MasterChef България - сезон II (25.04. - 01.05.2016г.)

  • 40 505
  • 469
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862


M@sterChef е кулинарно телевизионно реалити шоу като избраните участници са любители кулинари, а не професионалисти. Всички ще трябва да докажат своя талант, характер, техника и въображение. Те ще преминат през тежки и инфарктни изпитания като стрес тест, битка за имунитет, тест за креативност, отборни битки, елиминации и мастъркласове...Един от новите елементи в регламента на шоуто е  „внезапна смърт” – освен при елиминациите, журито ще има право да освобождава участници във всеки етап ако те изменят на професионалното поведение в кухнята.
Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя  точка по света.


Наградата за победителя в 'MasterChef' 2016 България е 100 000 лева.


   
     шеф Андре Токев                         шеф Виктор Ангелов                         шеф Петър Михалчев
ANDRe                                             Chef’s                                                MIYABI


                                               Участници:


 Георги                             Евгени                         Елизабет                           Йоана


Калоян                        Лъчезар                            Любо                                   Мая


Севда                      Цветелина                         Весела                           Димитрия


Махсун                              Милена                           Моника                          Събин






MasterChef

Facebook

Темите от 1 сезон


Сезон 2:
~ 01.03.2016 ~   (7.03. - 13.03.2016г.)  (14.03. - 20.03.2016г.)  (21.03. - 27.03.2016г.)
(28.03. - 03.04.2016г.)  (04.04. - 10.04.2016г.)  (11.04. - 17.04.2016г.) (18.04. - 24.04.2016г.)


За любители с любители:

Скрит текст:
 
                         Цветелина                         Евгени                                      

 
Милена                              Весела






  Анкета:   (11.04. - 17.04.2016г.)
Кой бихте искали да отпадне на следващата елиминация?

Севда                115 (36%)
Цветелина         54 (17%)
Йоана                49 (15%)
Елизабет           41 (13%)
Мая                   23 (7%)
Евгени              15 (4%)
Любо                   8 (2%)
Калоян                5 (1%)
Георги                4 (1%)
Лъчезар              0 (0%)

Последна редакция: пн, 25 апр 2016, 11:23 от К А Т И

# 1
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Подробностите за понеделник вечер с тримата малки сладури -
двойници, които са подбрани и направени идеално.  Grinning

http://masterchef.btv.bg/article/news/dvojnicite-i-babite-na-vik … chasa-po-btv.html

# 2
  • Испания
  • Мнения: 37 503
КАТИbouquet

Чакам с нетърпение малките сладури.

Както винаги, гласувах за Севда и Йоана. Ако имаше три опции, щях да ключа и Елизабет.

Нашите реват колко им е напрегнато. В испанския формат отборните игри са извън студиото. Както казах преди, във втория епизод трябваше да готвят за 80 души, миналата седмица - за 200. Това е напрежение и стрес.  Peace

Освен това е много по-добре да гледаш един цял епизод от 2 часа и нещо, а не раздробен в три различни дни.

# 3
  • Мнения: 8 307
И аз с нетърпение очаквам мини шефовете. Очаквам да е доста забавно.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 212
Благодаря за темата!
Гласувах за Мая и Йоана, те двете + Елизабет не ми допадат, но хайде, нали Елизабет се изяви миналата седмица, та я пропускам този път. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 420
Благодаря за темата Money. Вие не харесвате Евгени и Йоана, но според мен те са креативни, за разлика от някои други. На мен ми е интересно да ги гледам.

# 6
  • Мнения: 5 508
Благодаря за темата bouquet

Цвета и Йоана искам да си ходят. Този път пропускам да гласувам за Севда, че всяка седмица едно и също цъкам и ми се прииска да разнообразя Mr. Green

# 7
  • Мнения: 20 224
Мерси за темата.
Гласувах за Цветелина и Севда.

# 8
  • София
  • Мнения: 841
Благодаря за темата!
Гласувах за Мая. Малко ми е еднотипна като готвене - все е кръгло, все е "нашарено"...Иначе самочувствие до небето.

Последна редакция: пн, 25 апр 2016, 11:51 от mimchoni

# 9
  • Мнения: 173
Мерси за темата.
Гласувах за Цветелина и Севда.

и аз така

# 10
  • Мнения: 18 036
Довечера ли ще са малките сладури?

Оставам си на позицията- искам Севда да си ходи, няма нито хъса, нито уменията и риска на другите  Peace

# 11
  • Мнения: X
Гласувах за Мая и Евгени.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 365
Гласувах за Мая и Евгени.
Гледам, че Мая набира "подкрепа"  Wink и аз за нея

# 13
  • Мнения: 7 174
Благодаря за темата, с нетърпение чакам предаването.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 062
КАТИ, благодаря за темата!  bouquet

Чакам и аз новите три епизода тази седмица.

Който се интересува може да прочете едно интересно интервю на шеф Михалчев -

http://www.ploshtadslaveikov.com/petar-mihalchev/

Общи условия

Активация на акаунт