MasterChef България - сезон II (21.03. - 27.03.2016г.)

  • 35 422
  • 448
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

M@sterChef е кулинарно телевизионно реалити шоу като избраните участници са любители кулинари, а не професионалисти. Всички ще трябва да докажат своя талант, характер, техника и въображение. Те ще преминат през тежки и инфарктни изпитания като стрес тест, битка за имунитет, тест за креативност, отборни битки, елиминации и мастъркласове...Един от новите елементи в регламента на шоуто е  „внезапна смърт” – освен при елиминациите, журито ще има право да освобождава участници във всеки етап ако те изменят на професионалното поведение в кухнята.
Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя  точка по света.


Наградата за победителя в 'MasterChef' 2016 България е 100 000 лева.


      
    шеф Андре Токев                         шеф Виктор Ангелов                         шеф Петър Михалчев
ANDRe                                             Chef’s                                                MIYABI


                                               Участници:



Весела                        Георги                        Димитрия                          Евгени


Елизабет                        Йоана                             Калоян                      Лъчезар


Любо                             Махсун                              Мая                             Милена


Моника                              Севда                                Събин                          Цветелина





MasterChef

Facebook

Темите от 1 сезон


Сезон 2:
~ 01.03.2016 ~   (7.03. - 13.03.2016г.)  (14.03. - 20.03.2016г.)

Последна редакция: пн, 21 мар 2016, 12:43 от К А Т И

# 1
  • Испания
  • Мнения: 37 503
КАТИbouquet

Успешна седмица на участниците и на пишещите в темата!  Hug

# 2
  • Мнения: X
Защо толкова често се пуска нова тема? Имa/няма 20-30 страници и хоп нова тема, в която първите няколко страници са запис? Нещо ми убягва логиката...

# 3
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Седмичните предавания са със седмични теми.

# 4
  • Мнения: 1 972
Темата е седмична и днес е понеделник Peace

# 5
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Миналата година пак ли така беше? Че не си спомням?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 704
Миналата година пак ли така беше? Че не си спомням?
Да, само че бяхме по- активни и изписвахме повече страници. Нещо тази година интересът е намалял.
Аз обаче си чакам всеки епизод с нетърпение  Heart Eyes

КАТИ
  bouquet

# 7
  • Мнения: X
В темата за Капките ситуацията е същата и bubanka (модератор) след запитване е отговорила така "Темата е или седмична /пуска се нова точно през една седмица независимо от броя на страниците й/, или се пуска при изписването на 50 стр. Преценете кой вариант е по-удачен за конкретната тема и се придържайте към него."

Според мен втория вариант е по-удачен, сега три страници запис и след  20 изписани страници пак всичко отначало  Peace

# 8
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Вместо "запис", ще река, че още нямам фаворити.
Моделката със "Златната клетка" ми прилича на Гришовата Никол.

# 9
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
Аз не харесвам Елизабет, не мога да се обоснова защо, но така бях и миналата година с Елена - не можа да ми хареса и това е...
Допадат ми Мая, Лъчо, Георги и Любо  Peace
Калоян напоследък също ми харесва  Blush

Последна редакция: пн, 21 мар 2016, 14:21 от Анонимен

# 10
  • Мнения: 11 718
Отново е понеделник.
Чакам го с нетърпение всеки път, пък нека да съм проста (или както там ни беше нарекла потребителката  Mr. Green )

# 11
  • София
  • Мнения: 15 489
Чакам да видя какво ще правят тази седмица.Уж не го гледам внимателно , но ми липсва в дните в които го няма.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 965
Аз си мисля, че с всеки следващ епизод ще имаме повече неща за обсъждане и ще изписваме повече страници.

# 13
  • Мнения: 8 308
Благодаря! Чакам с нетърпение новия епизод, вече си имам и фаворити Simple Smile

# 14
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Интересно ми е кои ли ще са гост готвачите този сезон.

Общи условия

Активация на акаунт