Искам да кажа ... (75)

  • 73 256
  • 771
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 972
И аз като Янтра, първия път като гледах клипчета на планкове в ютуб си мислех, че ще откарам поне час щото то нищо не правиш, само си полулегнал. Като почнах обаче се оказа " минута е много" Crazy

# 211
  • Мнения: 13 033
Мими да вземе да падне в училище и да си изкълчи ръката, та по диктори бяхме. Малкия дявол, че не е счупена, като й я наместваха много я заболя, сега е с нещо, като турникет. Уж големи вече, а акъл за пет пари нямат! Гонили се моля ти се и тя паднала.

Планки правя и аз, считам че имат по- добър ефект от коремните преси, поне при мен. Повече от 1.30 мин. не мога да издържа, само изглежда лесно:)

Захир, сега на уикенда се видяхме с наш приятел, по- дебел не е бил никога. Каза че е правил това по Дънов, след което не само е върнал сваленото, а и го е удвоил...Аз не съм привърженик на такива гладувания. Това са само въглехидратни храни, които вдигат иснулина, при висок инсулин не се отслабва. Дори да се сваля е вода, а не мазнини. Ти си знаеш, но имай едно на ум. Органзмът помни и всичко ни връща тъпкано. Правила съм много глупости, за които плащам в момента. Според това, което видях на снимките си изглеждаш чудесно. Направи си един хубав режим, вечеряй по- рано, ограничи захарта и нещата ще се получат. Сега сезона на зелениите идва, едни тиквички с чеснов сос, хем засищат, хем са нищо като калории.
Успех на всички във ваянето на летните фигури:))

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Шетам на пресекулки и надничам тук и там  Crazy.
Планки не съм правила отдавна. Thinking С канго обувки са още по-трудни  ooooh!.Правихме серии 2 пъти по минута,голям зор  Crossing Arms,разтреперваха ми се и ръце и крака  hahaha.
Бързо да се възстановява Мими Peace

# 213
  • Мнения: 10 874
Добре, че не е счупена ръката, Жаки. Confused Бързо да се възстанови Мими! Hug

# 214
  • Мнения: 566
Някой знае ли какво става с Месинджър? От няколко дни не можем да го ползваме.Ако някой е наясно, би ли дал указания какво да се направи.

# 215
  • Мнения: 4 785
Искам само да се прибере и да поспя един час. Днес ми беше крайно трудно да се съсредоточа, а трябваше, усетих се, че не мисля толкова бързо и рационално и друг път взимам решения на момента, сега започнах да се чудя. Това недоспиването е способно да ми разкатае фамилията  ooooh! Но ще дремна като се прибера след малко, та каквото ще да е.

# 216
  • Мнения: X
Късмет е имала Мими, че не си е счупила ръката. Бързо ще й мине.
Оправях си гардероба и прибрах още от по-дебелите дрехи. Извадих блузки подходящи за сезона, но за летните още е рано.

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Цвети,аз летните ги вадя, за да меря и депрес/(мотив)ирам  Mr. Green
Носят ми се дълги рокли и поли-пролетни, цветни нещица. Утре смятам да се сдобия с туй-онуй  Whistling

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Стил Лора Ашли?

# 219
  • Мнения: X
Интересна тактика, Гена. Simple Smile Ще взема да я пробвам, понякога имам нужда от стимул.

# 220
  • Мнения: 7 171
Някой знае ли какво става с Месинджър? От няколко дни не можем да го ползваме.Ако някой е наясно, би ли дал указания какво да се направи.

За ФБ месинджър ли става въпрос? Моят си работи. Не е имало проблем.

# 221
  • Мнения: 22 036
Изтървах ви, но да си кажа, че смяната на времето никога не ми е действала зле. Сега ми липсва, защото дори и лятото се стъмва към 7:30 8. Но на мен и часова разлика не ми пречи.

Жаклин, то децата никога не порастват  Laughing, ще и мине на Мими. Аз нали преди няколко месеца се пребих и ходих 3 седмици с патерици, а преди две седмици си счупих някаква малка костица в кракът докато ловях риба на скалите  ooooh!.

Вчера ходих да стрелям, защото се хванах на бас и го спечелих, макар че не бях пипала пистолет от над 20 години Simple Smile.

# 222
  • Мнения: 566
Някой знае ли какво става с Месинджър? От няколко дни не можем да го ползваме.Ако някой е наясно, би ли дал указания какво да се направи.

За ФБ месинджър ли става въпрос? Моят си работи. Не е имало проблем.
Да, но проблемът се оправи. Не знам по каква причина не ме пусна във фейсбук профила, накара ме да правя нова парола и едва след това, с новата парола успях да вляза и в месинджъра. Не ми се беше случвало такова нещо досега.

# 223
  • Мнения: 14 654
Кулинарни, моля да помогнете! Имам пресни калмари - чистени туби, искам да ги панирам, никога не съм готвила такова нещо, но знам, че има някаква тънкост, за да не станат жилави. Дайте ми инструкции - в брашно и яйце ли да ги топя? В корфлейкс ли? Въобще - давайте съвети и рецепти  Hug

# 224
  • София
  • Мнения: 10 825
Янeчeк, ето това е пробвано и одобрено
Аз най-често ги правя само в малко брашно, без яйца, защото така най-много ни харесват.


Много важно и основно правило е да не ги държиш много на огъня защото стават жилави.

Общи условия

Активация на акаунт