MasterChef България - сезон II (04.03. - 10.04.2016г.)

  • 33 463
  • 449
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

M@sterChef е кулинарно телевизионно реалити шоу като избраните участници са любители кулинари, а не професионалисти. Всички ще трябва да докажат своя талант, характер, техника и въображение. Те ще преминат през тежки и инфарктни изпитания като стрес тест, битка за имунитет, тест за креативност, отборни битки, елиминации и мастъркласове...Един от новите елементи в регламента на шоуто е  „внезапна смърт” – освен при елиминациите, журито ще има право да освобождава участници във всеки етап ако те изменят на професионалното поведение в кухнята.
Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя  точка по света.


Наградата за победителя в 'MasterChef' 2016 България е 100 000 лева.


   
     шеф Андре Токев                         шеф Виктор Ангелов                         шеф Петър Михалчев
ANDRe                                             Chef’s                                                MIYABI


                                               Участници:



Весела                        Георги                        Димитрия                          Евгени


Елизабет                        Йоана                             Калоян                      Лъчезар


Любо                             Махсун                              Мая                             Милена


Моника                              Севда                                Събин                          Цветелина





MasterChef

Facebook

Темите от 1 сезон


Сезон 2:
~ 01.03.2016 ~   (7.03. - 13.03.2016г.)  (14.03. - 20.03.2016г.)  (21.03. - 27.03.2016г.)
(28.03. - 03.04.2016г.)


АНКЕТА: (28.03. - 03.04.2016г.)
Кои бихте искали да отпаднат на следващите елиминации?


Събин           - 89 (31%)
Димитрия      - 43 (15%)
Севда            - 33 (11%)
Весела           - 26 (9%)
Цветелина     - 24 (8%)
Елизабет        - 21 (7%)
Йоана             - 18 (6%)
Калоян           - 16 (5%)
Георги            - 10 (3%)
Мая                - 3 (1%)
Лъчезар          - 1 (0%)
Евгени           - 0 (0%)
Любо               - 0 (0%)

Последна редакция: вт, 05 апр 2016, 11:06 от К А Т И

# 1
# 2
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
От мен по един глас за Севда и за Елизабет  Peace

# 3
  • Мнения: 11 718
Гласувах за Димитрия и Севда.
Но клоня повече към Севда.

# 4
  • Испания
  • Мнения: 37 503
К А Т Иbouquet

Както миналата седмица, както и преди 2 седмици искам да отпадне Севда.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 704
Дали и тази седмица ще сме единодушни. И аз съм за Севда, нищо против нея, но предаването е за разпускане, а не да се натоварваме допълнително  Peace

# 6
  • Мнения: 14 840
Здравейте
Гласувах за Севда и Димитрия

Ако изгонят двама искам да са те ,ако е само един съм за да си тръгне Севда
Съжалявам но тя ми беше един от симпатичните участници след кастинга и си мислех че може би това е моя фаворит.Но сега едвам я издържам
Не искам да гледам вечно влажен поглед тресяща се брадичка и да слушам сълзлив глас

# 7
  • Мнения: 8 310
Аз не знам кой искам да отпадне. Йоана ми стана неприятна на стрес теста, Маянещо не мога да разбера какво прави ... Мисля, че Димитрия, най-не искам да остава.

# 8
  • Мнения: 2 057
Искам да спечели Весела  Peace
Знам, че това едва ли ще стане, но ще стискам палци!

# 9
  • Мнения: 3 151
КАТИ  bouquet

На мен пък Севда ми харесва и не искам тя да отпада все още.

# 10
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Благодаря за темата!
Глас за Елизабет от мен.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 365
КАТИ  bouquet

На мен пък Севда ми харесва и не искам тя да отпада все още.
Peace

# 12
  • Мнения: 9 233
Какво   Rolling Eyes Ви дразни Елизабет?!

# 13
  • Мнения: 31 366
Бих желала да отпадне Йоана или Севда.
Елизабет ми е симпатична, без онази глупост за "златната клетка", с която се изложи.

# 14
  • Мнения: 5 060
След излизането на Събин, само Цеца - късмета ме дразни, ама не с готвенето, а с поведението си.

Общи условия

Активация на акаунт