пластика на венец

  • 3 716
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте,имам оголен долен преден зъб  ,които е и малко по напред от останалите зъби .По мнението но зъболекаря трябва да бъде направена пластика.Хирурга при който бях ми каза,че в 80% от подобни операции са неуспешни ( венеца пак се смъква) и за за сложа брекети трябва да ми извадят два здрави кътника.Моля ако някой е имал подобен проблем да сподели при него как са минали и въобще всякакви насоки за това къде да потърся още мнения на специалисти ще са ми от полза .
Благодаря!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 383
здравейте лиляна, нямам представа от статистиката при пластиките на венците, но аз имам правена такава преди около 8-9г. на почти всички долни зъби, което спря оголването и най-вече болката. от тогава досега (да чукам на дърво) не съм имала проблеми, но да ви кажа - много е неприятно докато заздравява....  Hug безкрайно Благодаря на проф. Атанасов  bouquet

# 2
  • Мнения: 11 340
E, само мнението на един лекар имаш. Редно е да посетиш и консултираш поне с още един.

# 3
  • Мнения: 64
здравейте лиляна, нямам представа от статистиката при пластиките на венците, но аз имам правена такава преди около 8-9г. на почти всички долни зъби, което спря оголването и най-вече болката. от тогава досега (да чукам на дърво) не съм имала проблеми, но да ви кажа - много е неприятно докато заздравява....  Hug безкрайно Благодаря на проф. Атанасов  bouquet

Моля за малко повече подробности , на колко зъба беше операцията , колко продължи и заплащането на зъб ли беше , горе-долу колко струваше , костозаместване правехте ли , какво е отношението на проф.Атанасов към пациентите
Знам,че е било отдавна , но все пак  ...
извинявам се за многото въпроси и благодаря предварително Simple Smile

# 4
  • Мнения: 96
E, само мнението на един лекар имаш. Редно е да посетиш и консултираш поне с още един.
Здравей,аз ще търся мнение и от други и много се надявам някой да сподели мнения за лекар в София,защото и идея си нямам при кого до отида.От прочетеното по-горе ,оставам с впечатление,че лекаря при който ме изпратиха,май не е от" добрите"

# 5
  • Мнения: 124
здравейте лиляна, нямам представа от статистиката при пластиките на венците, но аз имам правена такава преди около 8-9г. на почти всички долни зъби, което спря оголването и най-вече болката. от тогава досега (да чукам на дърво) не съм имала проблеми, но да ви кажа - много е неприятно докато заздравява....  Hug безкрайно Благодаря на проф. Атанасов  bouquet
къде работи той

Общи условия

Активация на акаунт