Iskam da popitam

  • 2 477
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 404
имам един въпрос: мога ли да забременеия при така неречения прекъснат метод и ако да какъв е вероятния процент
благодаря

# 1
  • Мнения: 1 950
Задай въпроса си към НСИ. Там могат и да ти кажат процента Laughing

А сега сериозно: можеш и още как.

# 2
  • Мнения: 2 825
Можеш да забременееш, процент едва ли някой ще ти каже, всичко зависи от мъжа ти - колко може да се стиска  Mr. Green

аз лично не познавам жена забременяла по този начин, но знам че вероятността хич не е малка.

# 3
  • Мнения: 429
 Joy Joy Joy 100 процента, ако ти е писано  Flutter

# 4
отново в кръга на шегата - не е по - малък от 50% - или става, или не става...
Сериозно - вероятността никак не е малка, особено ако ти е писано.
Изглеждаш ми разтревожена. Отговорите едва ли те успокояват.
От личен опит - имала съм две бременности, допуснати по този начин.

# 5
  • Мнения: 43
Можеш, защото преди да се прекъсне вече са отделени сперматозоиди при самото овлажняване, макар и малко на брой, т.е. вероятността като процент зависи от това дали си била в овулация и дали тези сперматозоиди са успели да оцелеят и да се придвижат до яйцеклетката. Ако ситуацията ти е такава, че не искаш блеменност, този метод не е ефикасен и може да доведе до нея, по-добре използвайте презерватив и пак да прекъсне преди да свърши, защото една моя позната забременя от спукан презерватив, колкото и глупаво да звучи. Тогава не искаше детето и трябваше да прави аборт.
Успех Hug

# 6
  • Мнения: 273
Можеш да забременееш, процент едва ли някой ще ти каже, всичко зависи от мъжа ти

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Ако ти е било писано всякак става Hug Аз този метод не съм го използвала защото го смятах за ненадежден и имам две бременности - една с презерватив и една със спирала! Съдба!

# 8
  • Мнения: 2 120
Може  и още как.

# 9
  • Мнения: 333
Според мен може, ако е имал изпразване преди това и са останали сперматозоиди в каналите. Сестра ми така забременя при повторение. Никога нямаш гаранция какво е правил преди това.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 363
като оставим настрана опитите за остроумие, аз наистина съм чела навремето в една образователна книжка за тийнейджъри какви са процентите вероятност за предпазване от забременяване при различните методи.
за прекъснат полов акт, процентът на успешно предпазване беше около 75%, значи - прави си сметката.

# 11
  • Мнения: 4 546
този метод е най-несигурният за предпазване от забременяване - дава само 30% сигурност.

# 12
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ние 6 години сме се пазили така без фал. И понеже от есента се опитваме за бебе и не става, си признавам че и аз съм се чудила това нашето късмет ли е било или признак за проблем.  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 825
Ние 6 години сме се пазили така без фал. И понеже от есента се опитваме за бебе и не става, си признавам че и аз съм се чудила това нашето късмет ли е било или признак за проблем.  Rolling Eyes
Не е признак за проблем, въпреки че доста хора твърдят обратното. Ние се пазихме по този начин 8 години... аз забременях след малко повече от година опити, така че успех  Wink

# 14
  • тук-там
  • Мнения: 5 695
И аз съм се пазила по този начин близо 10 години. Определено не е повод за притеснение фактът, че сте успели да се опазите. Просто половинката ти успява добре да се контролира.

# 15
  • Мнения: 104
И мен мъжът ми ме пази по този начин вече близо 5 години, но все някой ден ще се изтърве.  smile3534

# 16
  • Мнения: 7 716
аз лично не познавам жена забременяла по този начин, но знам че вероятността хич не е малка.

Е, вече познаваш мен.
Аз имах един единствен контакт в месеца с прекъснат акт /гаджето ми беше войник/ и забременях.

# 17
  • Мнения: 514
И ние така се пазехме. Покрай овулацията треперех да не забременя. В повечето случаи даже не правехме секс. Сега много ме е яд, че внимавахме толкова много.

# 18
  • Мнения: 2 825
аз лично не познавам жена забременяла по този начин, но знам че вероятността хич не е малка.

Е, вече познаваш мен.
Аз имах един единствен контакт в месеца с прекъснат акт /гаджето ми беше войник/ и забременях.

Значи се поправям  Wink
аз познавам една жена забременяла по този начин   love001  Hug

# 19
  • Мнения: 4 970
Разбира се 4е е възможно.Ама накрая става нещо от типа- на финала мъжа вика "Вардаааааааааааааа" LaughingПри мен според докторите е станало дори без полов контакт Joy Crazy JoyТака 4е- няма невъзможни неща Laughing

# 20
  • Мнения: 4 546
учудвам се, че се свърза пазенето само със свършването. че нали при ерекция се отделя прозрачна слуз, с която също може да "стане белята"  Thinking

# 21
  • Мнения: 43
Herelina е абсолютно права. И аз това имах в предвид като писах. Искам нещо друго да споделя- не е ли супер абсурдно следното: жената половината от живота си се опитва да се опази да не забременее и се чувства ужасно, ако не е желана бременност, а останалата половина от живота си се опитва да забременее и се чувсва ужасно, когато това не става. От скоро си мисля по този въпрос  newsm78 и се чудя какво би трябвало да се промени, защото явно нещата не са в ред. Вие как мислите? Поздрави на всички момичета Hug Hug

# 22
  • Мнения: 4 546
Herelina е абсолютно права. И аз това имах в предвид като писах. Искам нещо друго да споделя- не е ли супер абсурдно следното: жената половината от живота си се опитва да се опази да не забременее и се чувства ужасно, ако не е желана бременност, а останалата половина от живота си се опитва да забременее и се чувсва ужасно, когато това не става. От скоро си мисля по този въпрос  newsm78 и се чудя какво би трябвало да се промени, защото явно нещата не са в ред. Вие как мислите? Поздрави на всички момичета Hug Hug
ами природа, какво да се прави  newsm78 освен, ако не измислят противозачатъчни за мъже. ама то пак ако стане нещо, на жената дупе да й е яко  Joy
добре поне, че вече се знае, че и в мъжа може да е причината за "неставането " на бебе, че едно време нали все жените им били криви  Close

# 23
  • Мнения: 5 475
Herelina е абсолютно права. И аз това имах в предвид като писах. Искам нещо друго да споделя- не е ли супер абсурдно следното: жената половината от живота си се опитва да се опази да не забременее и се чувства ужасно, ако не е желана бременност, а останалата половина от живота си се опитва да забременее и се чувсва ужасно, когато това не става. От скоро си мисля по този въпрос  newsm78 и се чудя какво би трябвало да се промени, защото явно нещата не са в ред. Вие как мислите? Поздрави на всички момичета Hug Hug
ами природа, какво да се прави  newsm78 освен, ако не измислят противозачатъчни за мъже. ама то пак ако стане нещо, на жената дупе да й е яко  Joy
добре поне, че вече се знае, че и в мъжа може да е причината за "неставането " на бебе, че едно време нали все жените им били криви  Close

  Абсолютно вярно! newsm10

# 24
  • Мнения: 268
 Може да забременееш Simple Smile
 Ние така се пазихме... Embarassed
 И резултата стана вече на една годинка Heart Eyes

# 25
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ако ти е било писано всякак става Hug Аз този метод не съм го използвала защото го смятах за ненадежден и имам две бременности - една с презерватив и една със спирала! Съдба!
   Много те моля да кажеш, как си забременяла с презерватив?!
...и изобщо смятате ли че е възможно забременяване с презерватив, който остава здрав след акта?

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 22:23 от GOLDEN_ROSE

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
GOLDEN_ROSE не мога да кажа дали е бил здрав не съм го проверявала, но разултата е на 6 год.  Joy. Мога да кажа марката. Използвахме само LifeStyles уж като надежни. За преди 6 год. си бяха скъпи4ки, сега незнам Rolling Eyes

# 27
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
GOLDEN_ROSE не мога да кажа дали е бил здрав не съм го проверявала, но разултата е на 6 год.  Joy. Мога да кажа марката. Използвахме само LifeStyles уж като надежни. За преди 6 год. си бяха скъпи4ки, сега незнам Rolling Eyes
   Бях чувала за подобни истории, но определено не ми се вярваше, че е възможно забременяване по този начин. Както и да е, да ти е жива и здрава грешчицата.   bouquet

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Мерси Голдън4е! Да са живи и здрави вси4ки заедно с онези да които се надяваме да се появят!

# 29
  • Мнения: 4 306
15-38 %

Това е риска от забременияване, ако се пазите по този начин. Четох го в някаква книжка, предназначена за тийнейджъри, вчера в чакалнята на гинеколога ми.

# 30
Сигурна съм че е възможно защото мои две приятелки забременяха по този начин.Не се притесняваи каквото ти е писано това ще се случи.

Общи условия

Активация на акаунт