VOYO пита кой е вашият любим сериал и подарява таблет!

  • 18 985
  • 170
  •   1
Отговори
# 105
  • Сливен
  • Мнения: 457
 "Мутра по заместване"  Peace

# 106
  • София, България
  • Мнения: 2 222
"Нишките на съдбата" е любимият ми сериал. Иска ми се да има и втори сезон, но май засега ще си останем само с първия  Sad

Ако НЕ се регистрираме с промокода пак ли ще участваме в жребия за таблета? Отговорът тук достатъчен ли е?

# 107
  • Мнения: 1 056
Привет!
От посочените от автора сериали ми харесват "Бог да ни е на помощ" и "Нишките на съдбата". Тях бих гледала отново. Освен това ми харесват сериали на историческа тематика като тези за Екатерина Велика и Изабела.

# 108
  • Мнения: 12
Здравейте сладури от VOYO!!!

Реших да гласувам, обаче:
- Кое от 40-те заглавия привлича вниманието ви?

   -От посочените 40 в наличност са 32 заглавия.

   -Липсват страхотни сериали от излъчените по БТВ.

   - С извинение и риск да ме линчувате, но платената ви платформа VOYO, едва ли се интересува от любимите ни актьори и историята на даден филм-"нажежената" дискусия във вашия офис няма да се охлади с гласуването в БГ МАМА Joy, Все пак разигравате томбола(безплатен 3-месечен абонамент и таблети).

  -Уважаеми служители на VOYO, малко по- сериозно отношение към всичките ви потребители и респективно към тези от бг мама( уверявам Ви, че хората тук са доста информирани- повечето филми и сериали са преведени доброволно, преди вашето излъчване), би ви било само от полза.

  - P.S. Водещата Ради от промото е симпатяга, дори и с червило по зъбите. Grinning Grinning Grinning


Моля Ви не приемайте написаното, като гола критика- просто добри пожелания. bouquet


Любим сериал:

 -"LOST"

 -"ПЕПЕЛ ОТ РОЗИ"("Каква е вината на Фатмагюл")- прекрасен сериал, невероятна актьорска игра, пресъздаващ истинска история вплела добър сценарий и режисьорско виждане- за съжаление, обезобразен с безобразен дублаж на български език.

-"Новите съседи", както и старите серии- просто невероятни бонбони Heart Eyes

-"Столичани в повече"- нашият достоен дан в комедийните сериали.

Здравей мила Sincerita,

Благодарим ти за споделената обратна връзка. Искаме да те уверим, че на платформата ни са налични над 40 сериала, в които влизат както турски, индийски, руски, американски, така и български продукции.
Знаем, че има сериали от bTV канала, които не са налични вече и на VOYO.BG, но за сметка на това, пък се стараем да обогатяваме с нови заглавия, които са специално само за VOYO.BG - такъв е сериалът "Фалко".

Радваме се, че виждаме споделен избора ти за любими сериали. Пожелаваме ти успех в томболата и ще се радваме да споделяш често всичко, което те вълнува.

До скоро!

# 109
  • Мнения: 12
"Нишките на съдбата" е любимият ми сериал. Иска ми се да има и втори сезон, но май засега ще си останем само с първия  Sad

Ако НЕ се регистрираме с промокода пак ли ще участваме в жребия за таблета? Отговорът тук достатъчен ли е?

Мила радос,

За любимия ти сериал ще споделим скоро информация относно втори сезон.
Не е необходимо да регистрираш промоционалния код, за да се включиш в томболата, но пък бихме се радвали, ако го направиш, тъй като освен "Нишките на съдбата" имаме и други сериали, които сме сигурни, че ще ти харесат.

До скоро!

# 110
  • Мнения: 12
И аз харесвам "Новите съседи".

п.п. Много ми е странно как предлагате опция "Тествай безплатно 7 дни", обаче, за да тестваш безплатно, вече трябва да си се абонирал и платил.  Crazy Това е все едно да правят промоция на салам (да речем) в някой хипермаркет и да имат приготвени парченца салам за проба, обаче да ти дадат да пробваш безплатно от тях, единствено в случай, че преди това си купиш една пръчка от въпросния салам.
[/quote

Здравей, кукумицинка,

За да се възползваш от 7 дни тест период е необходимо само да се регистрираш, не предплащаш допълнително. Ако се опитваш да пуснеш своя тест период с имейла, с който вече си била регистрирана и платила абонамент в предишен период - то тогава няма да можеш, тъй като тест периодът е валиден еднократно.

Ако не това е твоят случай, ни пиши лично на имейл voyo@btv.bg, за да ти помогнем.

До скоро!

# 111
  • Мнения: 1 208
Аз харесвам турският сериен филм "ADANALI"/"Мъжът от Адана" и артистът Мехмед Акиф Алакурт.ю

# 112
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Любими сериали:
1. Стажанти
2. Новите съседи


По принцип фаворит ми е "Кухня", но не го видях в заглавията....

# 113
  • Мнения: 549
"Приятели", "Новите съседи"

# 114
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
"Майк и Моли" харесвам от списъка на Voyo, обичам разтоварващи,смешни сериали .

# 115
  • Мнения: 27
светлината на моя живот-мн ми е интерено сега,сандия ще успее ли да завърши мисията и как ще реагира семейството и като я види-мн е умна и мисля че ще я завърши успешно Simple Smile

# 116
  • Мнения: 27
също забравих да кажа за Мутра по заместване и Твоят мой живот-този филм е просто прекрасен,най ме кефи Озан :П Simple Smile

# 117
  • Мнения: 66
"Приятели", " Твоят мой живот", Откраднат живот"

# 118
  • Мнения: 2 117
Новите съседи

# 119
  • Мнения: 3 161
Само тези, които са се регистрирали с промо кода участват за таблет!

Общи условия

Активация на акаунт