Искам да кажа ... (73)

  • 77 410
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 725
Честит рожден ден на всички празнуващи  ura
Бъдете здрави!

# 706
  • Мнения: 10 874
Благодаря ви! Hug

Честит рожден ден на Ени, на порасналото момче на Онна, на Лято и на Бъни! bouquet Да сте много здрави, усмихнати и щастливи! Весело празнуване! Hug
Съжалявам, ако и аз пропускам някого, не е нарочно.

# 707
  • Мнения: 9 577
Честит рожден ден на всички празнуващи! Бъдете много здрави, щастливи и обичани!  Hug bouquet

# 708
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
На всички, които днес са рожденици, пожелавам да са здрави и щастливи!

# 709
  • Мнения: 6 735
Много празнуващи в групата има Grinning

Честити да са всички родени на този ден  Grinning и малки и големи  bouquet
Здраве пожелавам на всички, защото за пореден път се убеждавам, че това е най-важното  Grinning

Хубав ден на всички bouquet

# 710
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
Честит рожден ден на всички празнуващи  bouquet
Много рожденици  Simple Smile

Ние "кацнахме", даже имаме половин час за почивка преди мача на дребния.
Скрит текст:
Стейси, такъв бе поводът. Но ... живот - един умира, друг се ражда.

# 711
  • Мнения: 10 874
Направих тортата с кроасани и стана много вкусна, та препоръчвам рецептата и ще я впиша в книгата. Hug

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Честити да са рождениците днес! Здрави,успешни и обичани  bouquet!

# 713
  • Варна
  • Мнения: 6 365
Днес наистина е специален ден тук! Всички празнуващи да са здрави и щастливи!  Hug

Лиляна, като те слушам да се оправдаваш с времето, дали не ти е "първа радост" да ходиш по магазините, като на мен?

# 714
  • София
  • Мнения: 6 312
Честито на всички празнуващи днес! bouquet

# 715
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лиляна, като те слушам да се оправдаваш с времето, дали не ти е "първа радост" да ходиш по магазините, като на мен?

Прекрасно ме разбираш. Никак не ми се ходи по магазини. Особено в нашия град, където няма никакъв избор.
Все пак излязохме и взехме няколко панталона на малката, едни кецове и едни обувки за мен. Останаха още неща, от които имаме нужда, но по-нататък.
Ех, изтърколи се почивката, другата седмица ще се работи яко.

# 716
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Честито на всички празнуващи! bouquet

Моята дъщеричка също е родена през март. Heart Eyes

Ние се завърнахме от Юндола днес. Изкарахме много приятно, както винаги. Това е единственото място, на което се завръщаме отново. По принцип не повтаряме дестинации, но аз имам сантимент към това място, а мъжът ми и той някак си го почувства супер близко и даже повече от мен му се кефи вече. Ходихме и до Националната Спортна База ВСК "БЕЛМЕКЕН". Помолихме да ни разведат из всички спортни зали в комплекса. Кубрат Пулев тренираше в едната. Simple Smile

# 717
  • Мнения: 22 513
Честито на всички празнуващи! Живи, здрави и усмихнати!

Направихме си хубава разходка днес, времето обаче все още "лъже", че е топло. Или поне на мен, не ми е чак толкова, колкото очаквам.

Одобрили са ме за обучението, за което бях кандидатствала, бърз отговор за което много се радвам. В повечето случаи отговарят в последният момент, буквално дни преди събитието.

# 718
  • Мнения: 2 140
Акаша, имаш ли снимки от там. Няколко години като дете изкарвах по 3 месеца всяко лято в Белмекен.

# 719
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Силве, точно качих няколко в "Покажи се". Peace

Общи условия

Активация на акаунт