Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 105 529
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 875
Хайде и аз в новото къще Laughing. И съм изпуснала косматата дискусия tooth

Селфиет, Hug, де хукнА с Гленфидиха.... Ние на чай и косми ли да караме? Mr. Green
За нас остава да плетем пуловери Simple Smile
Скрит текст:

и да сърбаме чай Simple Smile

Скрит текст:

# 16
  • Мнения: 13 291
... Ние на чай и косми ли да караме? Mr. Green

Ами да беше опекла кекс.  chef  ppp love001

Тия Япъмци да се бяха напънали да фърлят тука един трей за дискусион.  Wink Иначе тва косми, гърди, вежди, тоалети ги разкостихме.   Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 9 294
... Ние на чай и косми ли да караме? Mr. Green

Ами да беше опекла кекс.  chef  ppp love001
Е кекса от НихКем.

Аз викам за съвестното плетене днес цял ден, да вземат едно трейлърче да ни пуснат, кво ще кажете?

# 18
  • Мнения: 13 291
Аз викам за съвестното плетене днес цял ден, да вземат едно трейлърче да ни пуснат, кво ще кажете?

Ей как ми хвана мъцането.  Wink А дано хване дикиш!  Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 9 294
Аз викам за съвестното плетене днес цял ден, да вземат едно трейлърче да ни пуснат, кво ще кажете?

Ей как ми хвана мъцането.  Wink А дано хване дикиш!  Praynig
По възможност с целуфаН и без Емир  Praynig

# 20
  • Мнения: 13 291
По възможност с целуфаН и без Емир  Praynig

Ан тъй!  Peace Ама може и с Емо зад някой завой да гледа и да умирга от ревност.  Mr. Green После да ги реди онези, че Кемо щял да гори ако приближи Нихи.  Whistling

# 21
  • Мнения: 464
Хайде и аз в новото къще Laughing. И съм изпуснала косматата дискусия tooth

Селфиет, Hug, де хукнА с Гленфидиха.... Ние на чай и косми ли да караме? Mr. Green
За нас остава да плетем пуловери Simple Smile
Скрит текст:

и да сърбаме чай Simple Smile

Скрит текст:

по повод веждите на Бу и аз си задавах този въпрос - коригирани ли са newsm78, но след тази снимка нямам никакви колебания

# 22
  • Мнения: 464
Хайде и аз в новото къще Laughing. И съм изпуснала косматата дискусия tooth

Селфиет, Hug, де хукнА с Гленфидиха.... Ние на чай и косми ли да караме? Mr. Green
За нас остава да плетем пуловери Simple Smile
Скрит текст:

и да сърбаме чай Simple Smile

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Скрит текст:

по повод веждите на Бу и аз си задавах този въпрос - коригирани ли са newsm78, но след тази снимка нямам никакви колебания

# 23
  • Мнения: 464
Хайде и аз в новото къще Laughing. И съм изпуснала косматата дискусия tooth

Селфиет, Hug, де хукнА с Гленфидиха.... Ние на чай и косми ли да караме? Mr. Green
За нас остава да плетем пуловери Simple Smile
Скрит текст:

и да сърбаме чай Simple Smile



http://fotogaleri.haberler.com/burak-ozcivit-in-cocukluk-fotogra … -saskina/resim-3/

Скрит текст:

по повод веждите на Бу и аз си задавах този въпрос - коригирани ли са newsm78, но след тази снимка нямам никакви колебания http://fotogaleri.haberler.com/burak-ozcivit-in-cocukluk-fotogra … -saskina/resim-3/

# 24
  • Мнения: 7 875
zighzy, ето я снимката Simple Smile

С тези веждИ направо е трепач малкият Бурак Simple Smile И пулоФерът му е космат даже Simple Smile

# 25
  • Мнения: 84
oooo Без Емир сериалчето ще е на последните места, ако го няма да плете игри и дяволити планове да създава, филмчето няма двигател!Плюс това е доста хубав и го обличат стилно, особено със светлосинята ризка много му отива, но понякога прекаляват с този черен цвят.На мен пък ми е досадно Кемо да е супермен.Все с една дума с едно обаждане всичко разбира и разплита.Е нека малко по трудно да му бъде.
Емката се мъчи за един пъклен план , а бат Ви Кемко долетява и всичко разбира!!!

# 26
  • Мнения: 13 291
Емката се мъчи за един пъклен план , а бат Ви Кемко долетява и всичко разбира!!!

Чак да се мъчи?  newsm78 Пъклените му планове му идват отвътре и като на игра.  piasyk А Кемо е рицарят на белия кон!

А Бочковата хич не е лесна с поддръжката на веждичките.  Wink Най-малкото му трябват едни такива инструменти  Flutter

Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 84
Да, но ми изглежда , че при Кемката много лесно му се получават нещата.
Даже на моменти се дразня , като гледам филмлето. Този рицар на бял кон нека се затрудни малко.Щрак веднага разкри Туфанлето. Само дявола Ем все още не знае.
Мисля, че трябва да въведат още един женски образ за Емир и той да открие своята АШК

# 28
  • Мнения: 464
zighzy, ето я снимката Simple Smile

С тези веждИ направо е трепач малкият Бурак Simple Smile И пулоФерът му е космат даже Simple Smile


Благодаря,доста некадърно,но исках да го споделя с вас. Още веднъж благодаря  bouquet

# 29
  • Мнения: 7 875
....
А Бочковата хич не е лесна с поддръжката на веждичките.  Wink Най-малкото му трябват едни такива инструменти  Flutter

Скрит текст:

Аз съм му приготвила едни по- ефективни инструменти Simple Smile




Цитат
Благодаря,доста некадърно,но исках да го споделя с вас.
zighzy, Hug Hug Hug
Скрит текст:
( как да те наричаме по- лесно)
и аз ти благодаря за снимката- не бях я виждала и ми стана интересно, затова я повторих.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт