The Blacklist - Тема 2

  • 60 905
  • 728
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 333
Том и Соломон ли виждам ..? newsm78
Да, точно това и аз казвам  newsm78 Да не би пък в този спин офф да ги гласят за партньори, а не за врагове Naughty
Днес четох, че Раян е казал нещо от сорта, че ще му липсва работата с Меган, защото отивал в спин офф- не виждам никаква логика, ако Лиз е жива и имат дете... значи ще има обрат някакъв или нещо друго ще стане  Stop
А видя ли на втората снимка, която си пуснала май е тази, която са пуснали от затвора и удари хубав бой на Наваби в последния епизод.

# 181
  • Мнения: 509
Том и Соломон ли виждам ..? newsm78
Да, точно това и аз казвам  newsm78 Да не би пък в този спин офф да ги гласят за партньори, а не за врагове Naughty
Днес четох, че Раян е казал нещо от сорта, че ще му липсва работата с Меган, защото отивал в спин офф- не виждам никаква логика, ако Лиз е жива и имат дете... значи ще има обрат някакъв или нещо друго ще стане  Stop
И аз не виждам ама никаква логика.. Ми може Том пак да я е мамил.. Няма базикам се.. Еми.. не знам  ще видим
Да, бая я би Самарчето Grinning..

# 182
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Група, остава само един ден до новия епизод...И до поредната ни среща с Ред Simple Smile

# 183
  • Мнения: 509
Група, остава само един ден до новия епизод...И до поредната ни среща с Ред Simple Smile
Да.. и ще арестуват Ред..
Всички замряхте в тая тема  chef

# 184
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Е няма да му е за първи път да го арестуват, според мен ще се измъкн...Хората са припаднали от вълнение по новия епизод  Joy Joy

# 185
  • Мнения: 333
И аз тъкмо влизах да побутна темата, че съвсем замря  Laughing
Ето и промото отново за разсънване  hahaha

# 186
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Интересен епизод се очертава...Кой знае утре кога ще го гледам, надявам се сутринта да ми остане време

# 187
  • София
  • Мнения: 27 175
След последната серия (20 та, чак преди малко я гледах) си мисля, че трябва а изключим и Том от уравнението за инсценировкат. Остават Каплан и доктора и най-вече Каплан. На погребението на Лиз (ест. затворен ковчег) и гледах рекациите/мимиките и бяха доста издайнически...
Видяхме дядото на Лиз/Маша, големия актьор Брайън Денехи. След сцените между дядото на Лиз и Ред пак в съзнанието ми изплува единственото възможно решение на целия проблем, това за което си говорим още от сезон 1, а именно - Ред си е баш бащата на Лиз и това е. Simple Smile

# 188
  • Мнения: 333
След последната серия (20 та, чак преди малко я гледах) си мисля, че трябва а изключим и Том от уравнението за инсценировкат.
Не съм съгласна  Naughty
Иначе и за мен цялата сцена с бащата на К. Ростова е за да ни насочат пак в посока, че й е баща. Честно казано, това ми се струва най- логичния вариант след последните серии.
Честит празник на всички именици!  bouquet

Последна редакция: пт, 06 май 2016, 07:31 от *peteto*

# 189
  • Мнения: 509
След последната серия (20 та, чак преди малко я гледах) си мисля, че трябва а изключим и Том от уравнението за инсценировкат. Остават Каплан и доктора и най-вече Каплан. На погребението на Лиз (ест. затворен ковчег) и гледах рекациите/мимиките и бяха доста издайнически...
Видяхме дядото на Лиз/Маша, големия актьор Брайън Денехи. След сцените между дядото на Лиз и Ред пак в съзнанието ми изплува единственото възможно решение на целия проблем, това за което си говорим още от сезон 1, а именно - Ред си е баш бащата на Лиз и това е. Simple Smile
Реакциите на Том не бяха кой знае какво.. Според мен трябваше да е много по - разстроен. И това прави връзката с плана. Участва.
И аз се изнервих, че пак ни намекват бащинството на Ред.. Половин 3ти сезон не са го споменавали, а сега пак. Иначе пък всичките, които правят епизодите отричат. Еми то ще стане ясно след някоя друга година. Дано да има 5ти сезон.
Днес очакваме новия епизод. Очертава се интересен.

Честит празник ! bouquet

# 190
  • Мнения: 333
Аз успях вече да го гледам новия епизод, ще чакам да го гледате, за да коментираме.

# 191
  • Мнения: 509
Аз успях вече да го гледам новия епизод, ще чакам да го гледате, за да коментираме.
Довечера ще пиша аз

# 192
  • София
  • Мнения: 27 175

Мерси  bowuu

А по темата, ами не знам според мен Том по-скоро не знае, неслучайно е и спин-офа. Май Лизи още дълго време няма да я върнат... Някак си ми се струваше наистина да жалее, а и начина по който се грижеше за бебето, някакво усещане имам, че не участва и той в заверата. А и Лизи ако е жива и здрава, то би искала да вижда едва ли не всеки ден детенцето си. Ако Том бе отпрашил с Агнес в неизвестна посока и да не дават толкова често как обгрижва бебока и се чуди и мае какво да прави щеше да е по-достоверно да участва в конспирацията.

# 193
  • Мнения: 333
Аз съм 100% сигурна, че Том знае, че Лиз е жива. Цялото му поведение го подсказва, включително и в днешния епизод.
Освен това като го даваха да се занимава с бебето, бяха минали едва няколко дни от "смъртта" на Лиз, естествено е тя да си вижда бебето всеки ден и това, че не са показвали Том да води Агнес при нея, не означава, че не се е случвало и че няма да го дадат в ретроспекция след някой и друг епизод примерно.

# 194
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Според мен Том знае, че Лиз е жива. Някак си не ми изглеждаше много страдащ и опечален (на фона на Ред).

Сега ще пусна да гледам новия епизод и аз  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт