Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 104 693
  • 752
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 24 332
За някаква по-солидна полупка ли?
Не, едни слънчеви очила си купих само

# 601
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
В Лили са заредени новите душ гелове и лосиони за тяло с малина, манго и кориандър, бадем и портокалов цвят, лавандула и къпина..... Геловете са по 7,89 лв, а лосионите по 9,89 лв. Ароматите не са силни. Най освежаващи ми се сториха бадем и портокал, манго и кориандър. Мангото прилича на Боди Шопското, но второто е по-наситено и сочно.



Имаше и нова спирала на Буржоа с очна линия и молив мисля.



Новите лакове за устни Ultra HD Lacquer на Ревлон също са заредени. Налични цветове - 500, 515, 530, 535, 540, 565. Може и 570 да ге е имало, но бяха разбъркани на картона и не ми се ровеше. Снимката е лоша, погледнете ги на живо. Разкошни са. Heart Eyes Пигментирани (не ви е нужно червило под тях, много трайни и правят устните като сиропирани без да се разтичат).

Скрит текст:


https://www.bonjour.bg/product.php?ProductID=723

# 602
  • Мнения: 2 742
Къде е това Лили? Аз ходих в МОЛ Сердика по обяд и ги нямаше, точно душ гелове и лосиони гледах  newsm78
Някой ползвал ли е шампоани от тази серия http://www.chemistwarehouse.com.au/buy/72030/Schwarzkopf-Essence … Conditioner-250ml  какво ви е мнението за тях? Доста се позачудих дали да взема в от ДМ

# 603
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Къде е това Лили? Аз ходих в МОЛ Сердика по обяд и ги нямаше, точно душ гелове и лосиони гледах  newsm78
Някой ползвал ли е шампоани от тази серия http://www.chemistwarehouse.com.au/buy/72030/Schwarzkopf-Essence … Conditioner-250ml  какво ви е мнението за тях? Доста се позачудих дали да взема в от ДМ

В Старозагорското. Бяха свити най-долу на стелажа, защото нямаше място.
От тези шампоани и балсами има и доволни, и недоволни. Аз съм пробвала за обема заедно с приятелка и двете не бяхме очаровани.

# 604
  • Мнения: 2 742
Как изпуснах промоцията на Дав в Лили до събота? Така ме е яд, щом са противоречиви мненията, по-добре да не рискувам и да си взема Дав на редовна цена, поне е изпробван. Дано ги пуснат и тук душ геловете и лосионите. Днес видях нов душ гел Палмолив с аромат на шоколад, щях да го изям  Party Има и с ванилия, но на нея не съм и фен Wink

# 605
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Как изпуснах промоцията на Дав в Лили до събота? Така ме е яд, щом са противоречиви мненията, по-добре да не рискувам и да си взема Дав на редовна цена, поне е изпробван. Дано ги пуснат и тук душ геловете и лосионите. Днес видях нов душ гел Палмолив с аромат на шоколад, щях да го изям  Party Има и с ванилия, но на нея не съм и фен Wink

Този ли е?

# 606
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, новите матови червила на Буржоа, тези, които са в гилза като гланц (не мога да дам линк, през тел съм, извинете) дали засъхват матово?

Относно дегримьор, преполових новата мицеларна вода на Бале за суха кожа, прекрасна е. Малко повече ми харесва от  розовата Гарние, която сякаш при по-продължително ползване леко.  изсушава кожата

# 607
  • Мнения: 17 546
Момичета, новите матови червила на Буржоа, тези, които са в гилза като гланц (не мога да дам линк, през тел съм, извинете) дали засъхват матово?
Да, матово, но не засъхват. И не са трайни.
Ако иде реч за тези в шишенца с апликатор, а не в гилза. Rolling Eyes

# 608
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, точно тези, не се сетих и за името. Благодаря Бижу  Hug
Жалко, че не засъхват. А някое подобно, но да засъхва да ми препоръчате  Praynig

# 609
  • Мнения: 17 546
На Мax Factor, Manhattan и L'Oreal дълготрайните изсъхват, но са с матов завършек докато няма балсам или гланц отгоре им. Обаче те пък не могат без балсамите, защото устните стават твърде сухи и стегнати, та ... от тези, които аз познавам, няма матово изсъхващо. Не ти помогнах много... Blush

# 610
  • София
  • Мнения: 10 858
А ако сложа балсам отдолу, а отгоре само червилото, дали ще засъхне матово без да съсухри прекалено устните? Макар че така ми се носи такова изсъхващо червило, че и сухите устни съм готова да преглътна  Mr. Green
Помогна ми, как  Hug  Въобще не съм запозната с пълния асортимент на всички марки и дори само насоката за тях ми е полезна  Hug

# 611
  • Мнения: 17 546
Ако сложиш балсама отдолу, червилото няма да засъхне. Laughing
Ама те сериозно изсъхват, чак опъват. Rolling Eyes Аз лично без балсам не мога да ги нося, иначе имам и от трите марки. На Маnhattan сякаш като се поизяде балсама, най-възможно ми се струва да се носи като матово червило и май е най-дълготрайно.

# 612
  • София
  • Мнения: 10 858
Абе че ще си взема някое за проба, вече ми се изясни  Mr. Green
Може би Буржоа-то ще да е, нищо че е нетрайно. А изсъхващо ще си взема от по-високия клас. Бижу, безкрайно ти благодаря  Hug Много ми помогна!

# 613
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Препоръчвам да погледнеш на Aura Absolute Matte Velvet Feel. Сухи са, но не толкова, че да ми опъват и съсипват устните. Финиша като изсъхне е напълно матов. Heart Eyes

# 614
  • София
  • Мнения: 10 858
О, Ивче  Hug Ще ги погледна, благодаря ти!
На Аура нищо не съм виждала, че в нашето Лилянче ги няма  Laughing но имат страшни цветове! Каква цена са?

Общи условия

Активация на акаунт