
Отзиви за студио Екстраваганца?  newsm78

# 64
  • Мнения: 231
Здравейте, видях пост относно фризьор Нели до Експрес банк. Вчера и една позната ми я препоръча, но тя само официални прически си е правила там. Може ли да ми кажете ако знаете какви са горе долу цените за подстригване и сешоар при Нели? Виждала съм официални прически които е правила Нели , които много ми харесват , но препоръчвате ли я подстригване? Ще ми идва приятелка нагости от чужбина, която е на сватба и иска да се подстриже на пластове, има много дълга , гъста и блестяща коса и ме помоли да проуча и да й запазя час за подстригване на пластове. Тъй като аз винаги само връхчета вземам защото косата много бавно ми расте и незнам къде постригват на пластове добре.  Само една фризьорка ли работи във въпросния салон?
Приемам и други предложения за добър фризьор, конкретно за подстрижка на пластове.

# 65
  • Мнения: 2 836
Здравейте, дами
Трябва ми за повод прическа и грим ( но не ми се дават над 50 лв) , ако можете да препоръчате салон с добри цени за двете услуги

# 66
  • Мнения: 2
https://m.facebook.com/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0% … -357890497566880/   
Мери се казва това е страничката на салона работи уникално но знам че в момента има бебе и ходи два пъти в седмицата часовете й са напред

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 266
Значи имам голям проблем и за пореден път изпадам в ужас. Това, че живея във Възраждане където има 1 000 000 салона не ми помага. Аз съм с рядка, фина, бавнорастяща коса. Някой с подобна проблемна коса може ли да ми препоръча фризьорка, която няма да ми отреже всичко пораснало през последните няколко месеца, а само внимателно ще ми обере само цъфтежа. И да, това е проблем, голям проблем защото на никоя не и се занимава(или не може). Цената няма значение. Само да не е в Меден Рудник Simple Smile

# 68
  • Мнения: 534
Моля препоръки за салон където да плетат плитки?
Негърски или като елемент, изобщо хубави интересни плитки.

# 69
  • Мнения: 36
Да ви питам някой боядисвал ли се е в салона който се намира в сградата на зала Бойчо Брънзов? Ходих веднъж и не запмоних името на фризьорката, останах доволна от подстригването, но цените и са високи та не знам дали си струват за боядисване 😊

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 890
Имам спешна нужда от фризьор, който да оправи косата ми след поредното разочарование Sad Изискванията са да умее да подстригва добре гъста, чуплива и суха коса...по-възможност да е някъде в центъра.

# 71
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 452
Имам спешна нужда от фризьор, който да оправи косата ми след поредното разочарование Sad Изискванията са да умее да подстригва добре гъста, чуплива и суха коса...по-възможност да е някъде в центъра.


Пробвала ли си при Надето в Арт Зейн или при Таня Касадей в Перла?

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 890
При Надя-да, не съм впечатлена.
Предвид лъскавия салон на Касадей да попитам - какви са цените?

# 73
  • Мнения: 288
Имам спешна нужда от фризьор, който да оправи косата ми след поредното разочарование Sad Изискванията са да умее да подстригва добре гъста, чуплива и суха коса...по-възможност да е някъде в центъра.

     Аз съм с такава коса и издирвам добър фризьор. След поредното разочарование ме оправи доста добре Вили, салонът и е зад блока Краставицата, срещу входа на детската градина. Само един път съм се подстригвала при нея, така че не мога да дам големи гаранции. Но съм виждала няколко жени с гъсти чупливи коси, които се подстригват при нея, и ми харесват прическите им. Салонът не запомних как се казва, телефонът и е 088 935 4100

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 890
Впечатлих се от фейсбук страницата на Таня Касадей, ако имате отзиви за нея ще се радвам да ги споделите Simple Smile
Хайде да ви питам и за Ева, чийто салон е на ул.Ген.Гурко?

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 18:37 от vessita

Общи условия

Активация на акаунт