Искам да кажа ... (75)

  • 73 274
  • 771
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Нечовешко си е в събота да станеш в 5:30, и не само в събота като се замисля...но като се налага, няма начин.
Цял ден само се прозявам и ми е едно уморено и сънливо, а съм се наспала. Може и от времето да е. Пих кафе, но не ме ободри много.

# 511
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 271
Ние се прибрахме в 5 Simple Smile
Малко сън, после багажи, перални.... сега ви изчетох. Малко почивка  Crazy
След седмица ваканция и хойкане из Унгария и Хърватска и работа се появи за понеделник. Днес не съм в състояние да я свърша, утре ще е...
Като си подредя впечатленията и снимките, ще драсна някой ред за пътешествието Simple Smile

# 512
  • София
  • Мнения: 10 825
Ели, чакам с нетърпение разказ и снимки  Peace

Още не съм измислила почивките, а лятото си дойде... ужасТ! Обикновено съм по-организирана.
Поне анимацията за рождените дни на дребните подготвих. Трябва да се разтърся и за торти. На девойката ѝ хрумна, че иска торта с Малкото пони Rolling Eyes това от къде го измисли хич не разбрах. Дребосъчко поне е лесен - Маккуин Светкавицата и заспиват нещата.

# 513
  • Мнения: 761
Аз искам да се оплача, купих си онова нещо за палачинки дето го рекламират- за нищо не става. Повече смес- не се лепи, по- малко смес- също смятам да го върна.  Доправих си ги на тигана. Що ми трябваше да се занимавам с глупости.

# 514
  • Мнения: 14 654
Цял ден само се прозявам и ми е едно уморено и сънливо, а съм се наспала.

Точно така се чувствам и аз цял ден, направо ми се струва, че съм залепена за земята.
Доредих се най-накрая да взема "Невидимият мост" от библиотеката, явно е много желана книга, защото декември съм дала заявка, чак сега се освобождава.

# 515
  • Мнения: 5 388
Стейси, поласкана съм Simple Smile. Пропуснала съм да разбера къде сте ходили, но очевидно апартаментът е бил много кокетен Simple Smile.
Искам да кажа, че днес открих сезонът на козунаците. Ми, много хубави ми станаха, не че са мои, но все пак. По тази рецепта го правих: http://evatoneva.com/index.php?option=com_content&view=artic … shi&Itemid=12 .
Elysana, какво е "онова нещо за палачинки дето го рекламират"? Thinking

# 516
  • Мнения: 22 524
Днес се отдадох на тотално мързелуване, нищо не правих. Simple Smile Имах нужда.
От утре, пак домашни занимавки и после старт на изключително напрегната седмица.

Лятна почивка изобщо не съм мислила кога, къде, как и т.н.
На море не ми се ходи, така че ще го пропуснем.

Козунак 2поредни години правя по рецептата със заквасена сметана. Фантастичен става. Другата седмица ще пускам вече машината. Simple Smile

# 517
  • Мнения: 5 388
Коя е рецептата със заквасена сметана?
Лятната почивка я капарирахме в началото на март, за ужас на бабите и дядовците. Още по-голям ужас изживяха, когато разбраха, че ще ходим на море с 2-месечно бебе, в чужда страна при това Mr. Green. Аз едва оцелях и се топнах в морето един-единствен път, но не бих се лишила от морската почивка.
Обожавам морето и всичко морско, дори РД на малкото Лято ще е на морска тематика Flutter.

# 518
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Искам да се оплача от скапаното променливо време  Crossing Arms.

Ей на и детето ми разболя- климатик,къси гащи,сладоледче,кола... ooooh! и сега е с Т Tired.
Пфу, 4 години не ми е боледувал, а сега втори месец се случва. Купих алтернативни илачи за кашлица, дано му размине без АБ  Praynig. Мисля и да му забъркам нещо,ама той се противи.
Днешната програма се разбута по тоз повод, вероятно и утрешната  Tired,пък уговарях едно детско мероприятие цяла седмица. И болният се цупи.  ooooh!

Козунак не съм правила никога, нямам и намерение,сякаш  newsm78. Ама,знае ли се.

Предварително не планирам никакви почивки  Naughty.Най-много за месец напред и пак ми се струва рисковано и оптимистично.

# 519
  • Мнения: 10 676
Гена, вируса е такъв, температура 37 до 38 и болки в гърлото. За гърлото мога да препоръчам Биопарокс, локален антибиотик е, пръскахме го по 3 пъти на ден и вчера вече яде пица, днес отново се храни нормално, но продължава да пръска. Става и за нос, има си специална приставка. Един път му дадох на моя настърган джинджифил с мед, обаче е люто и му се мръщи, предпочита да си пръска гърлото. Друго, което каза лекаря е Изопринозин да даваме. Успехи, започвай ударно и ще пресечете.

# 520
  • Мнения: X
И аз не съм правила никога козунак. Нямам желание да се уча, поне за момента. Майка ми прави, но не всяка година. Аз взимам готов. Знам, че не може да се сравнява купешкото с домашното, но за мен това е висш пилотаж. Яйца обичам да боядисвам.

Ще ходите ли на балове тази година? Аз не, свършиха познатите и близките абитуриенти. Чакам племенниците, ама ще почакам доста. Simple Smile

# 521
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Коте  Hug,
Скрит текст:
моят повече кашля.Почти седмица покашляше сутрин един-два пъти и си наумих,че ще му мине.Ама,не- сега се засили, и Т вдигна. Взех Умкалор, Мукоплант,Есберитокс. Биопарокс го ползвам задължително при ангина.Ефикасно,ама много неприятно  Sick.Последно купих Стрепсилс на спрей. Мога се цаня фармацевт,комай....и не само аз,повечето майки можем.

На абитуриентски бал не съм ходила от години,нито на сватби. Одъртя народът покрай нас, ни се жени, ни деца ражда.  newsm78

# 522
  • Мнения: 4 785
Миналата година правих по тази рецепта, сложих само малко подсладител и станаха страхотни козунаците. Най-вече спазих начина на месене и станаха конците. Не е трудно между другото Peace, а аз си обичам да ми замирише на домашен козунак, топъл, друго си е.

# 523
  • Мнения: 22 524
В блога на Angellove Cooking я има рецептата, от тел. съм сега и няма как да пусна линк.
Машината го замесва аз само оформям и пека. Нищо общо няма с купените, от 3г и повече не съм купувала. Няма нищо сложно иначе.

# 524
  • Мнения: 14 392
Козунак правих миналата година за първи път. Ама мъжът ми го меси, защото стана едно огромно тесто и аз нямам вътък  Mr. Green Т.е май той прави козунак, ама се получи хубав. Едва ли ще се навие и тази година...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт