Багаж за Шейново?

  • 3 813
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Petinka
този мисля, че е същия или ако не е то поне на мен ми свърши чудна работа:)

Да, същият е  Wink  Laughing

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: Moni
Моля споделете опит.
Вярно ли е че не слагат на твоето бебе твоите памперси?


Не е вярно. Слизах да видя как се къпе бебо и процедуите по пъпчето и акушерката извади моя си пакет на който си пишеше Калоян. И беше точно пакета който занесох. Познах го по това, че беше резнат в единия край умишлено направено отмен. Така, че спокойно си купикаквото искаш.

# 32
  • Мнения: 21
Цитат на: Moni
Здравейте и днес:)
Мен също ме вълнуват подробности относно раждането в Шейново защото терминът ми е на 23.11 и не ми остана много. Много ми се иска да си взема ВИП стая но доколкото знам са само 3 и незнам дали ще се доредя:( Аз исках и самостоятелна зала, но там уви не е възможно.


Родих в Шейново на 30.10.04! Да кажа че съм супер доволна. Нямах уговорка с никого. А имах не леко раждане.
За тези които ще раждат до края на годината да се подготвят за малка мизерия, щото правят ремонт. Но чаршафите и бельото се чисти. За ВИП стайте... по мой "късмет" прекарах две нощи сама в стая. Просто нямаше други родилки. Най-тежките ми мигове. Телевизора не стига за да те разсейва.  

А дали са слага ли мойте Памперси... Не съм се замисляла. Всеки път като ми водеха бебока, спеше блаженно.

Пожелавам на всички леко раждане.

П.П Към списъка добавете 4-5 лв на дребни монети за телевизора.

# 33
  • Мнения: 2 529
Moni, щом ще раждаш планово помоли доктора ти да се поинтересува, дали ще може да те настанят във ВИП-стая. Тези стаи не се запазват предварително, но може в деня в който раждаш да се освободи стая и така. Wink Аз съм много доволна, че бях във ВИП, най-вече, защото бях САМА и никой не ми пречеше на съня и не ме поучаваше как да си гледам детето Grinning, но има и редица други предимства, които съм изреждала в друга тема. Ако искаш да ти разкажа подробности, пиши ми на лични.

Абсолютно съм сигурна, че на моето бебе слагаха моите памперси, но аз пък нарочно носех повече пакети Pampers, за да оставя и за други бебета, защото едва ли ромките например носят, а и Pampers е хубава марка, за разлика от някои други, които се носят масово. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт