Къде в Бургас? (46)

  • 95 244
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 814
Момичета, къде може да се намери чиния за микровълнова фурна, че оригиналната отиде на кино  Mr. Green

# 661
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да попитам знаете ли фирма, която изкупува стари мебели. Намирам такива само за територията на София и Пловдив. 

# 662
  • Мнения: 46
Здравейте,

някой знае ли къде в Бургас мога да си намеря нощница за кърмене?

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 4 073
Момичета, къде може да се намери чиния за микровълнова фурна, че оригиналната отиде на кино  Mr. Green
преди няколко месеца купувахме нова микровълнова и мярнах, че продават отделно такива чинии в Технополис

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 614
Здравейте, търся човек или фирма, която да изнесе старата секция от дома - Славейков, да я натовари и премести на къщата в квартал на Бургас, със собствен транспорт. Може би дори и да я разглоби. Идеи?

# 665
  • Мнения: 853
Момичета, къде може да се намери чиния за микровълнова фурна, че оригиналната отиде на кино  Mr. Green
преди няколко месеца купувахме нова микровълнова и мярнах, че продават отделно такива чинии в Технополис
на гърба на Атагена има магазин за резервни части ама как се казваше  newsm78 - там видях че има такива чинии

# 666
  • Мнения: 6 971
В магазините по 1лв. Също съм виждала.

# 667
  • Мнения: 599
Момичета,в кой фризьорски салон мога да намеря ампули на Керастаз на бройка?

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 614
Момичета, къде може да се намери чиния за микровълнова фурна, че оригиналната отиде на кино  Mr. Green
преди няколко месеца купувахме нова микровълнова и мярнах, че продават отделно такива чинии в Технополис
на гърба на Атагена има магазин за резервни части ама как се казваше  newsm78 - там видях че има такива чинии

Баси, аз живея там и не съм виждала да има магазин. Да не се бъркаш със секс шопа  Joy

# 669
  • Мнения: 853
не,  качваш се по едно като пързалка - по същия път като продължиш влизаш във фитнеса, но като стигнеш на площадката вместо да продължиш към фитнеса свиваш  в ляво - виждат се през прозореца разни части на рафтове и наслагани по пода

# 670
  • Мнения: 1 992
Благодаря, намерих в "Самоздрав"  Peace

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 449
Къде в Бургас продават пижами за бременни, тип роклички. В уаикики видях, но имат само малки номера останали, а аз имам още накъде да раста newsm78

# 672
  • Мнения: 66
Включвам се с още един глас за Камакс, за щорите. Две врати, един двоен прозорец и един малък излязоха около 150 лв. без монтаж. Изключително бързо работят, тепърва ще ги ползвам и нямам поглед върху изработката. Имат и голямо разнообразие на цветове и модели. Моите са едни от най-евтините мисля. В сайта им има калкулатор и може да се изчислява конкретна поръчка колко би струвала.

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 179
Здравейте,

някой знае ли къде в Бургас мога да си намеря нощница за кърмене?

Имат в магазини Калогера и в пресечката на Македония с Александровска, от страната на детските магазини има 2 магазина за бельо и пижами.

# 674
  • Мнения: 5 215
Здравейте, търся човек или фирма, която да изнесе старата секция от дома - Славейков, да я натовари и премести на къщата в квартал на Бургас, със собствен транспорт. Може би дори и да я разглоби. Идеи?
Мишо се казва, групата са млади момчета, българи. Много съм доволна. 0884 473 746.

Общи условия

Активация на акаунт