Коя ви е любимата марка за детски дрешки

  • 18 423
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • София
  • Мнения: 98
 И аз често пазарувам от Benetton, но виж от обувките не съм доволна. Повечето модели са от изкуствена кожа и дъщеря ми твърди, че на са й удобни и предпочита обувките на Geox или от износа на Добрич, купувала съм и не лоши обувки от Pepina, е разбира се и от ShuhKids.  Дрехи купувам и от детските магазини на КИА на "Ангел Кънчев" (близо до ъгъла със "Солунска). Доволна към от качеството и има доста приятни неща. Обувки за бебчо купувам он износите на "Флавия" и "Делфи прим". Добри са и на Мини Мен.

# 77
  • Мнения: 5 622
За бельо - бодита Carter's са ненадминати - такова трико и такава изработка не съм виждала никъде другаде !
За дрехи нямам претенции - стига да е хубава и материята и изработката качествени етикета изобщо не ме интересува.

Относно бодитата на Картър'с.. Имахме едни с късо ръкавче, комплект от 6 бодита за 0-3 месеца. Ми..ставаха му до годинката на сина ми  Shocked Носих изключително и само тях. Толкова хубава материя и изработка..не съм виждала никога повече. Моите Картър'с не са от Бг, не знам дали тук ги има някъде  Thinking

# 78
# 79
  • Мнения: 205
Много неща ми харесват- бг бейби

днес  разглеждах есенно-зимната им колекция,имат интересни неща

# 80
  • Мнения: 3 457
за бодита АЗИЗ И ФУАР,за дрешки-HM, Дисни,Некст ,УАЙКИКИ,Вениче, NJ London ,Gap , Джордж   купувала съм и от Турция чОГИСА и съм много доволна.В общи линии харесали ми го купувам.
А я да се оплача малко от тези ишлемета -имаме един магазин в който ги продават -купувам на малкия една тениска НМ,оверлога прекъснат.Купувам му 2 блузки-Адамс и Джордж,на Адамс имаше около 4 дупчици ,а Джордж беше криво зашита.Купувам на каката 2 поли -Зара и Некст,НА зАРА и личеше след няколко пранета че шева е сменян ,а Некст и падна една кабза след първото пране.Е разбирам ,че не са истински,но това не означава ,че трябва да са пълни с дефекти.

# 81
  • Мнения: 2 085
Най-любима-KANZ, други любими-ZipZap, H&M, Marks&Spenser, Iana mini Peace

# 82
Според мене най-добрата марка е БЕНЕТОН.

# 83
# 84
# 85
  • Мнения: 509
LAPIN HOUSE,KANZ,NAFNAF,ZARA,BENETTON

# 86
  • Мнения: 7 803
HM, Дисни, Бенетон

# 87
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
H&M, NEXT........

# 88
Охххх ами напоследак Benetton правят много хубави колекции!сега има едни страхотни половерчета с шапка и шал.....много са сладки ,д мечета  Simple Smile!
Но эа Fox for kids  мога да кажа ,че няма нещо което да не е идеално - това е най-добрата фирма!А и във фокс  эа големи нещата също са много хубаи  Joy

# 89

Общи условия

Активация на акаунт