Мишници

  • 2 358
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте момичета, ето, че времето се затопли и е време за потничета и блузки с къс ръкав. Не знам дали при вас го има този проблем, но при мен го има  и е доста неприятно. Не знам дали от бръсненето със самобръсначка или кофти ролони или дезодоранти , но под мишниците кожата ми е потъмняла. И дори съм гладно избръсната тези така да ги нарека петна си седят и ме е доста срам.
Как да се справя с този проблем?

# 1
  • Мнения: 8 889
Направи си фото/лазер епилация и забрави за всякакви процедури  Peace
Има и козметика, която помага за депигментация

# 2
  • Мнения: 466
след няколко дни ми предстои 2ра процедура с лазер, но все още си личат тези петна. Може би след някакво време ще изчезнат, но между процедурите пак се бръсна 3-4  пъти докато дойде време за нова лазерна епилация

# 3
  • Мнения: 46 520
Не е от бръсненето. Аз съм само на бръснач повече от 20 г. и кожата ми си е същата.
По-скоро някакъв крем за депигментация ще помогне, консултирай се и с дерматолог...

# 4
  • Мнения: 8 889
И смени козметичните средства, които ползваш - пробвай неутрални, може и аптечни продукти

# 5
  • Мнения: 466
И смени козметичните средства, които ползваш - пробвай неутрални, може и аптечни продукти
използвам само  рол он  на нивея

# 6
  • Мнения: 12
здравейте.аз имах подобен проблем преди време и мисля 4е е от некачествените продукти на пазара,особено ролон-ите които съдържат алуминиеви соли,а те както знаем всички предизвикват рак на гърдата и редица други заболявания.по препоръка на приятелка дерматолог започнах да ползвам продукти от алое вера.и сега съм неразделна с стика са мишници който ползвам и по много други начини.ако имате интерес пишете ми на лс

# 7
  • Мнения: 46 520
...и мисля 4е е от некачествените продукти на пазара,особено ролон-ите които съдържат алуминиеви соли...
Само такива ползвам, но нямам такъв проблем.
Според мен е особеност на кожата и пигментацията, защото при по-светли хора се среща по-рядко.

# 8
  • Мнения: 466
Кожата ми е доста светла, даже на места се виждат вените. Наистина не знам от какво се получават тези петна. Четох в нета и намерих някакви домашни лекове като например - да се намажа с мед и лимон, сок от картоф,сода за хляб с малко вода. Пробвах, но не виждам разлика, но може би трябва постоянство. Надявам се, че с лазерната епилация ще намалеят косъмчетата и няма да ми се налага да се бръсна, но пък  няма как да не ползвам някакъв рол он или дезодорант, особено лятото.

# 9
  • Мнения: 46 520
Кожата ми е доста светла...
А косъмчетата ти светли ли са?

# 10
  • Мнения: 466
Не след толкова години бръснене са почернели, но сега след 1 процедура с лазер почват да изсветляват

# 11
  • Мнения: 46 520
Аз от дете се бръсна, но са си светли, много ме е яд, защото още не са измислили ефективен метод за трайно обезкосмяване на такива  Tired
Дано има ефект при теб и да с решат проблемите ти  Hug

# 12
  • Мнения: 466
Искрено се надявам!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт